טיפ מס’ 288: סימפטומים של חרדה – ניתוח מקרה

סימפטומים של חרדה – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה ב-13.9.2019

זהו תרגום של ניתוח מקרה נוסף שנכתב ע”י ד”ר אלווין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה.באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה (אוגוסט 2019) 99 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון, והם מופיעים בקישור הזה: Dr. Alvin’s Case Studies

…………………………………………………………………………………………………..

CASE STUDY 89 

תאריך: ינואר 2018

מטופלת: אישה בת 58, ימנית

תלונות סובייקטיביות:

למטופלת היו תלונות הקשורות לשרירי השלד אך היא רצתה גם ללמוד יותר על ההסברים של הרפואה הגרמנית החדשה (GNM) לגבי הסימפטומים של החרדות שלה.

היא מדווחת שהיא סובלת מחרדות ב-5 שנים האחרונות. היא מתארת את החרדה שלה כתחושה של סחרחורת וקוצר נשימה. היא נזכרת שהאירוע הראשון קרה לה בבית, כשהכינה ארוחת ערב. היא התחילה להרגיש מאד מסוחררת והיו לה קשיי נשימה כך שהיא חייגה ל-911.

המטופלת מצהירה שהיא הובלה לבי”ח שם עשו מספר בדיקות אבחון ללב שלה, שנמצאו כולן ללא משהו ראוי לציון. היא מציינת שרופא המשפחה אבחן אותה כסובלת מחרדה. היא מודה שהיא החליטה לעשות טיפולים טבעיים עם הומיאופט והיא מדווחת שהיא מרגישה יותר טוב באופן כללי.

אולם, ההרגשה של הצפה ופאניקה ממשיכה להופיע בקלות, במיוחד כשהיא מתחילה להרגיש סחרחורות וקוצר נשימה. היא עדיין ממשיכה לחוות סימפטומים של חרדה לפחות 3-2 פעמים בשבוע, תלוי עם איזה סטרס היא מתמודדת. היא מציינת שהיא לא בטוחה מדוע תסמיני החרדה שלה נמשכו במשך חמש השנים האחרונות.

התבוננות:

המטופלת נראתה קצת עצבנית ומודאגת במהלך הייעוץ שלנו. נעשתה לה הערכה לגבי תלונות אחרות הקשורות לשרירי השלד. בדיקה כירופרקטית גילתה הגבלה מלאה במפרקי עמוד השדרה וכן נקודות טריגר מיופציאליות, במיוחד בשרירי הצוואר והגב העליון שלה.

האיברים שנפגעו:

שריר הלב השמאלי (חדר): השרירים המשורטטים.

שכבת נבט: המזודרם החדש

המרכז השולט במוח: המדולה של הקורטקס

הסבר של ה-GNM:

חרדה שמופיעה עם קוצר נשימה וסחרחורות: יתר סטרס שלילי בהקשר לפרטנר (כי היא ימנית).

תוכנית ביולוגית זו כוללת אובדן תאים ברקמת שרירי הלב כל עוד נמשך השלב הפעיל של הקונפליקט, ושיקום וחיזוק הרקמה בשלב הריפוי.

המטרה הביולוגית היא בסוף התוכנית הביולוגית, כששריר הלב נעשה חזק יותר מאשר לפני-כן כדי לעמוד טוב יותר במצבים מלחיצים כאלה בעתיד.

בזמן המשבר הדמוי אפילפטי, האדם עלול לחוות עוויתות כואבות, סחרחורות וקשיי נשימה.

נראה שהמטופלת נמצאת במצב של ריפוי תלוי, עם טריגרים קבועים. צריך לזהות את הקונפליקט המקורי שלה (DHS) ולהביא זאת למודעות שלה כדי להשלים את התוכנית הביולוגית.  

הבנה של ה-GNM:

המטופלת הבינה את ההסבר של ה-GNM והבינה שהקונפליקט שלה יכול להיות קשור למשהו שקרה לה עם אחותה לפני 5 שנים. היא מדווחת כי אחותה מתמודדת עם התמכרויות ובעיות בריאות הנפש, מה שגרם לבעיות לבנה של האחות (שהוא בן הסנדקאות של המטופלת).

המטופלת מודה שזה הגיע לנקודה בה אחותה לא היתה מרשה לה לראות את בן הסנדקאות שלה, שאתו היה לה קשר מאד קרוב (זה היה ה-DHS שלה). היא מציינת שהיא מרגישה המומה ממתחושת האחריות שמחייבת אותה “לתקן” את התנהגותה של אחותה.

כששאלתי אותה מה באמת מדאיג אותה אם העניין עם אחותה לא “יתוקן”, והיא ענתה שהפחד שלה הוא מההתייחסות של הציבור שיחשוב עליהם כעל  משפחה שלא מתפקדת. היא מודה שלמשפחתה יש שם טוב ובולט בקהילה ושתיגרם לאנשים מבוכה אם יראו את משפחתה בצורה כזאת.

היא התבקשה לראות באופן מודע שסימפטומי החרדה שלה קשורים להצפה של הסטרס השלילי וללחץ שהיא מרגישה להגן על שמה של משפחתה מפני דיעה שלילית של הציבור בגלל ענייני הבריאות הנפשית של אחותה וההתמכרויות שלה. היא התבקשה לשנות את נקודת המבט שלה לגבי משמעותה של דעת קהל שלילית, ואולי לראות שלמרות האופן בו מישהו תופס את משפחתה, היא לעולם לא תהיה באמת דחויה, נטושה או בודדה, אלא אם היא תבחר להיות.

ניתנו לה טכניקות איזון כלליות והיא התבקשה לבוא לביקור נוסף תוך שבוע.

תוצאות:

המטופלת חזרה לאחר שבוע ודיווחה על שיפור של 70% בסימפטומים של החרדה. היא דיווחה שהיא מרגישה עכשיו יותר טוב באופן כללי לגבי מצב משפחתה לאחר שנעשתה מודעת ליסוד הפחדים והדאגות שלה.

היא החליטה לתת עדיפות ראשונה למשפחתה שלה וילדיה, לפני משפחתה של אחותה.

בביקור זה היא רצתה שנטפל בבעיות האחרות שלה.

היא חזרה לטיפול נוסף שבוע לאחר מכן והמשיכה להרגיש יותר טוב לגבי החרדות שלה. היא מודה שהיא עובדת על שינוי כללי של תחושותיה לגבי אחותה וענייני המשפחה וזה איפשר לה להרגיש פחות חרדה באופן כללי.

בשיחת טלפון למעקב 8 חודשים לאחר מכן, היא ממשיכה לדווח על שיפור משמעותי, כ- 80-75% יותר טוב באופן כללי. היא מציינת שהיא “הרחיקה” את עצמה מבעיות משפחתה ושהיא נמצאת במקום יותר טוב מבחינה מנטלית ופיזית.

תורגם מתוך האתר: https://www.learninggnm.com

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן