התפיסה הטיפולית
של הרפואה החדשה

​"ה​הבחנה בין הנפש, המוח והגוף
היא אקדמית בלבד.
במציאות, ​הם כולם שלם אחד."

ד"ר ריקה גירד האמר

בבסיס תפיסתנו הטיפולית נמצאת ההבנה לפיה מי שיכול באמת לרפא את החולה הוא רק החולה עצמו.

תפקידנו כמטפלים הוא לתמוך, לכוון, לעזור בהבנת תהליך המחלה, לסייע בקבלת החלטות ולתת למטופל את מירב ומיטב הכלים שיעזרו לו להפוך את המחלה להחלמה, בידיעה שהאחריות וההובלה היא בידיו של המטופל עצמו.

מלבד במקרים חריגים, אנחנו מאמינים שכל חולה הרוצה באמת להבריא ממחלתו יכול להצליח בכך, אם הוא מוכן ויכול לקחת על עצמו את האחריות לחייו ולהשקיע בכך את הזמן, המאמצים והמשאבים הדרושים.

ברפואה ההוליסטית יש חשיבות רבה למודעות של החולה לגורמי המחלה ולהבנתו את הגורמים האלה. הרפואה המקובלת אינה יודעת עדיין מהם הגורמים האמיתיים לחלק גדול מאד של המחלות, ובמיוחד מחלות הסרטן. ישנן תיאוריות רבות, אך אין ידיעה ברורה, וכאשר לא יודעים מהו הגורם למחלה, הטיפול הופך להיות תהליך של ניסוי וטעיה.

הידע של הרפואה החדשה מאפשר לנו להבין לעומקם את הקונפליקטים הביולוגיים והרגשיים הגורמים למרבית סוגי המחלות, וכך יש ביכולתנו להסביר למטופל מול מה הוא בעצם נלחם, או – מיהו האויב האמיתי שלו. עצם המודעות לגורמי המחלה והנכונות להתמודד עם גורמים אלה, הם כבר יותר מחצי הדרך לריפוי.

כאשר מדובר במחלה קשה או מחלה כרונית, תהליך הריפוי יכול להימשך שבועות, חודשים ואף שנים. תהליך זה מלווה בעליות וירידות, כולל אפשרות לנקודות משבר. אנחנו רואים חשיבות רבה לליווי מתמשך של המטופל, ולכן כל מטופל יכול תמיד להתייעץ איתנו בטלפון, באימייל או בכל דרך אחרת.

הבנה נוספת שנמצאת בבסיס גישתנו הטיפולית היא, שהמפתח לבריאות טמון בחיבור של האדם לעצמו.

המציאות המודרנית גורמת למרבית בני האדם לעשות דברים שאינם אוהבים ואינם רוצים, דברים המנוגדים לאופיים, לאמונותיהם, לעקרונותיהם וכו’.

נוכחנו בצורה ברורה, שככל שהאדם פחות מחובר אל עצמו כך גדלים סיכוייו לחלות ויותר קשה לו להתרפא. לכן, מרכיב משמעותי בתהליך הטיפולי הוא לעזור למטופל להתחבר בחזרה לעצמו.

בנוסף, אנו ממליצים לשלב בטיפול את כלל חלקיו של האדם, האנרגטי, המנטלי, הרגשי-נפשי והפיזי. זה כולל אורח חיים ותזונה כתמיכה בתהליכי הריפוי.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן