img-0
טיפ מס’ 293: סרטן

סרטן לפי הרפואה החדשה

נושא הסרטן הוזכר ונדון בהרבה מהטיפים שיצאו עד כה, אך אני מתרשם שוב ושוב שיש צורך להסביר נושא זה עוד ועוד, כדי להסיר עד כמה שניתן את הפחדים הכמעט מיסטיים שמתלווים למילה סרטן.

אין לי אשליה שמאמר זה יפזר את ענני הפחד השחורים שמתנפלים בעוצמה על כמעט כל מי שפוגש סרטן, אך אני מקווה שמאמר זה יצטרף לאותם קולות שפויים שעוזרים, ע”י ידע, הבנה וניסיון, להרגיע, להראות שהשד אינו כל-כך נורא, שהוא בעצם לא שד, שישנן דרכים אחרות ושסרטן ממש לא חייב להיות גזר-דין מוות.

מאמר דומה, המפרט יותר חלק מהדברים, ניתן לקרוא בעוד על סרטן ומחלות אחרות.

 

הקדמה

למי שלא ממש בעניינים בתחום הרפואה והבריאות זה יישמע אולי מוזר, אך העובדה היא, שלמרות ההשקעות האדירות במחקר מחלות הסרטן מאז הכריז הנשיא ניקסון ב-1971 על המלחמה בסרטן ונחקק בארה”ב חוק הסרטן הלאומי שאיפשר הזרמה מסיבית של כספים למחקר הנושא, הרפואה המקובלת עדיין לא יודעת מה באמת גורם לכל אחד מסוגי הסרטן (וגם למרבית המחלות האחרות).

משמעות הדבר היא, שכל הטיפולים בחולי סרטן (וגם בהרבה מחלות אחרות) נעשים על בסיס תיאוריות, השערות, ניסוי וטעיה וסטטיסטיקות.

ב-10 שנים האחרונות צפיתי בטלביזיה במאות רבות של ראיונות עם רופאים, בעיקר בתוכניות הבריאות עם פרופ’ רפי קרסו. לזכותו יאמר שהוא מביא לתוכניותיו רופאים מצויינים, מהשורה הראשונה בישראל, שאני לומד מהם הרבה דברים חשובים.

במרבית המקרים פרופ’ קרסו גם שואל את הרופא המרואיין: “האם אנחנו יודעים מה גורם למחלה?”.

מספר קטן של רופאים עונים בצורה ישירה משהו כגון: “אנחנו עדיין לא יודעים מה הגורם העיקרי, אך ישנם גם גורמים סביבתיים, גנטיים ואחרים”.

רבים אחרים עונים משהו כגון: “יש גורמים גנטיים, יש גורמים סביבתיים וגורמים נוספים, אך לאמיתו של דבר עדיין לא יודעים מהו הגורם האמיתי”.

ויש רופאים שמתפתלים עם התשובה בכל מיני משפטים כלליים בלי לענות ישירות, מה שמראה בבירור שהם לא יודעים.

התייחסויות לנושא הגנטיקה ומחלות יש בטיפים האלה:

מחשבות על רפואה מבוססת גנטיקה

להפעיל גנים בכוח המחשבה 

הביולוגיה החדשה

 

מהי מחלת הסרטן לפי הרפואה המקובלת?

התפיסה המקובלת ברפואה המקובלת אומרת, שסרטן הוא מצב בו תאים בגוף מתחלקים ומתרבים ללא צורך וללא שליטה ובקרה.

אצל תאים אלה מפסיק לעבוד המנגנון של השמדה עצמית (אפופטוזיס), והמקבץ של תאים כאלה יוצר גידול שיכול להמשיך ולגדול ללא גבול ולהרוג את החולה.לפי התיאוריה המקובלת ברפואה, תאים סרטניים יכולים לנדוד דרך כלי הדם או צינורות הלימפה למקומות אחרים בגוף, “להתנחל” שם ולפתח גידולים חדשים שאם לא יטופלו יהרגו את החולה. הגידולים הנוספים האלה נקראים גרורות.

הרפואה המקובלת מתייחסת למחלת הסרטן כ”תקלה של הטבע”, ולפי תפיסה זו, מכיוון שתאי הסרטן לא מתים, מתרבים ללא בקרה וצפויים להרוג אותנו, צריך להרוג אותם מוקדם ככל האפשר, גם אם בתהליך זה ייגרמו נזקים לגופו של החולה.

 

מחלת הסרטן לפי התגליות של הרפואה הגרמנית החדשה

לפי הרפואה החדשה, כל מחלה היא למעשה ביטוי לתוכנית ביולוגית שהופעלה בגוף כתוצאה מקונפליקט ביולוגי כלשהו.

מטרתה של התוכנית הביולוגית שהופעלה היא לעזור לנו להתמודד עם מצב החירום או המצב הבעייתי שחווינו (במודע או שלא במודע) כקונפליקט ביולוגי.

כל תהליכי המחלה, כולל גידולים סרטניים, הם לא טעות או תקלה של הטבע, אלא הם נשלטים ומבוקרים ע”י המוח ויש להם מטרות ברורות.

גידול חריג של תאים הוא אחד המרכיבים העיקריים במרבית סוגי התוכניות הביולוגיות (=מחלות), אך במרבית המקרים זה לא מגיע למצבים של גידולים שאובחנו, כי הקונפליקט לא היה חזק, או שהוא נפתר מספיק מהר, והגוף הספיק לפרק את התאים העודפים עוד לפני שהבחינו בהם. זה יכול להסביר את מה שאומרת הרפואה המקובלת, שלמעשה הגוף מייצר כל הזמן תאים סרטניים.

לפי הרפואה המקובלת, וגם לפי חלק מהרפואות האלטרנטיביות, אותם תאים סרטניים לא מגיעים ברב המקרים לכלל מחלת סרטן, כי מערכת החיסון הורגת אותם.

ההסבר של הרפואה החדשה אומר שאותם תאים סרטניים הושמדו כי לגוף כבר לא היה צורך בהם.

הפירוט שלהלן יעזור להבין את הנושא בצורה טובה יותר:

מבחינת גידול או אובדן של תאים, יש לגוף 2 דרכים להגיב לקונפליקטים ביולוגיים, ו-2 דרכים אלה באות לידי ביטוי במרבית סוגי המחלות (לא רק בסרטן):

 1. גידול של תאים בשלב הפעיל של הקונפליקט.
  זה קורה בכל הרקמות הקשורות לשכבת הנבט אנדודרם או המזודרם של המוח הישן.
  בשלב הריפוי מפורקים הגידולים האלה (שברובם הם מסוג אדנוקרצינומה) ע”י חיידקים ממשפחת השחפת ופטריות (כנראה שבעיקר קנדידה), לפי הנחיה, בקרה ושליטה מלאה של המוח.

  דוגמאות לגידולים ברקמות הקשורות לאנדודרם:
  – גידולים במעיים
  – גידולים בנאדיות הריאה
  – גידולים בערמונית 
  גידולים בצינוריות האיסוף בכליה

  דוגמאות לגידולים ברקמות הקשורות למזודרם של המוח הישן:
  – גידולים בבלוטות החלב בשד
  – מלנומה
   
 2. אובדן של תאים בשלב הפעיל של הקונפליקט, ושיקום הרקמות שנפגעו בשלב הריפוי.
  זה קורה בכל הרקמות הקשורות למזודרם של המוח החדש או לאקטודרם, אך יש כאן הבדל בין שני סוגי הרקמות:

  ברקמות הקשורות לאקטודרם, יש בחצי הראשון של שלב הריפוי תהליך מזורז של שיקום הרקמות בהן היה אובדן של תאים בשלב הפעיל. תהליך זה מלווה בייצור עודף של תאים. בחלק מהמקרים, עודף התאים הזמניים האלה מאובחן כגידול סרטני.
  זה קורה הרבה בגידולים בצינורות החלב בשד.
  כאשר המוח מזהה שכבר אין צורך בתאים העודפים, הגוף מפרק תאים אלה. לפעמים לא מתאפשר לגוף לפרק את התאים העודפים ונשארים גושים שפירים.
  יבלות בעור או גושים שפירים בצינורות החלב בשד הן דוגמאות לכך.

  דוגמאות לרקמות הקשורות לאקטודרם:
  – האפידרמיס (השכבה החיצונית של העור)
  – הדפנות הפנימיים של צינורות החלב בשד
  – הדפנות הפנימיים של צינורות המרה
  – הדפנות הפנימיים של כלי הדם הכליליים
  – רירית צוואר הרחם

  גם בשלב הריפוי ברקמות הקשורות למזודרם של המוח החדש יש תהליך של ריבוי תאים חדשים לצורך שיקום המקומות בהם היה אובדן של תאים, אך כאן התהליך נמשך עד סוף שלב הריפוי, כך שבסוף שלב הריפוי, הרקמה שנפגעה תהיה יותר מעובה ויותר חזקה ממה שהיתה לפני הופעת הקונפליקט.

  דוגמאות לרקמות הקשורות למזודרם של המוח החדש:
  – עצמות
  – לימפה
  – סחוסים
  – גידים, רצועות, רקמות חיבור, רקמות שומניות
  – השרירים המשורטטים

אם אין טריגרים או הפרעות אחרות לתהליך הריפוי הטבעי, הגוף ישלים את תהליכי הריפוי והאדם חוזר לתפקוד תקין, בלי שהוא אפילו ידע שהוא עבר תהליך שעלול היה להיות מאובחן כתהליך סרטני.

בעוד על סרטן ומחלות אחרות מפורטים חלק גדול מהגורמים שעלולים להפריע לתהליך הריפוי הטבעי, לגרום לסיבוכים ולפעמים אף למוות.

לסיכום חלק זה ניתן להגיד שלמעשה כמעט בכל מחלה, כולל במחלות פשוטות ונפוצות,  יש גם תהליכים של היווצרות גידולים. ניתן להגיד בהערכה גסה ולא בהרח מדוייקת, שבכחצי מסוגי המחלות  יש גידול חריג של תאים בשלב הפעיל של הקונפליקט ובחצי השני של סוגי המחלות יש גידול חריג של תאים בשלב הריפוי. אך רק בחלק מהמקרים הקונפליקט מספיק חזק ו/או מספיק ממושך כדי לגרום לגידול להתגלות בבדיקה רפואית, או שנוצר מצב של “ריפוי תלוי“, שמאפשר לגידולים לגדול ולהפוך ליותר מורכבים ובעייתיים.

 

טיפולים לפי הרפואה החדשה

הדבר הראשון החשוב לצורך הריפוי הוא לאבחן את סוג הסרטן.

במקרים רבים האבחון של הרפואה המקובלת מהווה כלי עזר חיוני.

לפי סוג הסרטן אנחנו יכולים במרבית המקרים לדעת מה היה הקונפליקט שגרם לבעיה.

הדבר השני שחיוני לגלות הוא, האם המטופל נמצא בשלב הפעיל של הקונפליקט או בשלב הריפוי.

את זאת ניתן לגלות בד”כ בעיקר לפי הסימפטומים ולפי סוג הסרטן.

אם החולה נמצא בשלב הפעיל של הקונפליקט, הדבר הדחוף ביותר לעשות (במרבית המקרים, מלבד מספר יוצאים מן הכלל) הוא לגלות מה היה הקונפליקט ולפתור אותו.

אם החולה נמצא בשלב הריפוי, חשוב מאד לגלות מה היה הקונפליקט, ולמצוא כל דרך אפשרית בה יכול המטופל להימנע מהשפעות חוזרות של הקונפליקט בגלל טריגרים, וללמוד כיצד לנטרל או לפחות למזער ככל האפשר השפעות חוזרות כאלה.

לא תמיד פשוט לגלות מה היה הקונפליקט או מהם הטריגרים.הדברים מסתבכים עוד יותר כאשר המטופל נמצא תחת השפעה של יותר מקונפליקט אחד, והם נעשים עוד יותר מורכבים כאשר אחד או יותר מהקונפליקטים נמצאים בשלב הפעיל ובאותו זמן אחד או יותר מהקונפליקטים נמצאים בשלב הריפוי.

 

טיפולים אלטרנטיביים אחרים

הטיפולים לפי הגישה המקורית של הרפואה החדשה מבוססים בעיקר על ידע, הבנה ומודעות.

ניסיוני האישי וניסיונם של מטפלים נוספים מראה, שאמנם המודעות היא חיונית לתהליך הריפוי, אך לרבים מהמטופלים יש קושי אמיתי לעשות שינויים בחייהם רק בעזרת הידע, ההבנה והמודעות, שינויים שהם למעשה עבודה ממשית של התפתחות אישית.

לכן, מרבית המטפלים שעובדים לפי הרפואה החדשה, נעזרים בשיטות טיפול נוספות, בהתאם למה שהם למדו והניסיון שצברו.

כל שיטה שעוזרת לפתור קונפליקטים או לחזק את הגוף או הנפש, יכולה להיות כלי עזר מצויין כאשר משתמשים בה נכון בהתאם לצרכיו ומצבו של המטופל.

 

הבנה נוספת שמתאפשרת בעזרת הידע של הרפואה החדשה:

ישנן שיטות טיפול רבות לטיפול טבעי בסרטן, שאינן קשורות כלל לרפואה החדשה, ולכל אחת משיטות אלה ישנן הצלחות בריפוי חולי סרטן, כולל מקרים בהם הרופאים קבעו שאין כבר מה לעשות והריפוי האלטרנטיבי כן הצליח.

רבות משיטות אלה מבוססות על תזונה, תוספי תזונה, צמחי מרפא ותהליכי ניקוי של הגוף, וישנן גם שיטות רבות נוספות.

כפי שהוסבר בחלק מהטיפים הקודמים, מרבית הסימפטומים שמתגלים אצל חולי סרטן הם סימפטומים של שלב הריפוי.

משמעות הדבר היא שהקונפליקט כבר נפתר, במודע או שלא במודע, והחולה נמצא בשלב הריפוי.

רוצים דוגמאות של סימפטומים של שלב הריפוי במחלות שנחשבות כסרטניות?

 • גידולים בצינורות החלב בשד
 • סרטן שד דלקתי
 • גידולים בצינורות המרה
 • סרטן עור מסוג BCC
 • גידול בין-רקמתי בשחלה
 • גידול בין-רקמתי בפקעיות הכליה
 • סרטן באגן הכליה או בשופכנים
 • גידולים בעצמות
 • גידול מדמם במעי הגס
 • סרטן צוואר הרחם
 • סרטן מסוג TCC בשלפוחית השתן
 • סרטן בסימפונות

במצב זה, כל שיטת טיפול שמעלימה מהמטופל את הפחדים מהדבר הזה שנקרא סרטן, מחזקת את גופו ונפשו, מעסיקה אותו בדברים חיוביים ונותנת לו תקוה ואמונה, מעלה את הסיכויים להצלחת תהליך הריפוי הטבעי.

אפילו אם התרומה של אותה שיטת טיפול היתה רק באפקט הפלסבו שהיא יצרה במטופל, אם הריפוי הושלם, זה אומר שאותו טיפול עשה את העבודה והשיג את מטרתו.

כמטפלים אנחנו מחפשים את השילובים הטובים ביותר של טיפולים שיאפשרו ריפוי אמיתי, וזה אומר בין היתר שישנה חשיבות רבה להתחשב גם באמונותיו של המטופל והרקע ממנו הוא מגיע.

 

רפואה אינטגרטיבית

הידע והניסיון שהצטבר בעולם בריפוי סרטן ומחלות קשות אחרות הוא עצום.

הניסיון גם מראה, ששילוב נכון של שיטות טיפול שונות יכול להביא לתוצאות טיפוליות הטובות ביותר. אך בגלל  ההשתלטות הכמעט טוטאלית של הרפואה המערבית המודרנית (הרפואה המקובלת) על מערכות הבריאות בעולם, יש קושי רב כיום להקים ולתחזק מערכות או מרכזים לטיפולים הוליסטיים המשלבים את מיגוון שיטות הטיפול שיכול לאפשר מכסימום הצלחות בריפוי.

בימים אלה (13-19.11.2019) מוצגת באינטרנט סדרה דוקומנטרית חדשה של טיי ושרלין בולינגר (Ty and Charlene Bollinger) שנקראת “Eastern Medicine: Journey Through ASIA” בה מרואייניים רופאים ומטפלים ממדינות דרום מזרח אסיה, המתמחים בטיפולים בחולי סרטן בשיטות אלטרנטיביות.

מסתבר שבמדינות כמו יפן, טייוואן, פיליפנים ועוד, מאפשר חוק המדינה לרופאים מוסמכים לשלב בעבודתם כל שיטת טיפול אלטרנטיבית מוכרת אשר לדעתם תעזור בריפוי המטופל.

והסדרה אכן מציגה מקרי ריפוי מרשימים ביותר, בעזרת מיגוון של שיטות כגון (זוהי רשימה חלקית, ולא לפי סדר חשיבות כלשהו):

 • שיטות שונות של רפואה סינית
 • צמחי מרפא ופטריות מרפא
 • אוזון
 • עירוי של ויטמין C בכמויות גדולות
 • הפעלת זרמים חשמליים עדינים להשמדת גידולים במוח
 • וירוס RIGVIR אשר הורג תאים סרטניים
 • תוספי תזונה שונים ובמיוחד תוספים שהורגים תאים סרטניים, כגון B-17
 • HADO – שתיית מים שהוטענו בתדרים ספציפיים בעזרת מכשיר MRA
 • הוצאת תאי גזע סרטניים בעזרת שיטה מיוחדת של אקופונקטורה. במחקרים שנעשו בשנים 2018-2016, אחוז התמותה של חולי סרטן אשר טופלו בשיטה זו היה בין 0 ל-1%.
 • ריפוי בעזרת ריקוד, שירה, נגינה, האזנה למוזיקה, צחוק
 • הו-אופונו-פונו
 • שימוש בתאי גזע
 • תוספי תזונה המשלבים כורכום+פלפל שחור+מורינגה
 • גילוי מוקדם של סרטן בעזרת רמת ההורמון HCG בשתן
 • מדידות השדה האנרגטי של הגוף
 • איזון בין מערכת העצבים הסימפתטית והפארא-סימפתטית
 • איזון ה-pH (חומציות/בסיסיות) בגוף
 • פתיחת חסימות רגשיות (לא פורט באיזה דרכים)
 • טיפולי שיניים בהתאם למרידיאנים שקשורים למחלתו של המטופל
 • הוצאת סתימות אמלגם מהשיניים והחלפתן בסתימות לבנות
 • הפחתת קרינות אלקטרו-מגנטיות, כגון של WI-FI.
 • רפואת תדרים – שיטות שונות, גם לאבחון וגם לטיפול
 • טעינה של הגוף ע”י מכשיר שנקרא “מכונת צ’י”, בעיקר בתדר שומן (7.83 הרץ)
 • יצירת יונים שליליים באויר
 • תהליכי כילציה להוצאת מתכות כבדות מהגוף
 • תזונה לשיפור הפלורה במעיים
 • תהליכים לניקוי הגוף מרעלים, כולל חוקני קפה וחוקנים מסוגים אחרים
 • צ’י-קונג
 • חיזוק האמונה בבורא ותהליכים רוחניים
 • הומיאופטיה
 • איזון הורמונלי בהתאם לצורך, בעיקר DHEA ותירוקסין (הורמון בלוטת התריס)
 • הימנעות מסוכר
 • שימוש בכמויות גדולות של מיקרונוטריאנטים לפי שיטת Dr, Rath. זה מחזיר לתאי הסרטן את המנגנון הטבעי של השמדה עצמית (אפופטוזיס) ואז הם מתים בהדרגה בדומה לתאים רגילים.
 • חשיפה מספקת לשמש

מרבית השיטות הנ”ל ושיטות נוספות שלא הוזכרו ברשימה הנ”ל, מיושמות גם בישראל ובמדינות מערביות רבות, אך בגלל התנגדויות רבות מצד רשויות הבריאות וחברות התרופות, יש קושי רב להקים מרכזים טיפוליים אשר משלבים את היתרונות של כל אחת מהשיטות, וכל מטפל או רופא העוסק גם בשיטות אלטרנטיביות נאלץ להסתפק בטיפולים באותן שיטות שהוא מכיר והתמחה בהן, גם אם לא תמיד אלה השיטות המתאימות ביותר למטופל הספציפי.

 

סיכום ביניים

הערה מקדימה: הסיכום שכאן מבוסס על הדברים שלמדתי והתנסיתי בהם, בידיעה ברורה שישנן הרבה שיטות שלא למדתי ואני יודע עליהן רק באופן שטחי או שאני לא יודע כלל על קיומן.כדי לעזור לציבור הרחב לדעת איזה שיטות טיפול אלטרנטיביות יכולות באמת לעזור בריפוי מחלות שונות, הצטרפתי למיזם “רפואה שלמה – עידן חדש ברפואה“, שיזמו טל ורועי לוטן והם אף מובילים אותו עם נחישות, אמונה וחזון מרשימים ומרחיקי ראות.

הגורמים העיקריים למרבית סוגי הסרטן ואולי אף לכולם הם “קונפליקטים ביולוגיים“.

בני האדם חווים קונפליקטים אלה במקרים רבים כקונפליקטים רגשיים.

חלק גדול משיטות הריפוי האלטרנטיביות מתייחסות אל הסרטן כאויב “מרושע” שצריך להשמידו בכל דרך אפשרית, וההבדל בין שיטות אלה לטיפולים של הרפואה המקובלת הוא בעיקר בחיפוש דרכים להשמדת תאי הסרטן בלי לפגוע בגוף, ובמקביל לחזק את הגוף והנפש בכל דרך אפשרית.

התגליות של הרפואה הגרמנית החדשה מראות שהגידולים המאובחנים כסרטן אינם תקלה של הטבע אלא הם תמיד חלק מתוכנית ביולוגית שהופעלה כתוצאה מקונפליקט ביולוגי, במטרה לעזור לאדם להתמודד עם הקונפליקט. אם אין הפרעות וסיבוכים הגוף יודע לפרק את תאי הגידול או לעצור את תהליכי התרבות תאים אלה, ברגע שהוא מזהה שכבר אין בהם צורך.

הבסיס לריפוי הוא קודם כל לפתור את הקונפליקט הביולוגי שגרם לבעיה.

אם הקונפליקט כבר נפתר, יש חשיבות רבה לעזור לגוף להשלים בצורה האופטימלית את תהליכי הריפוי הטבעיים.

כדי לפתור קונפליקט ביולוגי שעדיין לא פתור, יש צורך קודם כל להבין ולדעת שהמחלה נגרמה בגלל בגלל קונפליקט כזה, ולגלות במדוייק ככל האפשר מהו הקונפליקט.לגילוי הקונפליקט ופתרונו אפשר להיעזר, מלבד ברפואה החדשה, גם בשיטות כגון:

 • שיטת ד”ר נאדר בוטו
 • ריקול הילינג (שמבוססת במידה רבה על הרפואה החדשה)
 • תיטא הילינג
 • ביואורגונומי
 • שיטת אילנה רוגל
 • הומיאופטיה
 • רפואה סינית
 • איורוודה
 • EMDR
 • ועוד

ישנם מקרים בהם החולה כל-כך נחלש שבמקביל, ולפעמים אפילו לפני הטיפול בקונפליקט, יש הכרח לחזק את גופו ונפשו בכל דרך אפשרית, כגון השיטות השונות שהוזכרו בסעיף הקודם (“רפואה אינטגרטיבית”) וכן שיטות כמו הילינג, מגנטותרפיה, חמצן מופעל (נקרא גם חמצן מיוצב) ועוד.

וישנם מקרים בהם ניתוח להסרת הגידול יהיה הדבר הנכון לעשותו, בשילוב עם תהליכים תומכים אחרים.

מרבית המקרים בהם מאבחנים שיש סרטן הם למעשה כבר בשלב הריפוי, כלומר שהקונפליקט נפתר, לפחות זמנית, בין אם במודע או שלא במודע.

במצב הזה, מכיוון שהגוף נמצא כבר בתהליך ריפוי, הדבר הכי חשוב הוא למנוע השפעות חוזרות של הקונפליקט בגלל טריגרים, או למצוא דרכים כיצד לנטרל, או לפחות למזער, השפעות כאלה.

אם בשלב הריפוי גופו ו/או נפשו של החולה מותשים וסובלים בגלל התהליך, חיוני לחזקו בכל דרך אפשרית.

בסופו של דבר, עיקר העבודה מוטלת על המטופל עצמו, כי רק הוא יודע באמת מה הוא חווה ומה באמת מטריד אותו או מעיק עליו.

וכפי שנאמר כבר בהרבה טיפים קודמים, זוהי למעשה עבודה ממשית של התפתחות אישית.

בעזרת הסרטן הגוף מאותת לנו ומראה לנו על מה אנחנו צריכים למקד עכשיו את העבודה של התפתחות אישית. אך כדי להבין ולתרגם נכון את האיתותים של הגוף, רצוי מאד להכיר את הידע של הרפואה החדשה ושל שיטות אחרות שמצאו את הקשרים וההשפעות שבין הנפש והגוף. 

 

לסיום – תובנה אזוטרית חשובה (לא קשור לרפואה החדשה)

הרבה מהדברים שמשפיעים עלינו בחיי היומיום וגם מעבר לכך, הינן למעשה ישויות ומהויות אנרגטיות ואינטליגנטיות אשר מתקיימות כחלק מהעולמות הבלתי נראים בשדה האנרגטי של כדור הארץ.

כל מה שחי בפלנטה זו שואף לגדול ולהתעצם. זה נכון למיקרובים, לצמחים, לבעלי חיים וגם למהויות וישויות אנרגטיות.

לבני האדם יש את היכולת ליצור ישויות אנרגטיות חדשות ואף לחזקן, או לחזק ישויות קיימות ע”י דברים כמו רגשות, תחושות, מחשבות, כוונות ורצונות.

מחלת הסרטן הפכה להיות ישות אנרגטית מפלצתית רק בעשרות השנים האחרונות. זה התחיל להערכתי בשנות ה-40 של המאה הקודמת כאשר החלו הפיתוחים של הטיפולים הכימותרפיים וההבנה של חברות התרופות שהן יכולות להרויח הרבה כסף מטיפולים אלה.

הישות שהתפתחה ניזונה בעיקר מפחדים של בני האדם, פחדים שהתעצמו בגלל חוסר ידע וחוסר הבנה של גורמי המחלה ודרכי התפתחותה, בגלל הסבל הרב שחוו חולים כתוצאה מטיפולים קשים, בעיקר כימותרפיה, ובגלל מקרים רבים של מוות.

ההיסטוריה של הרפואה המודרנית מלאה בסיפורים המראים כיצד ניסו חברות התרופות בעלות הכוח והאינטרסים לדכא כל שיטת טיפול טבעית שהראתה יעילות בריפוי סרטן.

כך הפכה הישות הקשורה למחלת הסרטן למשהו כוחני, אינטרסנטי, ציני ואכזר, וכדי להתקיים ולגדול היא זקוקה ליותר ויותר פחדים של אנשים, ולאנשים שממשיכים ללכת כצאן לטבח בזכות אמונתם העיוורת בממסד הרפואי או בגלל חוסר האונים של האנשים מול ממסד זה.

הצעד הראשון בדרך להחליש ולצמק בהדרגה את המפלצת המפחידה הזאת היא ללמוד את הנושא, ולגלות ולראות שישנן הרבה שיטות אלטרנטיביות שניתן בעזרתן להתרפא ללא תופעות הלוואי הקשות של התרופות הכימיות.

בטווח הארוך ניתן יהיה להפוך את המפלצת לחיית מחמד ע”י חינוך מילדות שיכלול את הידע וההבנות ההוליסטיות הרבות שיש בנושא, כחלק מההבנות הרחבות יותר לגבי הסיבות והמטרות של חיי האדם על פלנטה ארץ.

 

פורסם לראשונה ב-22.11.2019
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן