מחפשים ליווי טיפולי? הגעתם למקום הנכון...

בדף זה נמצאת רשימה של מטפלים העובדים עם הרפואה החדשה והמרכז ומציעים מגוון רחב של שיטות טיפוליות.

העמוד כולל מטפלים אשר למדו לפחות את שני קורסי הדגל הראשונים של הרפואה החדשה (הבסיסי והמתקדם), עוסקים בטיפול / ליווי באופן פעיל ומשלבים את הרפואה החדשה כחלק מהתהליך. מטפלים המעוניינים להירשם כחלק מעמוד זה, יימצאו הנחיות בעמודהצטרפו אלינו“.

צוות המרכז הישראלי לרפואה החדשה

עידן סער

מייסד הרפואה החדשה בישראל.

מרצה ומטפל ברפואה הוליסטית. מטפל בחולים במגוון רחב של מחלות, כולל חולי סרטן ומחלות קשות אחרות בגישה הוליסטית המשלבת גוף ונפש. מעביר קורסים ללימוד הרפואה החדשה וכן הרצאות על התגליות של הרפואה החדשה.

אליכין

גדעון כינר

נטורופת שלמד את הרפואה החדשה בארץ (אצל עידן ואמנון) וגם בקורסים בקנדה (אצל אילסדורה לקר). גדעון עוסק בטיפול נטורופטי תזונתי קלאסי כמו גם בגישות הפונות לתת-המודע לשחרור של תקיעויות וקונפליקטים, והוא בעל ניסיון רב שנים בתחום הבריאות אלטרנטיבית.

[email protected]

0526124570

Facebook: Gidon Kenar

קיבוץ עמיעד

אמנון בצלאל

למד אצל ריצרד פלוק בארה”ב בשנת 2011, אצל עידן ואצל מרקולין באוסטריה. אמנון הוא נטורופת ומנהל המרכז הישראלי ל-EFT ויש לו ידע וניסיון בעוד תחומים רבים ברפואה טבעית. כיום גם מעביר סדנאות EFT עם הסמכה בינלאומית וקורסים ברפואה החדשה.

נס ציונה

יערה קייזר

מאמנת תודעתית להחלמה או צמיחה אישית.
מנהלת “המרכז הישראלי לרפואה החדשה” ומיזם “אלטרנטיבה – לחשוב אחרת“.

תלמידתו של עידן, אשר עברה תהליך של החלמה טבעית מסרטן השד, מחלת “השימוטו” ועוד מחלות, בהתבסס על הרפואה החדשה וגישות טיפוליות מעולם הרפואה הסינית, פסיכולוגיה רוחנית ועוד בתפיסה הוליסטית תודעתית.

ניצני עוז

מטפלים המשלבים רפואה חדשה במסגרת עבודתם

איתמר לוריא

מטפל ברפואה אינטגרטיבית, ידיו המרפאות וליבו האוהב הובילו את איתמר ללימודי עיסוי רפואי, שטיפה אנרגטית של ד״ר נאדר בוטו, ביואורגונומי, ארומתרפיה, רפואה גרמנית חדשה ותקשור. משלב בדרך ייחודית בין השיטות בכדי להתאים את הטיפול למטופל/ת ומלווה תהליכי החלמה שלמה.

ת”א – יפו

שירה רננה שלג

מלווה תהליכי ריפוי גוף נפש נשמה בשילוב כלים מאבחנים ואנרגטיים. -רפואה גרמנית חדשה -ריקול הילינג -רפואה אינטגרטיבית מאחדת (כולל שטיפה אנרגטית) -תטא הילינג -ריברסינג. מתמחה בעבודה ריגשית עם הילד/ה הפנימי/ת ובהעצמה דרך הנשמה האלוהית. מורה מוסמכת לקורסי התטא הילינג ולעבודה עם מלאכי הקארמה.

פרדס חנה

עדינה מסטבאום

מטפלת רגשית הוליסטית.
לפני כ 15 שנים התחלתי את המסע שלי בלימודי הקינסיולוגיה ובחיבור אל התת מודע. מאז רכשתי כלים רבים ביניהם: הרפואה החדשה, EFT, סוג’וק ועוד.
פיתחתי את שיטת הכח לצמוח.
השיטה מאפשרת שחרור עמוק, בעז”ה, של חסימות בתת מודע וריפוי טבעי.
אני מעבירה הרצאות וסדנאות.
כתבתי את הספר: צמיחת הנפש בכוח המוח, בהוצאת ספרי ניב.

שדרות

מאיר קליין

בוגר לימוד שלושת השלבים של GNM מעידן סער. בוגר כל הסדנאות של ריקול הילינג. Mater NLP, מטפל הוליסטי מוסמך ביואורגונומי, בוגר 5 סדנאות של ד”ר נאדר בוטו (שטיפה אנרגטית), טיפול בכאבים כרוניים (בגישת ד”ר סארנו) ועוד

מודיעין

בני פפר

עוסק בהומאופתיה קלאסית, ריפוי שמאני, רייקי. קליניקה בישוב אבירים, בבית הלל ובתל אביב

ת”א – יפו

גלילה למעלה
דילוג לתוכן