מכתב תודה 29.8.2015

מכתב תודה 29.8.2015

מכתב תודה

לפי בקשתה של כותבת מכתב זה, הושמטו ממנו כל הפרטים המזהים.

…………………………………………………………………………………………………………

29.08.2015

לעידן שלום רב,

     בכל יום אני מודה ליום שבו הכרתי אותך. אני שואבת כוח מכל מאמר שאני מקבלת ממך. אני בדרך כלל אדם שותק (אולי בגלל שטויות שפלטתי בעבר ולא ידעתי לסנן) אבל פעם אחת העזתי ודברתי, וכך הגעתי אליך. אתה בוודאי מאד עסוק ולא זוכר את כל הפרטים הקטנים, אבל מרגע שהכרתי אותך אמרתי לך (אם אתה זוכר) שכל מה שאתה אומר לי ומדריך אותי אני מקבלת כתורה מסיני (אז הייתי מאד חולה). מתוך הטיפולים שלך שאבתי כוח, הבראתי, ואני ממשיכה לשאוב כוח ממאמריך.

     הטיפ האחרון שקבלתי ממך כעת “קצת על דיכאון” נוגע לי באופן אישי. בכלל בגיל השלישי ישנם אנשים העושים חשבון נפש עם עצמם ומגיעים להכרה (לא כולם) על אורח חייהם לאורך השנים, ועל הדרך שעברו לאורך השנים. אני חושבת שאני לא יוצאת דופן בנושא זה. אני אולי מחמירה עם עצמי יותר מידי. הרבה פעמים אני נזכרת בסיטואציות שונות בחיי שיכולתי לנהוג אחרת, ואני אומרת לעצמי: ‘כמה טיפשה הייתי אז. איך לא חשבתי…’ וזה מדכא. אני יודעת שאין דרך חזרה. קצת אולי למדתי מהשגיאות לאורך השנים. חברה טובה אמרה לי לרשום על המקרר באותיות גדולות “בטל ומבוטל“…אדם צריך ללמוד לסנן את דבריו לפני שהוא אומר אותם. לא תמיד זה פועל ואני לא יוצאת דופן בנושא זה, אני מודה.

דרך אגב – אף פעם לא לקחתי תרופות נגד דיכאון ואני מקווה שכך אמשיך. אני נלחמת במצבים ומקווה להתגבר בכוחות עצמי.

ושוב תודה על הכול – יישר כוח.

                             בברכה

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן