מה באמת גורם למחלות

מה באמת גורם למחלות

הידעת? הגורמים לרב מוחלט של המחלות הם טראומות או קונפליקטים, שרובם הגדול הם רגשיים. אחת הדרכים היפות והיסודיות להוכיח זאת התגלתה במסגרת עבודת חייו של ד”ר האמר מגרמניה. הוא תחקר את כל חולי הסרטן שהגיעו למחלקה בבית החולים בה עבד ומצא שב-100% מהמקרים עבר החולה טראומה או קונפליקט כלשהו לפני שהמחלה הופיעה.

הצעד הבא היה לגלות אם יש מעורבות כלשהי של המוח בתהליכי המחלה. כאן גילה ד”ר האמר תופעה מעניינת: כאשר עושים צילום CT של המוח לאדם שעבר טראומה כלשהי, ניתן לראות בצילום צורה הדומה לציור של מטרת ירי. כלומר – נקודה וסביבה מעגלים קונצנטריים. תופעה זו קיבלה את השם HH (ראשי תיבות בגרמנית של “הפוקוס של האמר”) והיא מופיעה במקומות שונים במוח בהתאם לסוג הטראומה.

ד”ר האמר תיעד את כל המקרים בצורה יסודית, וככל שהצטברו יותר מקרים התגלתה תמונה ברורה המראה את הקשר בין סוגי הטראומות לסוגי המחלות או המקום בו הן מופיעות בגוף.

כמו-כן התגלה קשר ברור בין מיקום ה-HH לסוג הטראומה ולמיקום הופעת המחלה בגוף.

אחת המשמעויות העיקריות של התגליות הנ”ל היא שאפשר להבריא באופן מלא כמעט מכל מחלה, אם מצליחים לפתור את הקונפליקט שגרם להופעת המחלה, ומצליחים לנטרל או למזער השפעות חוזרות של אותו קונפליקט.

מידע מעניין על הרפואה החדשה ניתן לקרוא במאמר “כיצד התפתחה הרפואה החדשה

עדכון מ-2016:

מומלץ גם לקרוא את המאמר: “המודל המדעי של הרפואה החדשה

 

פורסם לראשונה ב-22.8.2010
עידן סער

………………………………………………………………………….

 הערה: כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן