מי אנחנו?

המרכז הישראלי לרפואה החדשה נוסד על ידי צוות מטפלים
הנשענים בעיקר על הרפואה החדשה

חברנו יחד על מנת לחשוף ולהנגיש את הרפואה החדשה לציבור בישראל ולאפשר למטפלים, רופאים, ומתרפאים לאמץ תהליכי החלמה טבעיים אפקטיביים.
המרכז הישראלי לרפואה החדשה מערכת של ידע, קורסים, הרצאות ולווי טיפולי המתבססים על הרפואה החדשה. אנו אנשי מקצועות חופשיים, המשתפים פעולה יחד למען מטרה משותפת – קידום חיים של בריאות איתנה ומניעת חולי, לטובת האנשים כולם. אנו עובדים בשיתופי פעולה עם גופים נוספים העוסקים ברפואה החדשה ברחבי העולם.
עידן סער
עידן סער
קרא עוד
מרצה ומטפל ברפואה הוליסטית. מטפל בחולים במיגוון רחב של מחלות, כולל חולי סרטן ומחלות קשות אחרות בגישה הוליסטית המשלבת גוף ונפש. מעביר קורסים ללימוד הרפואה החדשה וכן הרצאות על התגליות של הרפואה החדשה. https://www.healthychoice21.com/
אמנון בצלאל
אמנון בצלאל
קרא עוד
למד אצל ריצרד פלוק בארה"ב בשנת 2011, אצל עידן ואצל מרקולין באוסטריה. אמנון הוא נטורופת ומנהל המרכז הישראלי ל-EFT ויש לו ידע וניסיון בעוד תחומים רבים ברפואה טבעית. כיום גם מעביר סדנאות EFT עם הסמכה בינלאומית וקורסים ברפואה החדשה.
https://www.eft.org.il/
יערה קייזר
יערה קייזר
קרא עוד
מאמנת תודעתית להחלמה וצמיחה אישית. מרצה על הרפואה החדשה.
עברה תהליך של החלמה טבעית מסרטן השד, מחלת “השימוטו” ועוד, בהתבסס על הרפואה החדשה וגישות טיפוליות מעולם הרפואה הסינית, פסיכולוגיה רוחנית ועוד בתפיסה הוליסטית תודעתית.
.https://www.alternativanow.com/
גדעון כינר
גדעון כינר(ND)
קרא עוד
נטורופת שלמד את הרפואה החדשה בארץ ובקורסים בחו"ל. גדעון עוסק בטיפול נטורופטי תזונתי קלאסי כמו גם בגישות הפונות לתת-המודע לשחרור של תקיעויות וקונפליקטים, והוא בעל ניסיון רב שנים בתחום הבריאות אלטרנטיבית. https://gidonkenar.com/
Shopping Cart
Scroll to Top
דילוג לתוכן