טיפ מס’ 302: עולם ללא מחלות

עולם ללא מחלות

על רקע תקופה כה יוצאת דופן זו, נראה שמתאים עכשיו לדבר ולכתוב יותר בחופשיות גם על דברים שבעבר נחשבו כמוזרים, חריגים, הזויים, לא מציאותיים וכו’.

אישית אני מאמין שאפשרי קיומו של עולם ללא מחלות ואני גם מאמין ומעריך שזה יקרה בעתיד הלא מאד רחוק.

מטרתו של טיפ זה היא לעזור, לתמוך ולקדם את האפשרות להתפתחותה של מציאות בה האנושות חיה בעולם ללא מחלות.

הכיצד?

ידוע שלמחשבות יש כוח.

בחוגים העוסקים ברוחניות מוכרת הגישה לפיה מחשבה בוראת מציאות.

ידועה האמרה מלפני כמעט אלפיים שנה של הקיסר הרומי קלאודיוס אורליוס –  “אתה נעשה מה שאתה חושב עליו” (“You become what you think about”), אשר צוטטה ע”י אישים שונים לאורך ההיסטוריה.

אם למחשבה של אדם אחד יש כוח, שילוב מחשבותיהם ואמונותיהם של הרבה אנשים יכולה להיות מכפלת כוח עצומה.

כאשר מחשבותיהם של אלפי אנשים, מאות אלפים או מיליוני אנשים מסתנכרנות – נוצר כוח אדיר. כוח זה אינו רק תוצאה של מחשבותיהם של האנשים אלא הוא הופך להיות גם הזמנה למהויות, ישויות והשפעות חיצוניות שבאות לעזור.

ההיסטוריה מספקת לנו דוגמאות רבות לכך. בחלקן השימוש בכוח שנוצר היה חיובי ובונה ובחלקן השתמשו בכוח שנוצר בצורה שלילית והרסנית ביותר.

מחלות כפי שאנחנו מכירים אותן לא היו כנראה חלק מהתוכנית המקורית שכללה את הגעתם של בני האדם לכדור-הארץ והתפתחותם כאן בשיתוף עם הפלנטה. הן נוצרו כנראה בגלל שיבושים שנוצרו כאן לפני שנים רבות, שיבושים שכללו גם שינויים משמעותיים בגנטיקה של בני האדם.

מאז שנוצרו שיבושים אלה היו וישנם בני אדם וכוחות חיצוניים אשר מתאמצים לתקן את מה שאפשר. והם אף מנסים להשתמש בלחצים העצומים שנוצרו בגלל אותם שיבושים, כמנוף להתפתחות כזאת, שתביא את בני האדם לרמה כזו שבה יתאפשר גם מצב בו לא תהיינה סיבות למחלות.

אם אדם בודד יכול להשתנות ולהתפתח בעזרת החשיבה ולחולל שינויים סביבו, כמות גדולה של בני-אדם יכולה לגרום לשינויים דרמטיים.

ככל שיותר אנשים יחשבו ויאמינו שניתן ליצור עולם ללא מחלות, כך יש יותר סיכוי שזה אכן יקרה. וככל שמספרם של אנשים אלה יעלה, הזמן הדרוש להשגת מטרה זו יתקצר.

מהו הרציונל העומד מאחורי ההצהרות הנ”ל?

אנסה להסביר בהמשך.

 

מה גורם למחלות?

לפי הרפואה החדשה, רב מוחלט של המחלות נגרם כתוצאה מקונפליקטים ביולוגיים, כגון:

חלק משמעותי למדי מהקונפליקטים שחוו בני האדם לאורך ההיסטוריה קשור למלחמות.

גורמים נוספים למחלות הם:

 • זיהומים ורעלים: במזון, במים, באויר
 • קרינות, בעיקר קרינות מייננות
 • חיסונים ותרופות

הערה חשובה:

לפי התגליות של הרפואה החדשה ולפי הניסיון והידע המצטבר של עמיתי ושלי, מחלות לא נוצרות בגלל מיקרובים למיניהם.

 

האם ניתן למנוע קונפליקטים ביולוגיים שגורמים למחלות?

במציאות הנוכחית ניתן למנוע או להפחית קונפליקטים ביולוגיים ברמה האישית ע”י מודעות, הבנה והתפתחות אישית.

לגבי ילדים, היכולת להפחית את הקונפליקט קשורה בעיקר להורים ולמערכת החינוך.

התקופה הכי משמעותית לבניית אישיותו של האדם היא תקופת העוברות והשנתיים-שלוש הראשונות בחייו של הילד. בתקופה זו במיוחד, וגם לאחר מכן, ככל שלהורים יש יותר אהבה וחום בינם לבין עצמם ובינם לילדים, פחות מתחים, פחות ריבים, יותר סיפוק, יותר שמחה, יותר פשטות, יותר ענווה – כך יש יותר סיכוי שהילד יחווה פחות קונפליקטים, וגם כשיחווה קונפליקטים, יהיה לו קל יותר להתגבר עליהם. כלומר, שהסימפטומים של המחלות יהיו יותר קלים ולמשך פחות זמן.

מבחינת מערכת החינוך, במציאות הנוכחית, צריך הרבה מזל…מניעה או הפחתה של קונפליקטים אפשרית במידה מסויימת כאשר:

 • הצוותים החינוכיים בגן או בביה”ס מלאי אהבה לילדים ועם תחושת שליחות
 • הגישה היא לאפשר לילד להתפתח באופן טבעי ככל האפשר לפי נטיותיו ויכולותיו
 • בלי תחרותיות, בלי עונשים, בלי מבחנים מדרגים
 • עם הרבה יצירה, הרבה משחקים והרבה יציאה לטבע

לגבי קונפליקטים הנגרמים כתוצאה ממלחמות, בעיות כלכליות ובעיות אחרות הקשורות למציאות הנוכחית, כל עוד לא השתנתה מציאות זו, האפשרות ברמה האישית להימנע מקונפליקטים ביולוגיים או להפחיתם או להפחית את עוצמתם ניתנת להשגה כאמור ע”י התפתחות אישית.

 

האם ניתן להפחית מחלות שנגרמות מזיהומים, קרינות ותרופות?

תאורטית זה אפשרי בהחלט.

אך מעשית זה אומר לעשות שינויים מהותיים בעיקר בכלכלה, בחקלאות, באמצעי התקשורת וברפואה.

במציאות הנוכחית, כל מי שרוצה לשמור על עצמו ככל האפשר, רצוי שינקוט בצעדים הבאים:

 • במידת האפשר – מגורים באזורים בהם זיהום האויר נמוך
 • שתיית מים מטוהרים ככל האפשר
 • אכילת מזון אורגני ככל האפשר והימנעות ככל האפשר ממזון מתועש
 • חיזוק אנרגטי באמצעות פעילות גופנית, שינה טובה, תוספי תזונה, ביו-מגנטים, הימצאות רבה ככל האפשר בטבע, חשיפה מספקת לשמש וכו’
 • הימנעות ככל האפשר מתרופות של הרפואה המקובלת ושימוש ברפואה הוליסטית
 • הימנעות ככל האפשר מחיסונים
 • להתרחק ככל האפשר ובמיוחד בשינה ממקורות של קרינה אלקטרומגנטית כגון שנאים, מטענים, קוי מתח גבוה, טלפונים סלולריים, טלפונים אלחוטיים וכו’

 

עולם ללא מחלות

זה נשמע אוטופי לגמרי, אך ההיגיון הפשוט אומר, שאם לא תהיינה סיבות למחלות, לא תהיינה מחלות.

כלומר, עולם בו לא יהיו קונפליקטים ביולוגיים ולא יהיו זיהומים ורעלים מכל הסוגים, כולל גם לא קרינות מזיקות, יהיה עולם בו לא תהיינה מחלות.

כדי שלא יהיו קונפליקטים ביולוגיים יש הכרח שכל או מרבית בני האדם יהיו ברמה התפתחותית ורוחנית גבוהה בהרבה מזו שנפוצה בעולם כיום ושתהיה הבנה והסכמה כללית לגבי מטרות האנושות, הפלנטה והבריאה כולה.

סינכרון התפתחותי ורוחני בין כולם אפשרי כאשר יש קשר ישיר של כל אדם ואדם עם המקור, ללא צורך במתווכים בדמות כמרים, רבנים, אימאמים, גורואים וכד’ אשר סובלים בכל מקרה מחולשות אנושיות שונות.

יש לאנושות ולפלנטה מספיק ידע, יכולות ומשאבים לייצר מזון לכל בני האדם, לספק בתים ואנרגיה לכולם ולהפחית את מרבית או כל הגורמים הידועים למחלות.

אך מה שהתפתח כאן לאורך עשרות או מאות אלפי שנה יצר מצב של שליטת מעטים ברבים, ריכוז העושר בידי מעטים, מלחמות רבות ואי היכולת של חלק גדול מהאנושות להגיע לתנאים הבסיסיים שיאפשרו להם להתפתח לרמה שבני האדם אמורים היו להגיע אליה.  

כפי שהעולם מתנהל כיום אין שום אפשרות למנוע קונפליקטים ביולוגיים ואין כמעט אפשרות למנוע זיהומים, קרינות אלקטרומגנטיות, חיסונים רעילים ותרופות רעילות.

משמעות הדבר היא, שכדי להגיע לעולם ללא מחלות צריך לשנות את סדרי העולם מהיסוד וליצור סדר חדש שמושתת על מטרות הבריאה ועל המטרות שלשמן הגיעו בני האדם לפלנטה זו מלכתחילה.

במציאות בה אנחנו נמצאים, כבר אין אפשרות לבני האדם לכונן סדר עולמי חדש (במובן החיובי של מושג זה) בכוחות עצמם, ללא עזרה של כוחות אינטליגנטיים חיצוניים אשר רוצים ויכולים לעזור לבני-האדם, לפלנטה ארץ ולבריאה.

כדי שאותם כוחות חיצוניים יוכלו לעזור להגשמת השינוי המבוקש, יש צורך במסה קריטית כלשהי של בני-אדם שיהיו ברמה רוחנית מספיק גבוהה וכן מספיק אנשים שיהיו פתוחים ומוכנים לכך שתגיע עזרה חיצונית.

העזרה החיצונית יכולה להגיע בצורה אנרגטית לגמרי וגם בצורה פיזית כגון של חוצנים אשר ינחתו על הפלנטה ויעזרו בכל תחומי החיים כגון טכנולוגיות של ריפוי אנרגטי מהיר לכל סוגי המחלות, פיתוח טכנולוגיות של יצירת אנרגיה נקיה ובת קיימא, גידולים חקלאיים מהירים וטובים ללא צורך בריסוסים, טכנולוגיות מתקדמות של בניה, תקשורת, תחבורה, רפואה, חינוך ולימוד, אומנויות שונות, תהליכי התפתחות אישית ורוחנית, יצירת סדר חדש וצודק במבנה השלטוני, הכלכלי והכספי שיהיה כולו לטובת כל בני האדם, פיתוח קשרים עם ציביליזציות מפותחות ביקום ועוד ועוד.

 

מה מונע היווצרות של עולם ללא מחלות

עולם ללא מחלות מחייב כאמור שינויים מהותיים בכל תחומי החיים. כדי ששינויים כאלה ייקרו, יש הכרח בקפיצת מדרגה במודעות ובהתפתחות האישית והרוחנית של בני האדם.

יש לפחות 3 רמות של כוחות שמפריעים לתהליך זה של קפיצת מדרגה התפתחותית ותודעתית:

 1. חלק גדול מתושבי העולם שלא מודע לאפשרויות ולחיוניות של התפתחות אישית ורוחנית ולאפשרות של עזרה חיצונית והם מפחדים מהשינויים מסיבות שונות.
 2. האחוזון הקטן של האנשים שמחזיקים במרבית העושר והכוח בעולם ומשפיעים מאד על התנהלות העולם בכל הרמות. אנשים אלה יעשו (ועושים) ככל יכולתם כדי לשמר את הכוח והשליטה שלהם.
 3. אותם כוחות אינטליגנטיים חיצוניים שהצליחו בעבר להשתלט על בני האדם כדי להשתמש בבני האדם ובמשאבי הפלנטה לצרכיהם.

העבודה לאפשר את השינויים הדרושים נעשית במקביל בכל הרמות והתחומים.

 1. הרבה עבודה של חינוך, הסברים, הרצאות, כתבות, סרטים וכו’, כדי להביא כמה שיותר אנשים לכך שיהיו מודעים לנושאים האלה.
  ניתן לראות שלמעשה זה כבר קורה בפועל יותר ויותר ובאופן מואץ.
  יותר ויותר אנשים נעשים מודעים ופתוחים לטיפולים אלטרנטיביים, לטיפולים אנרגטיים, לקשרים שבין הגוף והנפש, לנושאים רוחניים, לתקשור, לאפשרות קיומן של ישויות אינטליגנטיות ביקום, לקשרים של ישויות אינטליגנטיות עם בני האדם ועוד.
   
 2. כדי לשמור על כוחם, יש לאנשים ששולטים בעולם אינטרס ממשי למנוע משאר בני האדם את האמת לגבי הרבה מהדברים שקורים בעולם.
  לכן, כדי לאפשר לבני האדם יותר מודעות ויותר אפשרויות להתפתחות, יש הכרח לחשוף ככל האפשר את האמת בכל התחומים.
  הרבה תגליות מדעיות וטכנולוגיות שאיימו על הרווחיות והשליטה של אותו מיעוט, הועלמו בצורות שונות, חלקן מאד לא אלגנטיות. אם העולם לא היה נשלט ע”י אינטרסים של מיעוט קטן ובעל כוח, כבר מזמן מרבית האנרגיה שבני האדם משתמשים בה היתה אנרגיה נקיה, הרפואה היתה כמעט ללא רעלים, החקלאות היתה ללא רעלים, היה הרבה פחות עוני ורעב בעולם והיו הרבה פחות מלחמות, אם בכלל.
  מסתירים מאתנו המון מידע חיוני בנושאי בריאות, מדע, פוליטיקה, שחיתויות, טכנולוגיה ועוד ועוד. לפחות חלק מהסתרה זו ניתן לראות במסמכים הרבים שהופצו במשך השנים, כולל בחודש האחרון, ע”י וויקיליקס.
  יש מידע רב באינטרנט בנושאים אלה, כגון:
  הסדרה “נפילת הקבאל” שמנסה לחשוף את האמת מאחורי חלק מההתרחשויות שקורות בעולם. זה מתאים למי שלא חושש מהאמת. יתכן גם שלא הכל אמת בסדרה זו, אך היא נותנת תחושה חזקה של הכוחות המנסים לשלוט בנו. מרבית הנושאים בסדרה קשים ובעייתיים אך הסיום אופטימי.
  גם סרטון הוידאו הזה שפורסם עם כתוביות בעברית ב-29.4.2020 מציג עובדות קשות למדי לעיכול וממחיש מול מה אנחנו עומדים: “The Future is Now“.
   
 3. המידע שזמין לנו לגבי אותם כוחות אינטליגנטיים חיצוניים שניצלו את בני האדם לרעה במשך תקופה ארוכה מגיע בעיקר מאנשים בעלי יכולות תקשור, אשר מקבלים מידע מישויות אינטליגנטיות שנמצאות במקומות שונים ביקום, ומנסות לעזור לבני האדם ולפלנטה.
  גם בישראל יש לא מעט מתקשרים/ות שמגיע דרכם מידע מרתק.
  לפי המידע שמגיע בשנים האחרונות, נראה שאותם כוחות שבאו לעזור לבני האדם ומכונים באופן כללי “כוחות האור” הצליחו למגר את “כוחות השחור” ומה שאנחנו רואים כיום בעולם הוא ניסיונות אחרונים של אותם בני אדם שפעלו תחת השפעת המטריקס של “כוחות השחור” להשתמש בכל כלי הנשק שנותרו בידיהם באקט של משהו כמו “תמות נפשי עם פלשתים”.
  כלומר, המסר הכללי הוא מאד חיובי לגבי העתיד, ורק צריך להיות מספיק חזקים ומספיק נבונים כדי להשתמש בתקופת שינוי זו לצורך התפתחות ולעבור אותה עם מינימום נזקים.

 

האם מגיפת הקורונה קשורה לתהליך?

למרות שיש עדיין הרבה אי-בהירויות לגבי מקור המגיפה, הקורונה מתקשרת בכל מקרה לנושא זה של המאבק על עתיד האנושות.

עצם ההשפעה העצומה שיש לתופעה זו על כל העולם, היא מחייבת התייחסות והתמודדות בהתאם גם של “כוחות האור” וגם של “כוחות השחור”, בין אם המגיפה נגרמה בזדון או לא.

ישנם דיווחים שונים (ולא סתם ספקולציות) המביאים עדויות אפשריות לכך שהמגיפה נעשתה במכוון כדי לחזק את כוחם של בעלי האינטרסים, וזאת ע”י הפחדה שמאפשרת ליצור תקנות חירום, מעקב מוגבר אחרי האזרחים ובהמשך להביא לחובת חיסונים וחיזוק השליטה על האנשים דרך החיסונים.

גם אם זה נכון וגם אם זה לא נכון, נראה שמגיפה זו מבטאת קפיצת מדרגה משמעותית במאבק בין “כוחות האור” ל”כוחות החושך”, וככל שהדברים יקצינו יותר הם יחייבו יותר אנשים לנסות להבין יותר לעומק מה באמת קורה ולנקוט עמדה.

בפרשת הקורונה מעורבים הרבה מהאלמנטים הקשורים למאבק הכוחות הזה. לפחות על חלק מאלמנטים אלה ניתן לקרוא במאמר “וירוס הקורונה החדש” באתר שלי.

אחת הסכנות העיקריות במגיפה זו היא שחברות התרופות ואנשים רבי כוח העומדים מאחריהן, ישתמשו במגיפה זו כדי להשיג שתי מטרות עיקריות:

 1. לחייב את כל בני האדם להתחסן (רווח כספי אדיר מהחיסונים).
 2. להגביר שליטה ע”י יצירת יכולת מעקב חדשנית (דרך חלקיקי ננו שיוכנסו בחיסונים ושימוש במערכות 5G) והגבלות על מי שלא התחסן כגון מניעת טיסות, מניעת כניסה למרכזי קניות, מוסדות ממשלתיים, בתי-ספר, אוניברסיטאות וכו’ וכו’.

כאן יש ראיון ארוך שהתקיים ב-3.5.2020 עם Davud Ikce, המסביר את הכוחות והאינטרסים שעומדים מאחורי המגיפה המלאכותית או מדומה הזאת: ROSE / ICKE III THE LIVESTREAM: MAY 3, 2020

מצד שני, “כוחות האור” מנסים להשתמש במגיפה זו לכיוונים בונים, לחשיפה נוספת של האמת, להגברת המודעות אצל יותר אנשים, לחיזוק ההבנה שצריך לשנות את סדרי העדיפויות, גם ברמה האישית, גם ברמה לאומית וגם ברמה עולמית, ושיש צורך בשינויים משמעותיים לטובת האזרחים ובאופן כללי – בניית התשתית שתאפשר את שינוי המטריקס הישן למערכת חדשה שיש בה סינכרון מלא של בני האדם עם הפלנטה ומטרות הבריאה.

מבחינה בריאותית טהורה מגיפת הקורונה היא לא ממש מגיפה, אך מסיבות שונות היא הפכה לאירוע עולמי שמחייב “חישוב מסלול מחדש”. משהו חדש קרה וקורה כאן, וכנראה שהעולם אחרי הקורונה יהיה שונה במידה מסויימת ממה שהכרנו בעבר.

כאופטימיסט כרוני, אני מאמין ש”כוחות האור” יצליחו למנף מגיפה זו לכיוונים של הגברת המודעות אצל הרבה יותר אנשים והגברת התחושה שהגיע הזמן לדעת את האמת במלואה ולהשתחרר מההפחדות ושטיפות המוח שעושים לנו ללא הפסקה דרך אמצעי התקשורת.

 

יש לנו תפקיד בעיצוב העתיד

אנחנו חיים בתקופה של שינויים מהירים בכל תחומי החיים, שינויים שלא היו כמותם לאורך כל ההיסטוריה הידועה.

שינויים אלה הם חלק מתמונה הרבה יותר גדולה הכוללת שינויים בפלנטה, במערכת השמש, בגלקסיה ואולי אף מעבר לכך.

אם מתייחסים לבריאה כאל גוף אחד שלם, ניתן להתייחס אל מה שקרה לאנושות ולפלנטה באלפי או עשרות אלפי שנים האחרונות כפצע עם זיהום שעלול לסכן את הגוף כולו. לכן יש לתהליך הריפוי של האנושות והפלנטה משמעות לגבי הבריאה כולה.

סימנים שונים מראים שהבריאה הצליחה להבטיח את עצמה כך שהפצע הזה לא יזהם אותה, אך עדיין נשאר הצורך להשלים את ריפוי הפצע ולאפשר גם את המשך התפתחות הפלנטה במסגרת הבריאה וגם את המשך קיומן והתפתחותן של כל נשמות בני האדם החיים עכשיו על פלנטה זו.

בני האדם הם למעשה החיילים, כלי המלחמה ושדה הקרב של אותם כוחות הנאבקים כעת על עתיד האנושות והפלנטה וכל צד מנסה לגייס אליו כמה שיותר בני אדם.
אנחנו, בני-האדם, שקיבלנו את חופש הבחירה, יכולים ואמורים לבחור.

במידה רבה זוהי שעת ההכרעה בין בחירה בהמשך המטריקס הישן שכולל מלחמות, מחלות, ניצול, עוני, רעב, שחיתות, רשע, שקר וכו’, לבין הדבר החדש שמגיע אשר משמעותו היא התפתחות בכל הרמות, הרמוניה, ניקיון, קשר עם ציביליזציות שונות בבריאה, תוחלת חיים הרבה יותר ארוכה ועוד ועוד.

אין זה מקרי שכמות בני האדם החיים כיום בכדור הארץ גדולה לאין שיעור מכל מה שהיה מוכר בעבר. כל הנשמות שהגיעו לחיות בתקופה זו אמורות היו לדעת שזה הזמן לבחור בדבר החדש, כי המשך קיומו של המטריקס הישן משמעותו חידלון.

אחת המשמעויות של הבחירה בדבר החדש היא פתיחת היכולת של כל אחד ואחד להתחבר ישירות לאלוהיו, ללא צורך במצוות הכתובות בספרים עתיקים או חדשים, ללא צורך בהוראות של אחרים, וללא צורך בתיווך של כוהני דת למיניהם.

כדי לבחור נכון חשוב להקשיב ללב, לגוף, לתחושות, למסרים מהנשמה וכן לחקור, להתבונן, לגלות את האמת שמאחורי הדברים, להרחיב אופקים ככל האפשר ולהיות ישרים וכנים ככל האפשר עם עצמנו ועם אחרים.

קפיצת המדרגה התודעתית וההתפתחותית שתגיע בזכות העבודה האישית של כל אחד ובעזרת ההשפעות מבחוץ, תביא בסופו של דבר ליצירת חברה אנושית בה כולם מסונכרנים עם מטרות הבריאה.

ההרמוניה שתיווצר בחברה כזאת תביא לכך שלא יהיו (או כמעט ולא יהיו) קונפליקטים ביולוגיים ולא יהיו זיהומים וכך למעשה ייווצר עולם ללא מחלות!

האם זו אוטופיה, חלומות בהקיץ, הזיות פסיכוטיות או אפשרות ממשית?

התשובה תלויה במידה רבה בעבודה האישית וההתפתחותית וכן בבחירות של כל אחד ואחת מאתנו. 

התשובה תלויה במידה רבה בעבודה האישית וההתפתחותית וכן בבחירות של כל אחד ואחת מאתנו.

 

פורסם לראשונה ב-1.5.2020
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן