img-0
טיפ מס’ 307: משבר הקורונה – האם הרשויות טועות?

משבר הקורונה – האם הרשויות טועות?

זהו ניסיון להסביר את מה שקורה סביב וירוס הקורונה על בסיס הבנות שחלקן שונות מהמקובל.

1. הרפואה המקובלת ובעקבותיה מרבית תושבי העולם, מאמינים עדיין בתיאוריה (שלא הוכחה עד היום בצורה מדעית טהורה) לפיה חלק גדול מהמחלות נגרם ע”י וירוסים שעוברים מאדם לאדם, חודרים לתאים וגורמים להרס של תאים ופגיעה בתפקוד עד כדי מוות. לפי גישה זו ישנם וירוסים שיכולת ההדבקה שלהם היא כה רבה שהם יכולים תוך זמן קצר להדביק מיליוני אנשים ואף לגרום למותם של מיליונים.

אמונה/תיאוריה זו היא הפלטפורמה שמאפשרת כיום התפתחות של פחדים, הפחדות והפעלת צעדי חירום קיצוניים עד כדי יצירת דיקטטורה רפואית והרס הכלכלה והחברה, והכל כדי להציל חיים, כביכול.

2. הביולוג/וירולוג הגרמני ד”ר סטפן לנקה מראה כבר הרבה שנים שלמעשה לא הצליחו עד כה להוכיח בצורה מדעית טהורה את קיומם בגוף האדם של אף אחד מאותם וירוסים אשר נחשבים כמחוללי מחלות. על טיעוניו העיקריים של ד”ר לנקה ניתן לקרוא במאמר בקישור הזה: 

https://gnm-il.com/dismantling-the-virus-theory-267

הוירוס SARS-COV-2 אינו יוצא מכלל זה.

3. על רקע משבר הקורונה מראה ד”ר אנדרו קאופמן מארה”ב, שמה שנחשב כוירוס הקורונה הוא זהה למעשה למה שהביולוגים קוראים אקסוזומים.

https://www.youtube.com/watch?v=lPglbICGsY8

יש הבדל עקרוני בין התכונות שהביולוגים והרופאים מייחסים לוירוסים לבין אלה שהם מייחסים לאקסוזומים:

הוירוסים נחשבים ככאלה שפולשים לגוף האדם מבחוץ וגורמים למחלות, מגיפות ומוות.

האקסוזומים נוצרים בתוך התאים כתוצאה מהשפעות חיצוניות כגון סטרס, קרינות, רעלים ועוד. עד כמה שידוע כיום הם נוצרים כדי לעזור לנקות את התאים מאותן השפעות מזיקות.

4. אם נכונים הסבריהם של ד”ר לנקה ושל ד”ר קאופמן, המסקנה היא שהוירוסים/אקסוזומים הם לא גורמי המחלה אלא הם תוצאה וחלק מהתהליך שקורה בזמן מחלה והם באים לעזור לגוף להחלים.

הסברים נוספים של ד”ר קאופמן ניתן למצוא בקישורים האלה:

https://lbry.tv/@HumanRights:4/London-Real-x-Andrew-Kaufman-Full-Interview-Apr-29-2020:e

https://www.bitchute.com/video/CYQNlL6Itxur/

https://www.facebook.com/ziv.keidar.507/videos/740845523430681

5. כל ההתייחסות העולמית לוירוס הקורונה מתבססת על מספר קטן של מעבדות (כנראה 4-3 בלבד) אשר לטענתן הן אבחנו את וירוס הקורונה SARS-C0V-2.

המאמר שכאן פורסם ב-27.6.2020 והוא מראה שלמעשה אף אחת מ-4 המעבדות הראשונות שאבחנו כביכול את הוירוס לא הצליחה לבודד כנדרש את הוירוס לפי הקריטריונים המדעיים. כותבי המאמר פנו לאותן מעבדות וקיבלו מכל 4 המעבדות תשובות ברורות שהוירוס לא בודד באופן מלא!

COVID19 PCR Tests are Scientifically Meaningless 

הקישור שכאן הוא למאמר מ-31.7.2020 של אותם מחברים, אשר הגיבו לטענה של “בודקי העובדות” של פייסבוק שתייגו את המאמר הנ”ל כ”מידע לא נכון”: 

Open Letter: Refuting Politifact’s “fact check” 

גם ד”ר קאופמן טוען שהוא חקר ביסודיות את התהליכים שבצעו אותן מעבדות בעולם וגילה שאף אחת מהן לא ביצעה את תהליכי האבחון בצורה מלאה העומדת בקריטריונים המדעיים הטהורים, למרות שיש כיום את הטכנולוגיות המאפשרות לעשות זאת:

https://www.bitchute.com/video/r9MG7YY5CrpL/

משמעות טענה זו של ד”ר קאופמן ושל כותבי המאמרים הנ”ל היא, שלמעשה לא הוכח בצורה מדעית טהורה קיומו של וירוס הקורונה SARS-COV-2 !!!

6. לטענתו של ד”ר קאופמן, לא רק שקיומו של הוירוס לא הוכח אלא גם שלא נעשה מחקר העומד בקריטריונים המדעיים להוכחת הקשר בין הוירוס (במידה והוא בכל זאת קיים) לבין המחלה קוביד-19 המיוחסת לו.

7. הרופא הגרמני ד”ר האמר, שגילה ופיתח את “הרפואה הגרמנית החדשה”, מצא, שבשונה ממה שחושבת הרפואה המקובלת, גם המחלות בהן מופיעים חיידקים, וירוסים או פטריות לא נגרמות בגלל המיקרובים אלא כתוצאה ממה שהוא קרא “קונפליקטים ביולוגיים”. הקונפליקטים מפעילים תוכניות ביולוגיות שנועדו לעזור לאדם להתמודד עם הקונפליקט והן כוללות גם סימפטומים של מה שאנחנו קוראים מחלות.

מידע כללי על התגליות הבסיסיות של הרפואה החדשה ניתן למצוא במאמר הזה:

https://www.gnm-il.com/introduction-to-gnm

הרפואה החדשה גם מצאה מודל המאפשר לגלות ואף להוכיח מהם סוגי הקונפליקטים הגורמים למחלות השונות, כולל מחלות נשימה כגון זו המיוחסת לוירוס הקורונה:

https://www.gnm-il.com/scientific-model

8. אם משלבים את תגליותיהם והסבריהם של ד”ר האמר, ד”ר קאופמן, ד”ר לנקה וחוקרים רבים אחרים, ניתן להגיע למסקנות ברורות למדי שמחלת הקורונה לא נגרמת ע”י וירוס הקורונה אלא כתוצאה מקונפליקטים ביולוגיים ספציפיים או מהשפעות חיצוניות כלשהן, שלפחות לגבי חלק מהן אין עדיין למדע את הטכנולוגיות הדרושות כדי לאבחנן ולמדוד אותן.

מלבד הסימפטומים של המחלה, גורמות ההשפעות החיצוניות גם להיווצרותם של האקסוזומים בתאים. האקסוזומים יוצאים אל מחוץ לתאים עם הרעלים שהם מוציאים מתאי הגוף. המטען הגנטי של האקסוזומים הוא RNA הזהה או דומה מאד לזה של מה שנחשב כויורס הקורונה וכך מגלים בבדיקות ה-PCR את “הוירוס”.

הערה: לגבי מהות ההשפעות החיצוניות שגרמו להתפשטות משבר הקורונה בכל העולם ישנן השערות ועדויות שונות אשר חורגות בהרבה ממסגרת מאמר זה.

מה שהמציאות מראה באופן ברור הוא, שסגרים לא מונעים את התפשטותן של אותן השפעות שגורמות למחלות.

9. למרבית הצעדים בהם נקטה ונוקטת ממשלת ישראל במטרה לבלום את התפשטות הקורונה אין ביסוס מדעי ובאופן כללי הם גורמים ליותר נזקים מתועלת.

התייחסויות לכך ניתן לראות גם בדבריהם של מדענים ורופאים בדיון של ועדת הקורונה בכנסת שהתקיים ב-7.9.2020. להלן התייחסויות של 3 מהדוברים:

פרופ’ אודי קימרון:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3887206214628115&id=100000163235881

ד”ר רעיה לייבוביץ’:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3880873188594751&id=100000163235881

פרופ’ אלחיאני:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3879656345383102&id=100000163235881

ב-6.9.2020 התראיין ד”ר אמיר שחר בחדשות ערוץ 12 ואמר גם הוא את דעתו בנושא:

הפגיעה הקשה בכלכלה ובפרנסתם של הרבה אנשים וכן הריחוק החברתי והסגר, גורמים להתפתחותם של הרבה קונפליקטים מיותרים לחלוטין, שגורמים לעוד מחלות, חלקן קשות.

מידע נוסף על העדר ביסוס מדעי לצעדים הקיצוניים בהם נוקטת הממשלה יש במאמר הזה:

https://www.gnm-il.com/is-it-science-based-medicine-303

מידע נוסף על הקונפליקטים והמחלות הנוספות שעלולים להיגרם כתוצאה מהצעדים הקיצוניים בהם נוקטת הממשלה יש במאמר הזה:

https://www.gnm-il.com/diseases-after-crisis-306

10. מה ניתן לעשות מבחינת התחלואה?

ככל שנוקטים באמצעים קיצוניים יותר וככל שיש פחות שקיפות לגבי המניעים של השלטונות, נוצרים יותר קונפליקטים וכך יותר מחלות. לכן:

א. חלק גדול ממקרי המחלה אפשר למנוע ע”י תמיכה, הסברה וטיפול נכון באזרחים במקום מסעות הפחדה וקנסות.

ב. במי שכבר חולה, ישנן דרכי טיפול טובות גם ברפואה המקובלת וכנראה שעוד יותר ברפואות האלטרנטיביות למיניהן. המציאות מראה שהמדינה באופן מכוון מונעת טיפולים רפואיים שהוכיחו את עצמם כיעילים במקומות שונים בעולם כגון התרופה הידרוקסיכלורוקוויןויטמין C בכמויות גדולות בעירוי או בבליעה, אבץויטמין D ועוד.

רשויות הבריאות מנסות לגרום לאזרחים להאמין שהפיתרון היחידי ל”מגיפה” הוא חיסון וזוהי טעות חמורה שעלולה לגרום בעתיד לנזקים כבדים, גם בריאותיים וגם כלכליים.

בקישור שכאן יש מאמר מ-2.7.2020 אשר מרכז את הדרכים העיקריות שהוכיחו עצמן בטיפולים בחולי קורונה:

On the treatment of Covid-19 

גם האתר הזה מרכז מידע על דרכים אלטרנטיביות לטיפול בחולי קורונה: COVID-19 STUDIES

11. ניתן היה, ובמידה מסויימת עדיין קיימת האפשרות לנצל את משבר הקורונה לקפיצה התפתחותית עצומה ברמה הארצית בצעדים שונים כגון:

 • שקיפות מלאה בפרסום הנתונים.
 • שקיפות מלאה בפרסום הנימוקים לפיהם מחליטה הממשלה את החלטותיה. זה יאפשר לאזרחים לראות מתי הנימוקים הם פוליטיים ולא ענייניים.
 • הסברה והדרכה מקיפה ככל האפשר למקבלי ההחלטות.
 • הסברה והדרכה לאזרחים כיצד הם יכולים לטפל בעצמם.
 • סיבסוד מסיבי (או אפילו חלוקה בחינם) של התרופות הקיימות (כגון הידרוקסיכלורוקווין) ותוספי התזונה שהוכיחו את עצמם כמונעים את המחלה או כעוזרים מאד לקיצור זמן המחלה והחלשת הסימפטומים.
 • חיזוק מערכות הבריאות, גם של הרפואה המקובלת וגם של הרפואות האלטרנטיביות השונות.
 • בדיקה אמיתית של כל דרכי הטיפול האפשרויות, כולל של רפואה אלטרנטיבית
 • הקפדה על דיווחי אמת בתקשורת.
 • עידוד רופאים ומטפלים (כולל כאלה שלא מסכימים עם הקו של הרפואה המקובלת) להופיע בתקשורת ולהסביר כיצד ניתן לשפר את הבריאות ולהפחית מחלות בכלל ואת הקורונה בפרט.
 • מתן כספים להסבות והכשרות מקצועיות.
 • מתן דוגמא אישית ע”י המנהיגים, כולל ויתור על חלק משכרם.
 • להפחית ככל האפשר את השימוש במשטרה כנגד האזרחים ולהשתמש במשטרה ובצבא בעד האזרחים, לצורכי הסברה ועזרה לאזרחים.

ועוד צעדים רבים אחרים שיכולים לעזור.

12. ברמה האישית זוהי בהחלט תקופה מאתגרת מצד אחד, אך מצד שני זוהי הזדמנות יוצאת דופן לתהליכים של התפתחות אישית ורוחנית, פקיחת עיניים למציאות בה אנחנו חיים, חיפוש תשובות לשאלות הקשורות למהות החיים ומטרתם ויצירתם של סדרי עדיפות וחשיבות אישיים חדשים, כל אחד בהתאם להתפתחותו, הבנותיו ותגליותיו.

 

עדכון: המאמר שלהלן נכתב כבר מספיק זמן לאחר שהחלו לתת את ה”חיסונים” ותמונת חוסר הביסוס המדעי של ה”מגפה” נעשתה הרבה יותר ברורה: “קורונה – היכן האמת?

 

פורסם ב-12.9.2020 
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן