img-0
טיפ מס’ 306: קונפליקטים ומחלות בעקבות משבר

קונפליקטים ומחלות בעקבות משבר

הקדמה

התגלית הבסיסית הראשונה של הרפואה החדשה מראה בצורה ברורה וניתנת להוכחה, שכמעט כל המחלות נגרמות כתוצאה ממה שנקרא ברפואה החדשה “קונפליקטים ביולוגיים”, שהם למעשה מצבים שונים אשר גורמים לאדם להרגיש סטרס חזק, פחדים שונים, תחושות סכנה, טראומות, בעיות קיומיות, פרידות קשות, בגידות, תסכולים מיניים, נטישה, בעיות פרנסה, בדידות, נידוי, דחיה, השפלות, ניצול, חוסר אונים, קונפליקטים טריטוריאליים, דברים או כעסים שהיה קשה או בלתי ניתן לעכלם ועוד ועוד.

תגלית בסיסית נוספת מראה שלמעשה לכל מחלה יש שני שלבים:
 

 1. השלב הפעיל של הקונפליקט.
  זה מצב בו אנחנו בסטרס, תחת השפעה פעילה של הקונפליקט שעדיין לא נפתר.
  בשלב זה, אם הקונפליקט מספיק חזק ומספיק ממושך, עלולים להיגרם נזקים פיזיים לרקמה או איבר כלשהו בגוף (בהתאם לסוג הקונפליקט) וגם למרכז במוח אשר שולט על אותם איברים או רקמות שנפגעו.
   
 2. שלב הריפוי
  לאחר שנפתר הקונפליקט (במודע או שלא במודע) יש לגוף צורך לשקם את הרקמות והאיברים שנפגעו בשלב הפעיל של הקונפליקט, כולל המרכז הרלוונטי במוח.

תגלית נוספת מראה שמרבית הסימפטומים אשר גורמים לאנשים להגיע לרופאים או למטפלים הם סימפטומים של שלב הריפוי, לאחר שהקונפליקט נפתר.

לדוגמא:

דלקות, נזלת, שיעול, חום, חלק גדול מכאבי הראש, פריחות עור, הזעות חזקות בחצי השני של הלילה, חלק גדול מסוגי הכאבים, הפרשות שונות, גרד, דם בצואה, דם בשתן ועוד.

בני-אדם רבים חווים קונפליקטים גם בתקופות בהן אין משבר מיוחד כלשהו ואם הקונפליקטים מספיק חזקים ומספיק ממושכים, אותם אנשים יחוו סימפטומים של מחלה לאחר שהקונפליקטים ייפתרו.

מצבי משבר במדינה או בעולם כולו יוצרים בד”כ יותר קונפליקטים מהרגיל, אצל מספר גדול יותר של אנשים, ובמקרים רבים גם עוצמת הקונפליקטים מוגברת יותר.

ובכך עוסק טיפ זה.

 

קונפליקטים בתקופה זו של משבר בישראל

מובאת כאן רשימה חלקית בלבד, לפי הרפואה החדשה, של “קונפליקטים ביולוגיים” שונים אשר נוצרו, נוצרים ועלולים עוד להיווצר ביתר שאת בתקופת משבר זו המורכבת ממשבר רפואי (לא משנה אם הוא אמיתי או מזוייף) + משבר פוליטי + משבר כלכלי + משבר חברתי.

ליד כל קונפליקט מפורטת המחלה או המחלות העלולות להתפתח מאותו קונפליקט.

המטרה היא לעזור לכם, הקוראים, להיות יותר מודעים להשפעות של הקונפליקטים, להבין טוב יותר מה גורם לסימפטומים שאתם או אנשים קרובים לכם חווים, להקטין ככל האפשר את רמת הפחד והפאניקה ולדעת טוב יותר על מה צריך וכדאי לעבוד כדי למנוע או להחליש את עוצמת המחלה מלכתחילה, כדי לקצר את זמן ההחלמה וכדי שהמחלה לא תחזור.

חשוב להבין שמה שקובע את סוג הקונפליקט (ואיזו מחלה תתפתח ממנו) הוא לא בהכרח מה שקרה אובייקטיבית, אלא איך זה תורגם סובייקטיבית בתת המודע של האדם. התרגום הסובייקטיבי הזה תלוי במבנה האישיות של האדם, בניסיון חייו, בחינוך שקיבל, ידע שספג, אמונות ודעות שהוטבעו בו ועוד.

חשוב גם לדעת שהמידע שכאן הוא חלקי בלבד ואין להסתמך עליו כעל בסיס מספיק מפורט לצורך אבחונים או טיפולים עצמיים.

 

1. הקונפליקט: רעב, קושי להתפרנס, אי יכולת לטפל כראוי בעצמנו או באנשים שאנחנו אחראים עליהם (ילדים, הורים מבוגרים, עובדים בעסק שלנו וכו’).

בשלב הפעיל של הקונפליקט (כל עוד הקונפליקט לא פתור):

יש ריבוי של תאים ברקמה התפקודית של הכבד. מעבר לסף מסויים זה יאובחן כסרטן בכבד.

הערה: סרטן בכבד יכול להופיע גם בעקבות מחלה במעיים או בריאות ולפעמים גם בעקבות מחלה באיברים אחרים בגוף.

בשלב הריפוי (מרגע שהקונפליקט נפתר):

הגידולים מפורקים ע”י חיידקים ופטריות.

סימפטומים אפשריים בשלב הריפוי: כבד מוגדל, כאבים, הזעות חזקות בחצי השני של הלילה ועוד.

אם אין את החיידקים והפטריות הדרושים (בד”כ בגלל שימוש באנטיביוטיקה), הגידולים יעברו תהליך של התכמסות (אינקפסולציה) ויישארו גידולים שפירים.

 

2. הקונפליקט: פחד בהקשר טריטוריאלי או פחד עם בהלה.

פחד לאבד חלק מהטריטוריה שלנו, מקום מגורים, עבודה, תפקיד, משרה, נתח שוק, פחד לגבי בטחוננו האישי או בטחונם של קרובים, חברים בקהילה וכו’.

בשלב הפעיל של הקונפליקט:

יש אובדן של תאים בדפנות הפנימיים של הסימפונות (לפעמים אובדן התאים הוא ברירית הגרון). בד”כ לא מרגישים סימפטומים מיוחדים.

בשלב הריפוי:

יש תהליך שיקום של הרקמות שנפגעו. זה יכול להתבטא בנפיחות בסימפונות, קשיי נשימה, ליחה, כיח, חום, שיעול, לפעמים דלקת סימפונות (ברונכיטיס). אם יש גם את “הסינדרום” דלקת הסימפונות תאובחן כדלקת ריאות.

הרופאים יכולים לייחס את הסימפטומים לוירוס הקורונה או לוירוס השפעת, אך כיום ברור לנו לחלוטין שלא הוירוס הוא הגורם למחלה אלא הקונפליקטים או השפעות אנרגטיות ספציפיות.

אם הפגיעה היתה בגרון יכולים להיות בשלב הריפוי כאבי גרון, נפיחות בגרון, שיעול ועוד.

 

3. הקונפליקט: כעסים טריטוריאליים.

כעסים על או בהקשר לאנשים או דברים שהאדם מחשיב כחלק מהטריטוריה שלו, כגון: בבית, במשפחה, בעבודה, בחוג חברים, בפרוייקט כלשהו, בצבא וכו’.

בחלק מהמקרים (במיוחד אצל נשים שמאליות) הקונפליקט שגורם לבעיות המתוארות כאן הוא קונפליקט של זהות. זו יכולה להיות תחושה של אדם שהוא לא נמצא במקום שמתאים לו, לא מרגיש שייך למשפחה, למקום העבודה, לקהילה, לעם וכו’.

לפעמים זהו קונפליקט של קושי ממשי להחליט, לבחור כיוון.

בשלב הפעיל של הקונפליקט:

הפגיעה יכולה להיות בעיקום הקטן של הקיבה ו/או בתחילת התריסריון ו/או בדרכי המרה ו/או בצינורות הלבלב.

בעיקום הקטן של הקיבה ו/או בשליש הראשון של התריסריון יש אובדן של תאים ברקמת הרירית. יכולים להיות כאבים, ירידה בעיכול וצרבת. אם הקונפליקט מספיק חזק ומספיק ממושך – יתפתח כיב עיכולי (אולקוס) עם כאבים חזקים יותר.

התקף אולקוס הוא סימפטום של משבר הריפוי בקונפליקטים אלה.

בדרכי המרה יש אובדן של תאים בדפנות הפנימיים של צינורות המרה ו/או כיס המרה עם כאבים קלים עד חריפים.

בשלב הריפוי:

יש תהליך של שיקום הרקמות בהן אבדו תאים. תהליך זה מלווה בנפיחות ויתכנו כאבים בגלל הלחץ של הנפיחות. יתכן חום ולעתים אף חום גבוה.

בקיבה יכולה להתפתח דלקת שתאובחן כגטריטיס.

בצינורות המרה הנפיחות עלולה לחסום זמנית חלק מהצינורות ולגרום לצהבת. יכולה גם להתפתח דלקת שתאובחן כהפטיטיס. תיתכן עליה משמעותית באנזימי הכבד. במקרים של השפעות חוזרות ונשנות של הקונפליקט עלולות להיווצר אבנים במרה.

בצינורות הלבלב תהליך הריפוי עלול להיות גם כן מלווה בדלקת שתאובחן כפנקראטיטיס.

 

4. הקונפליקט: כל אחד מהקונפליקטים שלהלן יכול להשפיע על צינוריות האיסוף בכליות:

 • קונפליקט נטישה משמעותי, עמוק
 • קונפליקט קיומי, קונפליקט של סכנה קיומית (אדם שחש שאיבד הכל או שהוא עלול לאבד הכל)
 • קונפליקט אשפוזי (פחד מאשפוז בבי”ח או בבית)
 • פליטים (צורך לעזוב את המדינה, בית, עבודה וכו’)
 • תחושה של בדידות מוחלטת, תחושה של להיות לבד במדבר (פיזית או פיגורטיבית).
 • תחושה של להיות מנודה, מנושל, דחוי או מוקצה

בשלב הפעיל של הקונפליקט:

יש ריבוי של תאים בצינוריות האיסוף בכליה אחת או בשתיהן. אם הקונפליקט מספיק חזק ומספיק ממושך זה יאובחן כסרטן בכליה.

סימפטומים אפשריים: אצירת נוזלים בגוף, בצקות, ירידה בכמות השתן, שתן יותר מרוכז וצהוב כהה, עליה בדם ברמת הקריאטינין, השתנן וחומצת השתן.

בשלב הריפוי:

יש תהליך של פירוק הגידולים ע”י חיידקים ופטריות.

סימפטומים אפשריים: השתנה מרובה, שתן עכור ומסריח יותר מהרגיל, יתכן דם בשתן, תיתכן רמה גבוהה של אלבומין בשתן, יתכנו מיחושים וכאבים בכליה הפגועה, יתכנו הזעות חזקות בחצי השני של הלילה

 

5. הקונפליקט: ירידת ערך עצמי (יע”ע).

קונפליקטים של ירידת ערך עצמי יכולים להיגרם מסיבות רבות ושונות. במצב הנוכחי עלולים יותר אנשים לחוות קונפליקטים כאלה בגלל דברים כגון פיטורים מהעבודה, אבטלה, אי-יכולת לשמור על רמת החיים לה היו רגילים, אי היכולת לנהל חיים חופשיים בגלל הצורך לציית לתקנות החירום שבעיני רבים הן בלתי מועילות ולא מוצדקות ועוד.

בשלב הפעיל של הקונפליקט:

אם האדם חווה את הקונפליקט כחזק יש אובדן של תאים באחת או יותר מעצמות הגוף. אם הקונפליקט הוא בעוצמה קלה עד בינונית, יהיה אובדן של תאים באזור מסויים או מספר אזורים בגוף, באחד או יותר מסוגי הרקמות האלה: לימפה, שרירים, גידים, רצועות, רקמות חיבור, סחוסים, רקמות שומניות, כלי הדם.

אין סימפטומים מיוחדים, אך יכולת התפקוד של הרקמות שנפגעו הולכת ויורדת ככל שהקונפליקט נמשך יותר זמן.

אם הקונפליקט שפגע בעצמות היה מספיק חזק וממושך דלדול העצמות יכול להגיע למצב של אוסטיאופורוזיס. כמו-כן יכולה להיות פגיעה גם במח העצמות שתגרום לאנמיה ולחולשה.

בשלב הריפוי:

יש תהליך שיקום של הרקמות שנפגעו, ואם אין הפרעות לתהליך הטבעי, הרקמה שנפגעה תהיה בסופו של התהליך חזקה ומעובה יותר ממה שהיתה לפני הופעת הקונפליקט. התהליך מלווה בד”כ בכאבים וכן בתחושת עייפות וחולשה.

סימפטומים אפשריים בעצמות: יתכנו כאבי עצמות, כאבי מפרקים ודלקות מפרקים ובמקרים יותר חריפים – לוקמיה.

סימפטומים אפשריים בשרירים: בחלק מהמקרים עלולים להתפתח כאבים עם עייפות כרונית שיאובחנו כפיברומיאלגיה.

סימפטומים אפשריים בלימפה: עקב תהליך השיקום שכולל גם ייצור של תאים חדשים וגם ריבוי נוזלים, תיתכן נפיחות בבלוטות הלימפה ובחלק מהמקרים עלולים הרופאים לאבחן זאת כלימפומה.

 

6. הקונפליקט: אי יכולת לסמן את הטריטוריה או להגדיר את גבולות הטריטוריה.

בתקופה זו פולשים לחיינו (לטריטוריה שלנו) יותר מאי-פעם: השב”כ עוקב אם היינו בקרבת “חולי” קורונה, בכל מקום ציבורי מודדים לנו את החום ובחלק מהמקומות צריך למלא פרטים אישיים ובאיזו שעה נכנסנו, מגבילים אותנו באירועים חברתיים ואפילו משפחתיים, בודקים אם אנחנו שמים מסיכת פנים כראוי ועוד ועוד.

בשלב הפעיל של הקונפליקט:

יש אובדן של תאי אפיתל קשקשיים בדפנות הפנימיים של אזור אחד יותר בדרכי השתן. זה יכול לכלול את אגן הכליה, השופכנים, שלפוחית השתן או השופכה.

בשלב זה אין סימפטומים מיוחדים.

בשלב הריפוי:

יש תהליך של שיקום הרקמות שנפגעו. התהליך מלווה בנפיחויות וכאבים. בחלק מהמקרים מתפתחת גם דלקת בדרכי השתן ומחריפה את הכאבים והתחושות המאד לא נעימות. יתכן דם בשתן.

 

7. הקונפליקט: משהו שהיה קשה או בלתי ניתן לעיכול.

כעסים שהיה קשה או בלתי ניתן לעכלם פוגעים בעיקר במעי הדק.

ככל שהדבר שהיה קשה לעכל אותו נחווה אצל האדם כמשהו יותר מרושע, זדוני חתרני וכד’, הפגיעה תופיע עמוק יותר במעי הגס.

בשלב הפעיל של הקונפליקט:

יש ריבוי של תאים במעי הגס או במעי הדק בהתאם לסוג הדבר שהיה קשה לעיכול.

במעי הדק הגידולים הם שטוחים וקשה מאד לגלותם.

במעי הגס יכולים להתפתח גם גידולים שטוחים וגם גידולים דמויי כרובית.

בשלב הזה אין בד”כ סימפטומים ספציפיים מלבד אפשרות לעצירות.

בשלב הריפוי:

מתחיל תהליך פירוק של הגידולים ע”י חיידקים ופטריות (אם הם לא חוסלו ע”י אנטיביוטיקה).ייתכנו מיחושים בבטן, עוויתות, כאבי בטן ושלשול. יתכן דם (סמוי או גלוי) בצואה, כי תאי הגידול שפורקו הכילו דם.

במעי הדק משבר הריפוי יאובחן במקרים הקשים כמחלת קרוהן.

במעי הגס, כשתהליך הריפוי הוא חזק ומלווה בדלקת זה יאובחן כקוליטיס או קוליטיס כיבית.

 

והיה כאשר המדינה תצא מהמשבר

בהנחה אופטימית שהמדינה אכן תצליח להתגבר על המשברים הנוכחיים ותהיה התאוששות כלכלית, פוליטית, חברתית, בטחונית ורפואית, זה יאפשר ליותר ויותר אנשים לפתור את הקונפליקטים שחוו, בין אם במודע או שלא במודע.

ככל שיותר קונפליקטים ביולוגיים ייפתרו אצל יותר אנשים, כך יופיעו יותר סימפטומים של מחלות, בהתאם לסוגי הקונפליקטים שאותם אנשים חוו.

מצב כזה עלול לגרום לפחדים, בהלה, חשש מהתפרצויות של מגיפות חדשות ועומס יתר על מערכת הרפואה עד כדי אפשרות קריסה של המערכת.

רשויות הבריאות עלולות לפרש זאת כ”גל שלישי”, “גל רביעי” או “גל חמישי” עם מוטציות של הוירוס שגורמות לסימפטומים נוספים וכו’, וכתוצאה מכך לנקוט שוב בצעדי מנע קשים ובעייתיים.

לכן חשוב מאד להבין שמרבית הסימפטומים (אם אכן יופיעו במספרים גבוהים מהרגיל) הם למעשה סימנים של תהליכי ריפוי מהקונפליקטים שאנשים חוו כתוצאה מהמשברים הנוכחיים.

חלק מהסימפטומים עלולים להיות קשים ואסור לזלזל בהם, למרות שהם תוצאה של תהליכי ריפוי. ישנם מצבים קיצוניים בהם רק התערבות פולשנית של הרפואה המקובלת תציל ממוות.

בכל מקרה רצוי שהטיפולים ישלבו גוף ונפש וככל שהחולה יבין טוב יותר את הקונפליקט או הקונפליקטים שגרמו למחלה שלו וככל שהוא יבין טוב יותר שהסימפטומים הם של תהליכי ריפוי, כך יהיה לו קל יותר להשלים את תהליכי הריפוי הטבעיים ולהחלים.

הערה: להרחבת הבנת הנושא מומלץ לקרוא גם את רפואה מבוססת מדע – האומנם?

 

מבט אזוטרי

בין אם משבר הקורונה הוא תוצאה של מגיפה אמיתית או ביטוי למהלך גאוני של קבוצת עילית המנסה לעשות סדר עולמי חדש לטובת האינטרסים שלה ועל חשבון הציבור, מה שקורה כיום בארץ ובעולם הוא חלק מתהליך של שינוי רדיקלי עליו דיברו נביאים וחוזים כבר לפני מאות ואפילו אלפי שנים.

תהליך זה הוא כנראה חלק בלתי נמנע בתוך תהליכים אדירים שכוללים את כדור הארץ, מערכת השמש, הגלקסיה בה אנחנו נמצאים ואולי אף מעבר לכך.

בני האדם שחיים כיום יכולים להפריע לתהליך, לעכב אותו או לפגוע בו במידה מסויימת, אך כבר לא יכולים לעצור אותו או למנוע אותו.

מבחינת בני האדם וכדור הארץ התהליך הכולל הוא חיובי ומבורך והוא נועד, בין היתר, לאפשר קפיצת מדרגה משמעותית מבחינה רוחנית ותודעתית.

הבעיה העיקרית היא שישנם עדיין בני אדם רבים וכן גורמים אחרים, אשר רוצים לשמר את כוחם, את האינטרסים שלהם, את השפעתם ואת שליטתם על אחרים ולכן הם עושים הכל כדי למנוע את תהליכי השינוי וההתפתחות של העולם החדש.

הדבר המעניין והייחודי שקורה כיום הוא, שאותם כוחות ואינטרסים אשר מנסים לשמר את שליטתם בעולם ולמנוע התפתחות, מנסים לעשות זאת דרך דיקטטורה רפואית.

לצערי נראה שמרבית הרופאים ומרבית בני האדם עדיין לא רואים זאת, לא מבינים שזה מה שקורה או לא מאמינים שדבר כזה בכלל יכול לקרות.

מצד שני, הכוחות החוץ פלנטריים שמעורבים בתהליך השינוי וההתפתחות (אפשר לקרוא להם כוחות האור) הם חזקים יותר ונראה שהמערכה באופן כללי כבר הוכרעה לטובת ההתפתחות המיוחלת. נשארו עוד מאבקים שיימשכו כנראה מספר שנים עד שיוכרעו סופית אותם כוחות ישנים שמנסים להמשיך ולשלוט בעולם.

הניהול הבעייתי של משבר הקורונה ביחד עם השחיתויות שנחשפות יותר ויותר, הולכים ומגבירים את חוסר האמון מצד האזרחים בשלטונות. תהליך זה, סוג של הפוך על הפוך, גורם ליותר ויותר אנשים לנסות להבין מה באמת קורה כאן ולקחת אחריות על חייהם. זה גורם לכך שיותר ויותר אנשים מחפשים תשובות ולפחות חלקם מתחילים לראות בבהירות רבה יותר שאנחנו עומדים בפתחה של תקופה חדשה, תקופה בה הרוח תהיה הרבה יותר משמעותית מאשר החומר.

הבנות אלה ישפיעו יותר ויותר על דרכי החשיבה שלנו, בני האדם, ועל התנהלותנו מול האתגרים שמציבה לנו המציאות.

אני מקוה ומעריך שתהליך זה יגרום ליותר ויותר אנשים לתמוך באותם כוחות אור שמנסים לאפשר את אותה קפיצת מדרגה רוחנית ותודעתית שבני האדם והפלנטה אמורים לעשות.

תחושה מסויימת והבנות של התהליך בו האנושות נמצאת ולאן זה הולך ניתן אולי לקבל בהאזנה לתקשור של דורון אורסיאנו שהוקלט ב-11.7.2020 (אפשר לדלג על ה-50 שניות הראשונות):

הנשר הלבן – חגיגה של אהבה 

תקשור זה הוא הרבה יותר תחושתי מאשר מנטלי ויש בו גם השפעות חזקות של ריפוי. לכן מומלץ להאזין לו עם אוזניות, במקום שקט ורגוע, ללא הפרעות חיצוניות. משך ההקלטה שכאן הוא כ-44 דקות.

גם התקשור הזה של ד”ר ליאורה בירנבאום, אשר פורסם באוגוסט 2020, מראה את המגמה והמטרה של ההתפתחות למרות או בעזרת ההופעה של הקורונה:

תודעת השפע החדשה 

 

פורסם לראשונה ב-31.8.2020
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן