טיפ מס’ 42: דלקת כיבית במעי הגס – עדות

דלקת כיבית במעי הגס – עדות

פורסם לראשונה ב-3.6.2011

העדות המובאת כאן תורגמה מאנגלית מהאתר של ד”ר קרוליין מרקולין מקנדה.

מידע נוסף בנושא ניתן למצוא במאמרים האלה: 

סרטן המעי הגס – לפי התגליות המפתיעות של הרפואה החדשה

דלקת כיבית במעי הגס – לפי התגליות של הרפואה החדשה

טיפ מס’ 4: “דם סמוי בצואה”

…………………………………………………………………………………………………………………

2.4.2011

נכתב בעילום שם ע”י גבר מארה”ב

“בכך שפתרתי את הקונפליקט יכולתי לרפא את “מחלתי!”

אני גבר בן 46 והייתי רוצה לספר לכם על ניסיוני עם ה-GNM.

במשך שנים רבות עבדתי בחברת חשמל (אקרא לה בן אנד ברוס) שם ביצעתי עבודות של קבלנות משנה. יום אחד, בהפתעה מלאה, פנה אלי מפקח מחברת החשמל של המדינה והציע לי ג’וב. בהתראה מוקדמת של שבועיים עזבתי את עבודתי והצטרפתי למה שנחשב בעיני כחלום האולטימטיבי של ג’וב. לעבוד עבור ספק של חברת החשמל של המדינה זוהי הפסגה. הרגשתי כה בר-מזל ובעל זכות.

כחודשיים אחרי שהתחלתי לעבוד עבור חברת החשמל, עשינו עבודה כלשהי במסגרת עבודות פיתוח, ומעסיקי הקודם בבן אנד ברוס עשה חלק מעבודת קבלנות המשנה עבורנו במורד הרחוב, עם מכונה שנהגתי להפעילה כאשר עבדתי שם. אחד העובדים של בן אנד ברוס בא אלינו וסיפר שהאזעקות במכונה שלהם נעלמו, מה שמצביע על כך שהם פגעו בקווי חשמל תת-קרקעיים והם זקוקים לעזרתנו. מכונה זו וקווי חשמל היו מוכרים לשותפי ולי, כך שהלכנו לראות במה הם פגעו.  

כשהסתכלנו לתוך הבור, שותפי ביקש מהעובד של בן אנד ברוס להזיז את המכונה אחורה, כך שנוכל לראות טוב יותר. זהו תהליך סטנדרטי ששנינו עשינו כבר בעבר במקרים דומים. כאשר העובד עשה זאת, הצטלבו כבלים ואירע פיצוץ ענק! מסביב היו טרנספורמטורים מעשנים בכל מקום, והתפרצות הזרם עברה לכל בית בבלוק, וכל מכשיר חשמלי שהיה מופעל באותו זמן נשרף. אנשים עלולים היו להיפגע, אך באופן מפתיע זה לא קרה.

תיקנו את התקלות המיידיות אך גם שותפי וגם אני היינו בהלם ומזועזעים מאד ממה שקרה, מאחר ושנינו לא חווינו אף פעם דבר כזה לפני-כן, ושנינו עשינו עבודות מסוג זה במשך קרוב ל-20 שנה.

המחשבה שלא הרפתה ממני היתה שהולכים לפטר אותי בגלל אירוע זה. תקופת הניסיון שלי היתה לשנה שלמה, ואני הייתי אז בחברה חודשיים בלבד. קל מאד לחברה לפטר עובדים במשך שנה ראשונה זו, אם היא בוחרת לעשות זאת.

חשבתי כל הזמן שבן אנד ברוס יאשימו על כך שאמרתי להם להזיז את המכונה, למרות שאני לא הצעתי זאת. חשבתי שהם יכולים לעשות זאת במתכוון, כי הייתי מאד רב ערך בשבילם והם כעסו עלי על שעזבתי אותם.

באותו לילה קפאתי מקור, בקושי יכולתי לאכול ארוחת ערב, ולא יכולתי לישון. חשבתי שאני הולך לאבד את ג’וב חלומותי. חיכיתי שישאלו אותי שאלות ביום שלמחרת. אף אחד לא אמר דבר כלשהו. יומיים, שלושה ימים, שבוע, שבועיים חלפו. אף אחד לא שאל אותי על מה שקרה, אך הייתי עדיין עצבני כל הזמן. לבסוף, כ- 4-3 שבועות לאחר מכן, אמר המפקח שלי שבן אנד ברוס שילמו עבור כל מכשירי החשמל וברור שהם היו אשמים.

ההקלה שחשתי היתה עצומה.

כשבוע לאחר מכן היה לי דם בצואה. בתחילה זה היה קל, ואז זה נעשה בהיר יותר וחזק יותר. הצואה שלי הפכה לשלשול דמי. אשתי ואני לא היכרנו אז מספיק את ה-GNM. הרופא שלי הציע שאעשה בדיקת קולונסקופיה.

האבחון: דלקת כיבית במעי הגס.

ובכן, אם תחקרו מה זה, יגידו לכם שזה משהו שאתה חי אתו עד סוף חייך.

לקחתי את התרופות שרשמו לי במשך כחודש, אך המשכתי לקרוא יותר על ה-GNM, ואיתרתי את הקונפליקט המדוייק – הפיצוץ – ואז הדאגות שאני יואשם ע”י החברה הקודמת שלי ואפוטר.

ההסבר של ה-GNM לגבי דלקת כיבית במעי הגס הוא “כעס מכוער, בלתי ניתן לעיכול”, זה, במקרה שלי, ההרגשה שיאשימו אותי שלא בצדק ברמאות חברת ביטוח. זה מה שהרגשתי!

עברה שנה וחצי מאז אובחנתי ולא קרה לי אפילו פעם אחת משהו שקשור לזה. המעיים שלי הבריאו לחלוטין מכיון שהקונפליקט נפתר לחלוטין; עברתי את שנת הניסיון ואני לא צריך יותר לדאוג לגבי איבוד ג’וב חלומותי. אם הייתי מחייה מחדש את האירוע ודואג לגביו, הייתי סובל מנסיגות מתמידות של המחלה שהיו יוצרות מצב כרוני.

ע”י פתרון הקונפליקט הייתי מסוגל לרפא את “מחלתי”! זה לא יכול היה להיות יותר קל!

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן