אנחנו שמחים שאתם מתעניינים ברפואה החדשה
הגעתם למקום הנכון

מהי הרפואה החדשה

הרפואה הגרמנית החדשה – German New Medicine – GNM – היא תפיסה בריאותית המבוססת על סידרה של תגליות  שנעשו ע"י רופא גרמני בשם ד"ר האמר החל משנת 1979. מחקרו המקיף מאפשר לנו כיום להבין בצורה מפורטת, מעמיקה ומדויקת את הגורמים של (כמעט) כל המחלות, מהצטננות ועד סרטן ומחלות קשות אחרות. 

הידע החדש מתאר את התהליך על פיו מתחילה מחלה, כיצד היא מתנהלת, מה ההיגיון שמאחוריה ואת ההיבטים הפיזיולוגיים שלה. בניגוד לגישה המקובלת, המתמקדת בטיפול בתסמינים אך מתעלמת מגורמי המחלות, הידע החדש מציג גישה בריאותית מלאת חמלה. המתרפא לומד להבין את סיבת המחלה כחלק אינטגרלי של ארועי חייו, צורת החשיבה שלו או שלה, האמונות והאופן בו הוא או היא מתייחסים לעולם. הבנת הרפואה החדשה מסייעת להרגיע את המתרפא, מעצם ההבנה שהוא אינו חווה תקלה בגוף, אלא נמצא במהלכה של תוכנית ביולוגית טבעית בעלת מטרה והיגיון, הקשורה לארועי חייו, ומטרתה לסייע לו להתגבר על מצוקה או סכנה!

המודל המדעי של הרפואה החדשה הוא כנראה המודל המדעי היחידי הידוע כיום בעזרתו ניתן לגלות ולהוכיח מהם הגורמים האמיתיים למרבית המחלות, ולאבחן בצורה מדוייקת מאיזה מחלות סובל הנבדק ובאיזה שלב נמצאת כל אחת מהן. 

הידע וההבנות הללו הן כלי עזר אבחוני ממדרגה ראשונה לכל מטפל ובכל שיטת טיפול, בין אם ברפואה טבעית או ברפואה המקובלת. הרפואה החדשה מציעה גישת אבחון-סיבתי חדשנית המאפשר התייחסות טיפולית לקונפליקטים שבבסיס המחלה. הטיפול עצמו יכול להתבצע במגוון רחב של דרכים, החל מטיפול עצמי ע"י המתרפא והמשך בשיטות קונוונציונאלות או חלופיות, בהתאם לצרכי המתרפא והעדפותיו.

רוצים לדעת עוד על זה…?

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן