ברשתית ובגוף הזגוגי עיקרון הצדיות הרגיל מתהפך כך:
אדם יגיב בצד היד החזקה (צד ימין אצל ימני, צד שמאל אצל שמאלי) לקונפליקט הקשור לאמו/ילדיו, ובצד של היד החלשה (צד שמאל אצל ימני, צד ימין אצל שמאלי) לקונפליקט הקשור לבן זוג או שותפים.
לחצו לחיפוש מאמרים ומידע על מצבי חולי, לפי קטגוריה או מילות מפתחלחצו כדי לעיין ברשימת הקונפליקטים ברפואה החדשה, עם איברים ומצבי חולי רלוונטייםהכניסו מילה או מחרוזת טקסט לחיפוש בכל התוכן של האתר. כדי לחפש רק מתוך מצבי החולי, עדיף לגשת לאינדקס המחלות, בכותרת העליונה של האתר. (או בתוך תפריט בטלפון)
טיפ מס’ 73: עוד סיפור מרתק ומרגש

עוד סיפור מרתק ומרגש – עדות

פורסם לראשונה בעברית ב-6.1.2012

גם המקרה שמובא כאן הפעם אינו קשור לרפואה החדשה, אך ניתן ללמוד ממנו הרבה, כולל אישור מזווית לא צפויה  לאחד הממצאים של הרפואה החדשה.

זהו הסיפור של ועל אישה בשם אניטה מורז’אני.

את פרטי הסיפור בעברית אפשר לקרוא בקישור הזה: בחזרה לחיים

כתובת אתר הבית של אניטה היא: http://anitamoorjani.com

תמצית הסיפור:

באפריל 2002 אובחנה אניטה כחולה בלימפומה (סרטן הלימפה) מסוג הודג’קין. היא סירבה לקבל טיפול רפואי רגיל וטופלה בביתה. מצבה הלך והחמיר במשך כ-4 שנים, והמחלה הגיעה לדרגה 4B. היו לה גידולים במערכת הלימפה בכתפיים, צוואר, חזה, ריאות ובטן. חלק מהגידולים הגיעו לגודל של לימון. ב-2 בפברואר 2006 היא סבלה מכאבים חריפים וקיבלה מנה גדולה של מורפיום. למחרת בבוקר היא לא התעוררה ולקחו אותה בבהילות לביה”ח במצב של קומה.

לאחר מספר שעות התעוררה אניטה בביה”ח, ידעה לקרוא לרופא בשמו, ידעה לספר בדיוק מה עשו לה בזמן שהיתה בקומה וגם סיפרה לבעלה שהיא שמעה שהרופא אמר לו שיש לה מכסימום 36 שעות לחיות (למרות שהחדר בו שכבה היה סגור והרופא אמר את הדברים לבעלה במרחק של כ-13 מ’ מהחדר).

בזמן ההתנסות החוץ-גופית (Near Death Experience) שחוותה אניטה היא הבינה מה גרם אצלה למחלת הסרטן וגם היה לה ברור שאם היא מחליטה לחזור לחיים, גופה יתרפא מהר. וזה אכן מה שקרה.

מערכות גופה שכמעט קרסו חזרו לתפקד. הגידולים התכווצו ב-70-60% תוך 4 ימים. לאחר שבועיים-שלושה הרופא בא לעשות ביופסיה לפי הצילומים שהיו לו, והוא לא מצא אף גידול שניתן היה לקחת ממנו ביופסיה.

כיצד זה מתקשר לרפואה החדשה?

בזמן בו חוותה את העולם שמעבר או את “המציאות האחרת”, נעשה ברור לאניטה שהגורם לסרטן שלה היה הערכה עצמית נמוכה. היא ראתה שהיא תמיד נתנה עדיפות ראשונה לטיפול באחרים, לדאוג לאחרים ובעיקר לרצותם, בלי לתת לעצמה דין וחשבון מה היא מרגישה באמת, מה היא רוצה באמת. היא תמיד חיה בפחד שמא היא תעשה משהו לא נכון או לא בסדר לפי דעתם של אחרים.

לפי הרפואה החדשה, הגורם לסרטן הלימפה הוא קונפליקט של ירידת ערך עצמי בעוצמה בינונית (קונפליקט חזק של ירידת ערך עצמי גורם לפגיעה בעצמות).

החוויה שעברה איפשרה לאניטה לפתור את הקונפליקט בצורה מלאה, וזה איפשר לגוף להתרפא במהירות מדהימה.

ההבנות והמסקנות העיקריות אליהן הגיעה אניטה נכונות וטובות לחיים בכלל, גם לריפוי מחלות ובעיקר למניעת מחלות:

  • תהיה מי שאתה באמת, כדי שתוכל לחיות את חייך במלואם.
  • קודם כל תאהב את עצמך, כי בלי לאהוב את עצמך לא תוכל לאהוב באמת אנשים אחרים.
  • במהותו, כל אדם הוא ישות נהדרת וחשוב לאפשר לכל אחד לראות זאת.

עדכון מפברואר 2017:

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

Shopping סל
גלילה למעלה

הירשם/י לניוזלטר שלנו וקבל/י במתנה, ללא עלות, גישה לסרטונים של הסדרה “מחלה זה משהו אחר” :

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים (5BN) של הרפואה החדשה.

בתוך כשעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו, על שינויים באורגניזם (מחלות מכל הסוגים, שינויים תפקודיים וכדומה) כתגובה להלם.

הסדרה דנה, בנוסף, גם בבעיות הקשורות בגילוי חוקים אלו, אשר הכבידו עד כה על הפצתם.

הירשמו – קבלו – צפו – ותהנו!

** ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
דילוג לתוכן