img-0
מחלות בשלפוחית השתן – עדויות

מחלות בשלפוחית השתן – עדות

פורסם לראשונה בעברית ב-18.3.2011

מובאות כאן שתי עדויות של אנשים שסבלו מבעיות בשלפוחית השתן. עדויות אלה פורסמו באנגלית באתר של ד”ר קרוליין מרקולין מקנדה, תלמידתו של ד”ר האמר. הכותרת של כל עדות היא גם קישור למקור באנגלית.

…………………………………………………………………………………………………….

22.12.2010,

“עכשיו הבנתי לחלוטין שלא היה לי ממה לפחוד”

התחלתי ללמוד על הרפואה החדשה (GNM) ב-2007 ולא ידעתי מתי אוכל להשתמש במידע מדהים זה לעזור לעצמי. ובכן, עכשיו אני יודע.

ביולי 2010, אדם שטען שהוא קשור לקבלן הגגות שטיפל בבנין הדירות בו אני גר, ניסה להיכנס לדירתי בזמן שהייתי בה. לא נתתי לו להיכנס, אך נעשיתי מאד מודאג לגבי ביטחון הרכוש השלי. לאחר מכן, בנובמבר, ניסה גבר אחר להיכנס לדירתי כשהייתי בה. הוא ניסה מפתחות רבים, ללא הצלחה. האירוע השני גרם לי לפעול. הודעתי למשטרה בשני המקרים, אך הפעם עשיתי רשימה של דברי ערך, כולל פירוט הדגם והמספר הסידורי של כל דבר. כדי לשמור זאת במקום אחר, צילמתי את כל הדברים וצרבתי את התמונות בדיסק. וידאתי שהביטוח שלי בתוקף והתקנתי גם מערכת אזעקה בדלת הכניסה לדירתי.

ב-13.12.2010, לאחר מקלחת, שמתי לב לגוש גדול מעל צד ימין של איברי המין (אני שמאלי). נחרדתי לרגע, אך הייתי בטוח שאוכל להרגע מייד כשאבין בדיוק מה קורה לגופי. נעזרתי בספר אנטומיה וקבעתי שהנפיחות היא בשלפוחית השתן. הדבר הבא שעשיתי היה לבדוק בספרות של ה-GNM, שם מצאתי תאור של כיבים הנוצרים ברירית שלפוחית השתן, כאשר הנפיחות היא סימפטום אופייני לשלב הריפוי. הקונפליקט הביולוגי שלי כאן היה פחד או אי יכולת לסמן בצורה מוצלחת את גבולות הטריטוריה או המגורים שלי. הכיבים ברירית השלפוחית נוצרו כל עוד הייתי תחת ההשפעה הפעילת של הקונפליקט, ומטרתם היתה להגביר את היכולת לסמן בצורה מוצלחת את הטריטוריה, כפי שכלב נוטה לעשות באופן טבעי ע”י השתנה. מייד לאחר מכן הבנתי שעשיתי כבר את מה שהיה צריך כדי לסמן ולהגן על הטריטוריה והרכוש שלי. עכשיו אני מבין לחלוטין שהנפיחות בצד ימין של שלפוחית השתן היתה סימפטום מובן וצפוי, מה שאמר לי שאני כבר בשלב הריפוי ושאין לי ממה לפחד. אם הייתי חווה גם סימפטומים אחרים כמו כאב, גרד או אדמומיות, אלה גם כן היו זמניים והיו חולפים בזמנם.

מאז שהתגלה אצלי לפני כ-10 שנים סרטן עור מסוג קרצינומה של תאי בסיס ** (basal cell carcinoma) באזור הלחי הימנית, הייתי מבקר באדיקות אצל רופא העור שלי כל שנה בינואר, לצורך בדיקות מקיפות. הפעם ביטלתי מייד את הבדיקה שהיתה מתוכננת לינואר 2011, ואין לי כוונה לחזור לשם בהמשך. אני יכול לדמיין מה היה אומר הדרמטולוג אם הוא היה רואה את הגוש!

הידע של ה-GNM הוא כה מחזק, מעודד ומהפכני! אני ממליץ בחום לאחרים ללמוד זאת כל עוד יש להם הזדמנות פז לעשות זאת.

Bill Y.

** הערה של ד”ר קרוליין מרקולין: לפי ד”ר האמר, סרטן של תאי בסיס מופיע בשכבת האפידרמיס של העור בשלב הריפוי מקונפליקט של פרידה.

………………………………………………………………………………………………………

11.7.2010

“GNM ROCKS”

אשתי סבלה מזיהומים בשלפוחית השתן במשך כשנה וחצי, ולמעשה היו לה שני מקרים בהם היה צורך לטפל בעזרת אנטיביוטיקה. אחרי המקרה השני היא המשיכה לסבול לסירוגין, כלומר, שבוע אחד סובלת מהסימפטומים ושבוע לאחר מכן מרגישה בסדר, ושוב לאחר מספר שבועות יש התפרצות, ושוב יש הפוגה בסימפטומים, אך הבעיה היתה שם באופן קבוע.

זה היה מלחיץ אותה ומכיוון שהיא שונאת לקחת אנטיביוטיקה היא פשוט הפסיקה לעסוק בנושא. בביקור אצל רופא בנושא אחר סיפרנו לו על הבעיה והוא ביקש לעשות בדיקות שתן כדי לחקור יותר לעומק. עשינו זאת בכך ששלחנו דוגמאות שתן בכל פעם שהיתה התפרצות של הזיהום. התוצאות לא היו חד-משמעיות.

לאחר שבחנו מקרוב את הגורמים הרגשיים, ואנחנו עושים הרבה עבודה מסוג זה בכל מקרה, ואנחנו מרגישים מאד בנוח עם כל הגישה של ה-GNM, שמנו לב ל”קונפליקט של סימון טריטוריאלי”. נראה לנו מתאים יותר לקרוא לזה “הצבת גבולות”. בהקשר הראשון נראה שהנושא עולה סביב סקס.

רציתי לנסות פנטזיות מיניות שונות בחדר המיטות, לא משהו רדיקאלי מדי, סתם דברים של כיף של מבוגרים. למרות שאשתי הסכימה לכך, היו שם כמה חלקים שגרמו לה להרגיש שלא בנוח. וכאן נמצאת הבעיה. היא לא רצתה להגיד שום דבר כי היא אוהבת אותי בכל ליבה ולא רצתה לאכזב אותי או לדחות אותי או את הרעיונות שלי (נכון שהיא נפלאה?). זה גרם אצלה לקונפליקט פנימי עצום, והנה ההסבר מדוע:

לאחר שדיברנו על כך, גילינו מהר מאד (לאור התהליך שפיתחנו) שהיא אולצה ע”י בן-זוג קודם לעשות אקט מיני שהיווה פגיעה במרחב האישי שלה. היא לא הציבה גבולות אז, ולא הציבה גבולות עכשיו, בגלל אותו קונפליקט פנימי; היא לא רצתה לאכזב אף אחד. התוצאה היתה שהיא זאת שסבלה.

פתרנו את הסוגיה והסימפטומים שלה נעלמו מייד. עד כאן כל הסימפטומים נעלמו למשך 6 חודשים ואנחנו יכולים לדבר במיטה באופן חופשי. תקשורת היא דבר נפלא!

עכשיו גילינו שזה לא תמיד קשור לסקס. היתה לה התפרצות לפני שבוע. היא תירגלה סטודנטים בחברה של הוריה בזמן שאימה, אשר עמדה בחלק האחורי של החדר, לא חדלה להרים את ידה ולהפריע ע”י כך שהסבירה לסטודנטים איך להבין יותר טוב את מה שאשתי לימדה. אשתי היא מתרגלת מצויינת הנמצאת בתחום שלה מאז היותה בת 16, כיום היא בת 36, כך שאין צורך באף אחד שיעזור לה בתירגול שלה כי היא מספיק מוכשרת. אך זה בדיוק מה שעושה אימה וזה מאד לא הולם.

ביום שלמחרת היא הרגישה שהיא מקבלת את הסימפטומים של זיהום בשלפוחית. דנו בפלישה לטריטוריה שלה וכיצד גבולות הטריטוריה שלה נפרצו, מה שנקרא ב-GNM “קונפליקט של סימון טריטוריאלי”. לאחר תהליך קצר של התנקות בעזרת חמלה, הסימפטומים נעלמו תוך שעה ולא חזרו.

זהו רק חלק קטן מחיי היומיום שלנו בו משחקת ה-GNM תפקיד. עקרונות ה-GNM עובדים בטווח שלם של סימפטומים מכאב בזרוע ועד התקפי אסטמה. אנחנו משתמשים בזה על ילדינו ועל עצמנו וכל אחד אחר שמוכן להקשיב. אנחנו אוהבים את זה. GNM ROCKS!!!

תודה לכם, ואהבה לכל מי שמעורב בשיתוף ה-GNM.

Paul Barratt Hassett – Australia

  …………………………………………………………………………………………..

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן