ברשתית ובגוף הזגוגי עיקרון הצדיות הרגיל מתהפך כך:
אדם יגיב בצד היד החזקה (צד ימין אצל ימני, צד שמאל אצל שמאלי) לקונפליקט הקשור לאמו/ילדיו, ובצד של היד החלשה (צד שמאל אצל ימני, צד ימין אצל שמאלי) לקונפליקט הקשור לבן זוג או שותפים.
לחצו לחיפוש מאמרים ומידע על מצבי חולי, לפי קטגוריה או מילות מפתחלחצו כדי לעיין ברשימת הקונפליקטים ברפואה החדשה, עם איברים ומצבי חולי רלוונטייםהכניסו מילה או מחרוזת טקסט לחיפוש בכל התוכן של האתר. כדי לחפש רק מתוך מצבי החולי, עדיף לגשת לאינדקס המחלות, בכותרת העליונה של האתר. (או בתוך תפריט בטלפון)

תְּנָיַת פְּטוֹר לשימוש באתר

תְּנָיַת פְּטוֹר (Disclaimer)

אתר GNM-IL.COM (להלן “האתר”) הוא אתר הבית של המרכז הישראלי לרפואה החדשה, אשר שם לו למטרה לחשוף לציבור את ידע הבריאות שגילה, חקר וניסח ד”ר ריקי גירד האמר. תגליות הרפואה החדשה נעשו אמנם על ידי רופא במשך כארבעים שנה, אך עם זאת, הרפואה הרגילה (הקונבנציונאלית, האלופטית) אינה מכירה בהן ובדרך כלל גם לא מכירה אותן.

מאחר והחוק במדינה (ובעולם כולו) מסר כמעט בלעדית בידי הרפואה המקובלת, את הזכות להגדיר מהי רפואה ומהי בריאות, הרי שאלו העוסקים בתפיסה רפואית הנוגדת את התפיסה השלטת, כמו המרכז הישראלי לרפואה החדשה וצוות האתר, עלולים להיות נתונים להפרעה, הצקה ורדיפה על ידי ממסדים וארגונים שענינם טיפול על פי התפיסה המקובלת.

לאור מצב זה, חשוב לקרוא ולהכיר את כל הסתייגויות להלן: 

תְּנָיַת פְּטוֹר לשימוש באתר GNM-IL

  • המרכז הישראלי לרפואה החדשה אינו ארגון רפואי. 
  • באתר זה אנו מביאים ידע שאינו מקובל ברפואה הרגילה !
  • הידע המופץ על ידי המרכז הישראלי לרפואה החדשה, כולל הידע באתר זה, נובע בעיקר מתגליות הרפואה החדשה והרחבותיה, מההכשרה והניסיון הטיפולי והישומי של יוצרי הידע (כ”א בהתמחותו) ומידע מחקרי וכללי שניתן למצוא ברשת האינטרנט.
  • אתר זה אינו מתיימר להביא ידע ע”פ הרפואה הרגילה. ככל שיש התייחסויות לידע רפואי או מחקרי, היא מובאת כהרחבה, למטרות חינוכיות וכדי להבהיר נקודות מסויימות,ובכל מקרה אינה מהווה יעוץ, אבחנה או התוויה ע”פ הרפואה הרגילה.
  • הכותבים באתר אינם רופאים (אלא אם צוין כך במפורש). המצגות, השיחות, סרטני הוידאו וידע בכל מופע וצורת הצגה אחרת, המובאים באתר זה מיועדים אך ורק למטרות חינוך והשכלה כללית!
  • בשום מקרה אין לראות בידע המובא באתר זה תחליף לאבחון, טיפול, התוויה או עצה של אנשי מקצוע מורשים בתחום הרפואה, אפילו אם הידע נושא אופי ישומי.
  • אין לנקוט פעולות רפואיות על פי הידע המובא בקורס זה.
  • ככל שיבחרו מי מהגולשים באתר לנקוט פעולות, לטפל או לייעץ על פי הידע הניתן באתר, הם עושים זאת על אחריותם בלבד!
  • המרכז הישראלי לרפואה החדשה או מי מחבריו אינם מקבלים על עצמם שום אחריות לפעולות, טיפולים או יעוץ שיעשו על פי הידע שבאתר, וכמובן לא יישאו בשום אחריות לפעולות או טיפולים כאלו.

אנו מקווים כי תמצאו את השימוש באתר מעניין, מהנה ומועיל גם תחת הסתייגיות אלו.

Shopping Cart
גלילה למעלה

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים (5BN) של הרפואה החדשה. בתוך כשעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו, על שינויים באורגניזם (מחלות מכל הסוגים, שינויים תפקודיים וכדומה) כתגובה להלם. הסדרה דנה, בנוסף, גם בבעיות הקשורות בגילוי חוקים אלו, אשר הכבידו עד כה על הפצתם.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
דילוג לתוכן