img-0
טיפ מס’ 304: מה קורה?

מה קורה?

גם הפעם רציתי לכתוב על מחלות, על הגורמים להן לפי הרפואה החדשה, כיצד ניתן להתרפא באופן טבעי ושאר הנושאים שעמדו לנגד עיני כשהתחלתי לפרסם טיפים אלה לפני כ-10 שנים.

אך מה שקורה בארץ ובעולם בחודשים האחרונים הוא כה גדול ומשמעותי שאני מרגיש הכרח להמשיך להתייחס לכך מזויות שונות, למרות שכבר התייחסתי די באריכות לחלק מהנושאים, בחלק מהטיפים האחרונים.

במשך השנים ציינתי, לפעמים ברמז ולפעמים בצורה ישירה וברורה, שאנחנו חיים בתקופה של שינויים דרמטיים המתרחשים בקצב הולך ומואץ.

האם מישהו העלה בדעתו בסוף 2019 שבתחילת 2020 נהיה בסגר, נוכרח לבטל אירועים, לעטות מסיכות ועוד תקנות מגבילות שונות?

מה משמעותם של שינויים אלה? לאן כל זה מוביל? מה תפקידנו כבני אדם הנמצאים וחיים בתוך תהליכי שינוי אלה? האם אנחנו יכולים להשפיע על התהליכים? כיצד?

אלה הן רק חלק מהשאלות שצריכות להישאל, כי התשובות עליהן עוזרות לגבש את העמדה שכל אחד יכול לנקוט בסופו של דבר בהתייחסותו למה שקורה.

בתקופה זו של משבר הקורונה לא ניתן כבר להתעלם מהעובדה שקורה משהו חדש, שונה, בקנה מידה עולמי, שיש לו השלכות על כל רבדי החיים, על כל בני-האדם וגם על חלקים גדולים מבעלי החיים.

נראה שזהו מאבק בין השפעות עם אינטליגנציות ורמות תודעה חדשות שמנסות למצוא את מקומן אצל בני האדם, לבין הכוחות הישנים שלא רוצים לוותר על אחיזתם בבני-האדם.

סימנים רבים מראים שבסופו של דבר לכוחות הישנים לא תהיה ברירה אלא לוותר על שליטתם בבני-האדם ובעושר שיש בפלנטה, אך השאלה היא כמה מאבקים יידרשו לשם כך וכמה ואיזה נזקים ייגרמו לבני אדם עד שיושג השינוי.

טיפ זה הוא ביטוי לדעותיי והבנותי האישיות לגבי מה שקורה בארץ ובעולם בהקשר לתופעת הקורונה בתקופה זו ואינני מייצג כאן גוף או ארגון כלשהו.

הרבה ידע והבנות נוספו מאז החל המשבר, והדעות וההבנות שלי ביחס למה שקורה נעשו הרבה יותר נחרצות. אך מאחר וחסר עדיין מידע אמין ומדוייק (למשל – כל הפרוטוקולים של ישיבות “קבינט הקורונה” בארץ חסויים ל-30 שנה), אני לוקח בחשבון שההבנות והדעות שלי מבוססות על ידע חלקי בלבד ולכן עלולות להיות שגויות.

כדי לקבל מידע רחב יותר על הרקע שהוביל לכתיבת טיפ זה מומלץ לקרוא את וירוס קורונה החדש CoVid-19 ואת רפואה מבוססת מדע – האומנם?.

 

תמצית בעיית הקורונה

הערה: ההסבר כאן אינו תיאוריית קונספירציה אלא הוא מבוסס על פרסומים של ארגון הבריאות העולמי וגורמים רשמיים  ולא רשמיים רבים אחרים.

בבסיסו של משבר הקורונה ישנם שני מרכיבים עיקריים:

 1. פחד עמוק הטבוע בבני-האדם על רקע התפיסה והאמונה הרווחת שיש בעולם וירוסים מסוכנים אשר יכולים לגרום למגפות כלל עולמיות ולהשמיד מיליוני בני-אדם.
   
 2. גורמים בעלי כוח רב והשפעה חזקה בעולם, אשר מנסים להשתמש בפחד הנ”ל לטובת האינטרסים שלהם ולהשגת מטרותיהם.

אני מאמין שמרבית הרופאים, צוותי הרפואה ומערכות הרפואה השונות מאמינים באמונה שלימה בתפיסה המקובלת לגבי מגפות ועושים את עבודתם בלב שלם ומתוך כוונה אמיתית לעשות את הדבר הנכון.

אחת הבעיות היא שהם חלק ממערכת ונאלצים לנהוג לפי מה שמכתיבים להם מלמעלה. והבעיה העיקרית היא שלאלה שלמעלה, בראש הפירמידה, יש גם שיקולים פוליטיים וגם שיקולים זרים אחרים.

אם מטרת רשויות הבריאות והשלטונות בעולם היתה באמת ובתמים רק להפחית ככל האפשר את מספר החולים ואת מספר הנפטרים, היינו רואים התנהלות שונה לחלוטין מזו שראינו עד כה ועדיין אנחנו רואים וחווים על בשרנו:

 • לא היו עושים בדיקות רק לוירוס הקורונה אלא בודקים גם אפשרויות לנוכחותם של וירוסים אחרים וכן היו עושים בדיקות לעוד גורמי מחלות אחרים.
   
 • ארגון הבריאות העולמי לא היה מוציא הנחיות המעודדות את הרופאים לרשום כמעט כל פטירה של אדם כאילו היא נגרמה מקורונה.
   
 • לא היו מחליטים על כך שדיוני קבינט הקורונה יהיו חסויים ל-30 שנה.
   
 • לא היו משתמשים באמצעי התקשורת במילה חולים לגבי אותם אלה שנמצאו חיוביים בבדיקה אך אין להם כל סימפטומים.
   
 •  לא היו מסתירים מאתנו את העובדה שאפילו מפתח שיטת הבדיקה PCR, שקיבל על פיתוח זה פרס נובל, אמר ששיטה זו אינה מתאימה לאבחון נדבקים בוירוס.
   
 • לא היו מסתירים מהציבור עד כמה הבדיקות לגילוי נדבקים אינן מדוייקות ושלמעשה הן כמעט חסרות משמעות.
   
 • לא היו מסתירים מאתנו את העובדה שלא בטוח שהצליחו להוכיח באופן מדעי טהור את קיומו של הוירוס הזה ולא בטוח שהצליחו להוכיח שהוירוס הוא אכן גורם המחלה בחלק גדול מהמקרים.
   
 • אם לא היה כאן לחץ של גורמים בעלי כוח והשפעה, התקשורת לא היתה כל-כך מפחדת לעשות תחקירים ביקורתיים רציניים לגבי התנהלות הרשויות.לאורך כל חודשי המשבר, לא היתה (למיטב ידיעתי) בערוצי הטלביזיה השונים בארץ אפילו כתבת תחקיר אחת רצינית שבוחנת את רמת הדיוק של הבדיקות, שעושה השוואות עם נתוני תחלואה ומוות בחודשים המקבילים בשנים קודמות ושמעזה להעלות את השאלה – האם בכלל יש כאן וירוס או שאולי בכלל מדובר על אקסוזומים בלתי מזיקים (כפי שמראה ד”ר אנדרו קאופמן) ?
   
 • לא היינו רואים התנגדות כל-כך מוזרה של רשויות הבריאות לטיפולים רפואיים אלטרנטיביים שהוכיחו את עצמם כגון מתן ויטמין C במינונים גבוהים.
   
 • משרד הבריאות היה נעזר בכל אנשי המקצוע המובילים בארץ (שרצו והיו מוכנים לעזור) ולא רק באלה שהיה לו נוח לעבוד איתם.
   
 • היה הרבה יותר חינוך והסברה לחיזוק החוסן הטבעי של כל אחד במקום להסתפק רק בהפחדות של שמירת היגיינה, מסיכות וריחוק חברתי.
   
 • בדיווחים היומיים באמצעי התקשורת היו מדווחים לנו כל יום לא רק את מספר הנבדקים שנמצאו עם הנגיף אלא כמה בדיקות עשו באותו יום, כמה בדיקות נמצאו כשגויות חיובי וכמה בדיקות נמצאו כשגויות שלילי.
  בנוסף היו מדווחים לנו כמה נמצאו כחולים בשפעת, בהפטיטיס, בחצבת, בחזרת, בשעלת, בחיידק אלים, בוירוס הפפילומה וכו’.
   
 • לא היו עושים קשיים בירוקרטיים מיותרים למי שמבקש לראות את המחקרים עליהם מסתמך משרד הבריאות, מחקרים אשר אמורים להוכיח בצורה מדעית בלתי ניתנת לערעור את קיומו של וירוס קוביד-19 ושהוירוס הזה הוא באמת הגורם למחלה (כבר כמעט חודש שאני מחכה לתשובה ממשרד הבריאות לאחר ששילמתי את האגרה המבוקשת לקבלת המידע).
   
 • ועוד ועוד.

זהו מאמר מה-2.7.2020 שמבוסס בעיקר על ראיון עם פתולוג בולגרי בכיר, וכן מקורות נוספים.

No One Has Died from the Coronavirus

הראיון עם הפתולוג הבולגרי נערך ב-13.5.2020 והוא מסכם שם את הנקודות העיקריות שעלו בוובינר של פתולוגים בבולגריה שנערך ב-8.5.2020.

להלן חלק מהנקודות העיקריות המוצגות במאמר: 

 • לא נמצאו בכל אירופה הוכחות לכך שמישהו ביבשת נפטר כתוצאה ישירה מוירוס הקורונה.
 • לא התגלו נוגדנים חד-שבטיים ספציפיים כלשהם ל-SARS-COV-2.
 • אם אין נוגדנים ספציפיים לוירוס, אין שום משמעות לבדיקות הסרולוגיות וכן זה אומר שהסיכוי לפתח חיסון יעיל למחלה הוא אפסי.
 • קיומו של וירוס הקורונה מבוסס על אמונה, לא על עובדות. קיומו של הוירוס לא הוכח עד כה לפי הקריטריונים המדעיים שנקבעו בזמנו ע”י קוך.
 • אין הוכחה מדעית לכך שרצף ה-RNA המיוחס לוירוס הוא באמת הגורם למחלת הקוביד-19.
 • ארגון הבריאות העולמי אסר על נתיחת גופות של אנשים שסיבת המוות שנרשמה להם היתה וירוס הקורונה.
  בלי נוגדנים חד-שבטיים ספציפיים, הפתולוגים לא יכולים לדעת אם המחלה או המוות נגרמו ע”י הוירוס הזה.
  אך בכל זאת נעשו באירופה ניתוחים שלאחר המוות ולפי התוצאות טוענים הפתולוגים שלא נמצאו בכל אירופה הוכחות לכך שמישהו ביבשת נפטר כתוצאה ישירה מוירוס הקורונה.

 

כיצד התפתח הפחד העמוק אצל בני אדם ממחלות מדבקות:

בקטע הוידאו שכאן עושה ד”ר סטפן לנקה סקירה היסטורית מעניינת מאד בנושא זה. הוא מדבר בגרמנית ויש כתוביות באנגלית.

באופן כללי הוא מצביע על אותם גורמים לאורך ההיסטוריה שהיו להם אינטרסים של רווחים כספיים, כוח ושליטה לטפח פחד עמוק זה, גם כאשר לא היה לכך ביסוס מדעי.

הסברים של הרפואה החדשה על הגורמים למגפות ניתן לקרוא בקישורים האלה:

מגפות – חלק א

מגפות – חלק ב’ 

 

מי הם הגורמים שיש להם אינטרסים וגם כוח ויכולת השפעה לקדם מגפות בעולם?

על פניו, הראשונות שיש להן אינטרסים לקדם מגפות בעולם הן חברות התרופות ובעיקר יצרניות החיסונים.

החוק בארה”ב מגן על יצרניות החיסונים כנגד כל תביעה בגין נזקים בריאותים שנגרמים  מהחיסונים. זה מאפשר לחברות אלה להשיג רווחים עצומים על החיסונים ללא כל חשש מתביעות.

יש להן אינטרסים ברורים למכור כמה שיותר חיסונים ולשם כך יש להן גם אינטרסים ברורים להביא לחקיקה שתהפוך את החיסונים לחובה.

הופעתו כביכול של וירוס חדש המאיים על כל האנושות היא חלומה הרטוב של כל חברה המייצרת חיסונים. זוהי הזדמנות לפתח ולמכור כמויות עצומות של מנות חיסון ואף להצליח לשכנע את הפוליטיקאים שהגיע הזמן לחייב את כל האזרחים להתחסן.

היו בעבר הלא רחוק מספר ניסיונות לעורר פאניקה עולמית בגלל וירוסים כגון אבולה, שפעת החזירים, שפעת העופות, SARS, MERS, זיקה. אך התפרצויות אלה דעכו מהר יחסית.

 

מדוע הופעת הקורונה הצליחה ומצליחה להשפיע על כל העולם יותר מאשר בעבר?

זוהי שאלת המפתח, ולצערי חסר לנו חלק מהמידע כדי לדעת את התשובה בוודאות רבה יותר.

מהפרסומים הגלויים שניתן למצוא באינטרנט יש יותר ויותר עדויות לכך שזוהי מגפה מתוכננת מראש לפרטי פרטים, שהיא חלק מתוכנית גדולה הרבה יותר, אשר בסופה אמורים הוגי התוכנית ומבצעיה להשיג גם רווחים כספיים אדירים וגם כוח ושליטה שיאפשרו להם ליצור סדר עולמי חדש. לא סתם מכנים הרבה אתרים באנגלית את המגיפה בשם PLANDEMIC במקום PANDEMIC.

אם אכן נכונים פרסומים אלה, עומדים מאחורי תוכנית זו אנשים מבריקים ובעלי השפעה כלל עולמית, שהבולט ביותר מביניהם הוא ביל גייטס.

הבעיה העיקרית במקרה זה היא, שהאינטרסים של אותם הוגי התוכנית ובעלי ההשפעה והכוח אינם בהכרח תואמים את היסודות הבסיסיים של זכויות האזרח, חופש הפרט והמטרות לשמן חיים בני האדם על פלנטה זו.

 

כיצד חברות פרטיות ואנשים עשירים כמו ביל גייטס יכולים להשפיע על התנהלות העולם כולו בהקשר למגפות וחיסונים? כסף!

 • ביל גייטס הפך להיות המממן השני בגודלו אחרי ארה”ב של ארגון הבריאות העולמי. אחרי שהנשיא טראמפ הודיע באמצע משבר הקורונה שהוא מפסיק את המימון של ארה”ב לארגון הבריאות העולמי, הפך כנראה ביל גייטס להיות האיש המשפיע ביותר על מנכ”ל ארגון הבריאות העולמי.
  ראשי משרדי הבריאות במדינות השונות אשר מפחדים מוועדות חקירה למיניהן, מיישרים קו עם ההנחיות של ארגון הבריאות העולמי וכך הם מרגישים מוגנים מבחינה משפטית, בלי קשר אם הנחיות אלה טובות לאזרחים ולמדינה או לא.
   
 • לחברות התרופות ויצרניות החיסונים יש לוביסטים חזקים בבתי הנבחרים בכל המדינות הדמוקרטיות וכנראה שגם במשטרים הפחות דמוקרטיים.
   
 • רופאים רבים מקבלים צ’ופרים מחברות התרופות והחיסונים בדמות כנסים בינלאומיים הכוללים טיסות ושהיה במלונות על חשבון אותן חברות.
   
 • חברות התרופות תורמות סכומים לא מעטים  לקרן של משרד הבריאות בארץ.
   
 • בארה”ב יש לחברות התרופות השפעה מכרעת על החלטות שונות של ה-CDC וה-FDA.
   
 • ד”ר אנטוני פאוצ’י, מכהן כמנהל המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות (NIAID)  בארה”ב מאז 1984. מאז ינואר 2020, הוא אחד החברים המובילים של כוח המשימה של הבית הלבן לנגיף הקורונה. מסתבר שפאוצ’י מעורב או היה מעורב בפרוייקטים שונים של ביל גייטס. מסתבר גם שפאוצ’י פעל להעברת 3.7 מיליוני דולרים מהמכון שבהנהלתו למעבדת הוירוסים בהואן (סין) לחקר וירוס הקורונה, אותה מעבדה שלפי חלק מהפרסומים משם יצא לעולם הוירוס קוביד-19.

ספרים רבים עוד ייכתבו וסרטים או סדרות יופקו על הדרכים בהן הצליחו חברות התרופות, יצרניות החיסונים וכל בעלי האינטרסים האחרים להכניס את כל העולם למערבולת כביכול רפואית, כביכול מבוססת מדע, כביכול להצלת האנושות, למרות שהבסיס המדעי עליו מסתמכים כל מהלכי המשבר הוא רעוע ביותר.

מידע מעניין על מגפת הקורונה כחלק מתוכנית שתוכננה מראש וגם על הקשרים בין ביל גייטס, וירוס הקורונה וחיסונים יש בקישורים האלה:

קוביד-19 – חלק 1
קוביד-19 – חלק 2
קוביד-19 – חלק 3
קוביד-19 – חלק 4

 

הגל השני וגלים נוספים

רשויות הבריאות בארץ מטילות במידה רבה על הציבור הרחב את האחריות על התפרצותו כביכול של הגל השני, בטענה שהציבור לא הקפיד על עטיית המסיכות ועל ריחוק חברתי.

כדי לא להתבטא בצורה בוטה מדי, אגיד במילים עדינות שאלה הן טענות לא רציניות.

כל מי שקצת מכיר את הרפואה החדשה יודע שכל המחלות הן למעשה ביטוי של תוכניות ביולוגיות, אשר רובן המוחלט מופעל ע”י המוח כתוצאה מקונפליקטים ביולוגיים שהאנשים חווים.

מי שמכיר קצת יותר את הרפואה החדשה יודע, שכ-80% מהסימפטומים אשר גורמים לאנשים ללכת לרופאים או למטפלים, הם למעשה סימפטומים של , אשר מופיעים לאחר שהקונפליקט נפתר, ומצביעים על תהליכי ריפוי ושיקום של הנזקים שנוצרו של הקונפליקט.

הדרך בה התנהל ועדיין ממשיך להתנהל משבר הקרונה מלאה בהפחדות, בחוסר וודאות וביצירת מצבים שחלקם בעייתיים מאד לאנשים רבים. מצבים אלה עלולים לגרום להופעת קונפליקטים ביולוגיים אצל אותם אנשים שיתבטאו בהמשך כמחלות.

לדוגמא:

 • אובדן פרנסה או פחד מאובדן פרנסה כתוצאה מיציאה לחל”ת, פיטורים מהעבודה, סגירת העסק וכו’.
  מצבים אלה יכולים לגרום למחלות בכבד, במעיים, בכליות, בסימפונות ועוד.
   
 • פחד מפני הוירוס, פחד לחלות פחד למות:
  זה יכול לגרום לקונפליקטים של פחד עם בהלה, פחד בהקשר טריטוריאלי, פחד מוות, קונפליקט של אשפוז, תחושה של סכנה קיומית ועוד.
  הסוגים הנ”ל של קונפליקטים יכולים לגרום למחלות בדרכי הנשימה, מחלות בגרון, מחלות בנאדיות הריאה, מחלות בצינוריות האיסוף בכליות  ועוד.
   
 • סגר.
  זה מצב שיכול לגרום לקונפליקטים כמו בדידות, פרידה, נטישה, כעסים, חשש קיומי, פחד שלא יהיה כסף לקנות מזון ועוד.
  בהתאם למה שהאדם חווה מתוך הקונפליקטים הנ”ל, יכולות להתפתח אצלו מחלות שונות כגון מחלות עור, מחלות בצינורות החלב בשד, מחלות בצינורות האיסוף בכליות, מחלות מעיים, מחלות בקיבה, בלבלב, בדרכי המרה, בכבד ועוד.

אין לי כאן כוונה להפחיד, אלא להראות שהצעדים הדרסטיים שנוקטים השלטונות במשבר הקורונה, כולל ההפחדות בתקשורת, הסגר והקשיים הכלכליים, עלולים לגרום להתפתחותם של קונפליקטים מסוגים שונים.

ברגע שמשחררים את הסגר והחיים חוזרים בהדרגה למסלולם, לפחות אצל חלק גדול מהאנשים נפתרים הקונפליקט ואז מופיעים הסימפטומים של המחלות הרלוונטיות לאותם קונפליקטים.

אז עושים בדיקות קורונה ואצל אלה שמאובחנים כחיוביים לקורונה (למרות הידיעה שהבדיקות מאד לא אמינות), מייחסים את סימני המחלות לקורונה ולא לקונפליקטים שגרמו להם, קונפליקטים שחלקם לפחות נגרמו בגלל ההפחדות מהקורונה, הסגר, הפגיעה הכלכלית, הריחוק החברתי וכו’.

בין אם הקורונה הוא באמת וירוס או שהוא אקסוזום, בשני המקרים ידוע שהוא מכיל RNA.

מהאפיגנטיקה אנחנו יודעים שה-RNA בתאים משתנה כל הזמן כתוצאה מהשפעות חיצוניות, כולל קונפליקטים. המשמעות של זה היא שלא בהכרח יש הדבקה בגלל מעבר וחדירה של וירוסים. סביר מאד להניח שרבים מהשינויים ב-RNA אשר מאובחנים בבדיקות ה-PCR כתואמים לוירוס הקורונה נגרמו למעשה בגלל ריבוי הקונפליקטים שאותם נבדקים חוו.

 

לאן כל זה עלול להוביל?

אם אנשי המדע והרופאים בעלי היושרה לא יצליחו לפקוח למנהיגים את העיניים ולשכנע אותם שהקורונה אינה מגפה מסוכנת, עלולים אותם מנהיגים, אפילו בעתיד הקרוב מאד, לחוקק חוקים ותקנות בעייתיים מאד כגון:

 • חיסון חובה נגד קורונה לכל התושבים, גם אם לא יהיו מספיק בדיקות בטיחות לחיסון וגם אם יהיה ידוע שהחיסון עלול לגרום לנזקים בריאותיים חמורים.
  ב-27.6.200 פרסם ארגון הבריאות העולמי את תוכניתו לחסן כל אדם החי כיום על הפלנטה כנגד וירוס הקורונה קוביד 19.
  עלות התוכנית היא כ-18 מיליארד דולר וכנראה שיותר משני שלישים מסכום זה נתרם לארגון הבריאות העולמי ע”י שני ארגונים הנתמכים ע”י קרן מלינדה וביל גייטס:
  Bill Gates Outspends U.S. Government and Provides $18 BILLION to WHO for COVID Vaccines
   
 • חובת חיסונים גם לשאר סוגי המחלות, למרות שמחקרים מראים על נזקים חמורים מהחיסונים ולמרות שעד כה לא נעשו בדיקות בטיחות לאף אחד מהחיסונים שניתנים לילדים בישראל.
   
 • שבבי מידע שיוחדרו לגוף עם החיסונים, כך שניתן יהיה לדעת מידע על אותו אדם בהתאם למה שיוכנס לשבב (ובהתאם למה שהחוק יתיר). בהתחלה הם רוצים להכניס קודם כל מידע על חיסונים שאותו ילד או מבוגר קיבל.
   
 • מניעת טיסות וכניסה למקומות ציבוריים, כולל גנים, בתי-ספר, אוניברסיטאות, בתי קולנוע, מגרשי ספורט וכו’ למי שלא מחוסן.
   
 • הטלת עונשים כבדים על מי שלא מתחסן.
   
 • מניעת קבלה לעבודה בגופים ציבוריים ואולי גם פרטיים למי שלא התחסן
   
 • ועוד

 

מדוע חוקים אלה שרוצים לחוקק הם כל-כך בעייתיים?
 1. כי החיסונים גורמים לנזקים בריאותיים שחלקם בעייתיים מאד.
   
 2. כי חוקים אלה עלולים לגרום לפגיעה קשה בפרטיות, בחופש הפרט ובזכויות האזרח.
   
 3. החיסונים אינם מונעים מחלות ואין בהם כל תועלת.
  החוקים האלה שרוצים לחוקק נועדו רק לצורך שליטה ורווחים כספיים, והכל תחת איצטלה של טובת הציבור כביכול.

 

מבט אופטימי

סופה של האמת לצאת לאור.

כאופטימיסט כרוני אני מאמין שהאמת תצא לאור עוד לפני שהשלטונות בישראל ובמרבית המדינות האחרות יספיקו לגרום ליותר מדי נזקים בלתי הפיכים.

אני מאמין שישנם גם בפלנטה וגם מחוץ לפלנטה כוחות חיוביים שיעשו ככל יכולתם למנוע את החרפת התהליכים הפוגעים קשות בבני-האדם ובפלנטה ויעשו ככל יכולתם לעזור לנו, בני-האדם, לפרוץ את המטריקס שכבל אותנו במשך אלפי שנה ולהתקדם לחיים של יותר חופש, יותר יצירה וקפיצת מדרגה בהתפתחות ובמודעות.

אך כדי שהאמת תוכל לצאת לאור וכדי שאותם כוחות יוכלו לעזור לנו, בני האדם, יש חשיבות רבה לכך שכמה שיותר אנשים ילמדו יותר לעומק את כל מה שקשור לנושא הוירוסיםמגפות וחיסונים, יבינו מה באמת קורה פה וישמיעו את קולם כנגד הסתרת האמת, כנגד השליטה בהמונים בעזרת שיטות ומניפולציות שונות של שטיפת מוח והפחדות, כנגד הגבלת החופש האישי וזכויות הפרט וכנגד כל צעד שפוגע ביכולתו של כל אדם להגשים את המטרות לשמן הוא הגיע לחיות על הפלנטה בתקופה זו.

למרבה הצער והתמיהה, מרבית הרופאים והמדענים שבויים עדיין בדוגמה הישנה לפיה מגפות נגרמות ע”י וירוסים. זה מאפשר לבעלי האינטרסים להשפיע בצורה חסרת תקדים על רשויות הבריאות למיניהן ועל הפוליטיקאים מקבלי ההחלטות.

מי שיודע ומבין שמחלות לא נגרמות בגלל וירוסים יודע שאין מקום לדרך ההפחדה בה מנהלים אותנו.

מי שמבין כיצד קונפליקטים ביולוגיים שונים גורמים להתפתחותן של מחלות, יודע שניהול המשבר בעזרת הפחדות ועונשים רק מגביר את הקונפליקטים וגורם להתפתחותן של מחלות נוספות.

ככל שיותר אזרחים, רופאים ומדענים יבינו זאת, כך יגבר הסיכוי לעצור את הרכבת הדוהרת בכיוון הלא נכון, ולהתחיל דרך חדשה שיש בה הרבה יותר בריאות, שמחה, חופש, יצירה והתפתחות. 

 

פורסם לראשונה ב-1.7.2020
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן