טיפ מס’ 55: כאב גרון ושיעול – ניתוח מקרה

כאב בגרון ושיעול – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה בעברית ב-2.9.2011

מובא כאן הפעם תרגום של ניתוח מקרה שנכתב ע”י ד”ר אלוין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה. באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה 15 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון.

………………………………………………………………………………………………………………

CASE STUDY #6

תאריך: אפריל 2010

מטופל: אישה בת 20, שמאלית

תלונות סובייקטיביות: רגישות/כאב בגרון, שיעול מזה מספר ימים, וחום.

היא ציינה שהסימפטומים החלו ביום ששי, לפני 4 ימים. היא דיווחה שזה החל ככאב גרון שהתקדם לאחר מכן לשיעול עם חום ותשישות כללית.

התבוננות: המטופלת הגיעה עם חום קל, תשישות ושיעול בלתי פוסק.

האיברים שנפגעו: רירית הסימפונות ו-2/3 העליונים של הושט.

שכבת נבט: אקטודרם

מרכז שליטה במוח: הקורטקס הסנסורי

הסבר של ה-GNM:

שיעול מתמשך קשור לקונפליקט של בהלה-אימה. בשלב הריפוי משוקמים הכיבים שנוצרו בציפוי הפנימי של הסימפונות, ואופייני שזה מלווה בשיעול, תשישות וחום.

גרון כואב קשור לקונפליקט של אי-רצון לבלוע / לקבל “משהו” (מצב או אירוע). בשלב הריפוי משוקמים הכיבים שנוצרו בחלק העליון של הושט וזה גורם לגרון כואב/רגיש ולנפיחות.

הבנות של ה-GNM: לאחר ששוחחנו על הקונפליקטים המעורבים, המטופלת ציינה שהיא עבדה על תיק פרוייקט של בית-ספר, אשר היה אמור להיות מוכן עד יום ששי. היא ציינה שביום שלישי של אותו שבוע התקלקל המחשב שלה והיא חשבה שהיא איבדה את כל עבודתה (זה היה ה-DHS שלה). היא הצהירה שהיא החלה להיות בפאניקה שאולי היא לא תוכל למסור את העבודה בזמן. אולם, כיומיים לאחר מכן היא הצליחה להעלות מחדש את עבודתה ולמסור את התיק בזמן. זה היה ביום ששי, אחרי שהקונפליקט נפתר, כשהסימפטומים הראשונים הופיעו.

תוצאות: המטופלת יכלה לעשות את הקשר עם ההסבר של ה-GNM שלמעשה היא היתה כבר בשלב הריפוי של תוכנית ביולוגית מיוחדת (SBS) שהתעוררה כתוצאה מההלם הלא צפוי של פחד שהיא איבדה את עבודתה ושהעבודה לא תימסר בזמן (דבר שהיה “קשה לה לבלוע”). נאמר לה שהמודעות לקונפליקט והבנה אמיתית שהוא נפתר רק יעזרו למזער את הסימפטומים ועשויים לזרז את השלמת שלב הריפוי. בפגישה נוספת עם המטופלת היא דיווחה שהסימפטומים נעלמו 3 ימים לאחר ביקורה הקודם.

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן