טיפ מס’ 295: לקראת שנת 2020

לקראת שנת 2020

מאמר זה הוא האחרון לשנת 2019, וזוהי הזדמנות לנסות לראות ולהבין קצת ממה שהיה לנו בשנה החולפת בתחומי הרפואה, ולנסות לחזות קצת ממה שצפוי לנו ב-2020.

הטיפ משלב גם ידע והבנות ארציות וגם הבנות על בסיס של ידע אזוטרי.

ניתן לראות שהעולם נמצא בתהליכי שינוי מהירים שלא היו כמותם במשך כל ההיסטוריה הידועה, ואף יותר מכך – שתהליכים אלה הולכים ומואצים כל הזמן.

ברמה הפיזית, אפשר לקחת כדוגמא את קצב הפיתוחים הטכנולוגיים שרץ קדימה בכל התחומים, כולל רפואה, אוטומציה, מיחשוב, בינה מלאכותית, תקשורת, אמצעי לחימה, תעופה ועוד ועוד.

ברמה הלא פיזית, ניתן לראות את התעצמות התהליכים הקשורים למודעות, רוחניות, ראיה הוליסטית, הקשרים בין הגוף והנפש ועוד ועוד, תהליכים שתופסים יותר ויותר מקום גם אצל אנשים שנחשבים רציונאליים, משכילים ומחוברים היטב למציאות, וגם אצל מדענים וחוקרים מכל הסוגים, וכן אצל רופאים.

 

מבט על חלק מתחומי הרפואה והבריאות בשנת 2019

ברפואה המקובלת, מהבחינה המקצועית הטהורה,  ניתן לראות המשך ההאצה בפיתוחים טכנולוגיים, פיתוחים של תרופות, התקדמות במחקרים בכל התחומים ושיפור היכולות לעזור לאנשים במחלות רבות ושונות.

מצד שני, למרות ההתקדמות הטכנולוגית והמדעית המרשימה, יש עליה במספר החולים בסוגים שונים של מחלות, כולל במחלות או בעיות שמיוחסות לקצב החיים המודרני ולהתפתחות הזיהומים השונים שמשפיעים על בני האדם, זיהומים שמופיעים במזון, במים, באויר, בתרופות ובקרינות האלקטרומגנטיות, וכולל מחלות שמחסנים נגדן.

 

ירידה בתוחלת החיים

עוד דבר שעומד כאילו בסתירה להתקדמות המרשימה ברפואה המקובלת היא העובדה שנמשכת בארה”ב המגמה שהחלה בשנת 2014, של ירידה בתוחלת החיים.

דו”ח אחר מראה שבשנת 2015 היתה ירידה מסויימת בתוחלת החיים גם בארצות האלה: אוסטריה, בלגיה, צ’כיה, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, איטליה, לטביה, הולנד, פולין, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שווייץ ובריטניה.

לא מצאתי עדיין נתונים ברורים האומרים אם במדינות אירופה הנ”ל זוהי מגמה, או ממצא בודד.

דו”ח של ארגון הבריאות העולמי מ-2018, מראה שבשנת 2017 היתה ירידה קלה בתוחלת החיים גם בישראל.

 

בעיות תקציביות

נמשכת המגמה של מחסור במקומות אישפוז בבתי החולים, מחסור ברופאים ומחסור בתקציב לחלק מהתרופות, למרות הגדלת תקציב משרד הבריאות והגדלה משמעותית של סל התרופות.

 

חיסונים

נושא החיסונים נמצא בכותרות כבר מספר שנים, אך ב-2019 הפך נושא זה בישראל למלחמה גלויה ולפעמים אף מכוערת בין אלה שמעלים שאלות וספקות לגבי בטיחות החיסונים  ויעילותם, לבין הממסד הרפואי (ותומכיו) שמנסה לכפות את החיסונים בכוח, למרות שלא נעשו מחקרי בטיחות תקניים לאף אחד מהחיסונים שניתנים לילדים בישראל.

המגמות שניתן לראות במאבק זה הן אלה:

 1. עליה במודעות של האזרחים, שמביאה אותם להילחם על שקיפות, על זכויותיהם לדעת את האמת ולהגן על עצמם בעזרת מידע נכון. כתוצאה מהעליה במודעות יש גם עליה משמעותית בחשיפת האמת סביב הבעיות הרבות שקשורות בחיסונים.
   
 2. ניסיונותיהם של כוחות אינטרסנטיים רבי עוצמה להגדיל את רווחיהם על חשבון האזרחים והמדינה, בכל דרך אפשרית, בלי לבחול באמצעים, כולל כנראה בעזרת הטבות שונות, הטיית מחקרים מדעיים, זיוף תוצאות של מחקרים, העלמת מידע, איומים, סחיטה, השמצות ועוד.
   
 3. הסתרת מידע מצד רשויות הבריאות על מספר הילדים שנפגעים מחיסונים.נראה שהסיבה העיקרית להסתרת מידע זה היא בעיקר כדי להימנע מלשלם פיצויים למשפחות הנפגעים.

  בישראל ב-2019 עלה לכותרות ביתר עוצמה נושא “החיסון הפגום“, תוצרת ישראל, שפגע באלפי ילדים, ועדיין נמשך מאבק משפטי בין משפחות הילדים הנפגעים לבין משרד הבריאות.
  ניתן למצוא על כך מידע רב באינטרנט, כולל בעצומה שכאן:
  ועדת חקירה לחיסון הסייביוואק עכשיו!
   
 4. מגמה נוספת שניתן לראות בתחום זה (והיא קורית גם בתחומים אחרים) היא ירידה באמון של האזרחים ברשויות הבריאות ואפילו ירידה באמון של האזרחים במקצועיות או ביושרה של הרופאים (מכיוון שבבתי הספר לרפואה כמעט ולא לומדים על החיסונים והידע של הרופאים בתחום זה הוא מצומצם ביותר).
  ניתן לראות במגמה זו גם צד מאד חשוב ומשמעותי, שיותר ויותר אנשים לוקחים אחריות על בריאותם, לומדים את הנושא ואף מוצאים פתרונות שונים, שלפעמים הם טובים יותר מהפתרונות שמציעים להם הרופאים.
   
 5. על רקע העובדה שרופאים ואחיות מפחדים להביע ביקורת על החיסונים מחשש שיפוטרו מעבודתם, מסתמנת מגמה ההולכת וגדלה, של רופאים ואחיות אשר מפרסמים בעילום שם את הידע והניסיון שלהם בנושא זה, וגם מקרים בהם רופאים ואחיות עוזבים את הרפואה המקובלת ועוברים לעבוד בקליניקות פרטיות ברפואה אלטרנטיבית.

 

מבט קדימה לשנת 2020

המחשבות, ההשערות והתחזיות שכאן הן הערכות בלבד, המבוססות על ההבנות, הידע והניסיון שלי. אני לא מתקשר ולא אסטרולוג ויתכן שאני טועה בגדול.

על בסיס ההבנה ש”הכל צפוי והרשות נתונה”, אני יודע שככל שיותר אנשים יכירו יותר את העובדות ויבינו טוב יותר את המציאות בה אנחנו חיים, כך גם יש יותר סיכוי לשנות את כיוונן של מגמות שהיו שליליות בעבר, וליצור מגמות חדשות, בעלות השפעות חיוביות יותר על חיי האדם.

 

כללי

סביר להניח שתימשך ברפואה המקובלת המגמה של האצה בפיתוחים טכנולוגיים לאבחונים וטיפולים, בפיתוח תרופות ובמחקרים השונים.

תיתכנה פריצות דרך בשיטות טיפול יותר הוליסטיות, שיותר תומכות בתהליכי ריפוי טבעיים ופחות גורמות לנזקים.

 

תוחלת חיים

נראה שהירידה בתוחלת החיים תימשך ואולי אף תחריף, מהסיבות הבאות:

 • אנשים יצרכו יותר תרופות כימיות ויקבלו יותר חיסונים.
 • זיהום האויר. המים והמזון רק ייגבר.
 • צפויה להיכנס לשימוש הרשת הסלולורית דור 5 (5G) שהקרינה שלה הרבה יותר מזיקה מהקרינה של המערכות הנוכחיות של 4G.
 • תהיה התגברות של קצב החיים ורמות הסטרס בהם חיים מרבית האנשים.

 

בעיות תקציביות של רשויות הבריאות

תהיה החרפה בבעיות התקציביות בגלל סיבות שונות, כגון:

 • הגרעון בתקציב המדינה גדל בשנים האחרונות, ולכל ממשלה שתקום לא תהיה ברירה אלא לקצץ בתקציבים בכל התחומים, כולל בבריאות, ו/או להעלות מסים.
 • גם בלי קשר לקיצוץ הממשלתי בתקציבים, המערכת בנויה מלכתחילה בצורה כזאת שתמיד יחסר עוד כסף.
 • יוגדל מספר החיסונים הניתנים בחינם לאזרחים, אך זה עולה הרבה כסף למדינה.
 • תימשך העליה במספר החולים, מה שיצריך יותר כסף.אחת הסיבות לעליה במספר החולים היא כנראה העליה במספר ובהרכב החיסונים. רואים זאת למשל בהקשר לחיסונים נגד חזרת.
 • תיתכן פגיעה בתקציב בגלל זעזועים ומשברים בשוק הכספים העולמי.
 • המדינה תצטרך לשלם פיצויים לנפגעי “החיסון הפגום“, החיסון נגד הפטיטיס-B של חברת SCIVAC.
 • תתגברנה התביעות הכספיות של נפגעי חיסונים נגד המדינה.

 

חיסונים

נראה שהמאבק בנושא החיסונים יחריף מאד, כי זהו מאבק לחיים ולמוות, בהרבה מובנים:

מבחינת יצרני החיסונים וכן שרשרת הנהנים ממכירת החיסונים, זהו מאבק על הישרדותם הכלכלית.

מבחינת ההורים לילדים שצריכים להתחסן, זהו מאבק להצלת ילדיהם מחיסונים שרמת בטיחותם לא נבדקה אף פעם לפי הקריטריונים הרפואיים המקובלים.

מבחינה ערכית, מוסרית, עקרונית ומשפטית יש כאן מאבק על העיקרון עליו הוסכם בהסכמי נירנברג, לפיו אסור בשום אופן לעשות ניסויים רפואיים על בני-אדם ללא הסכמתם המפורשת.

המאמר בקישור שכאן, שהתפרסם ב-13.11.2018, מעלה נקודה משפטית מעניינת שעדיין לא עמדה למבחן:

California forced vaccinations a blatant violation of the Nuremberg Code that outlawed medical experiments on humans 

המאמר אומר כך:

 1. מכיוון שאין מחקרי בטיחות רציניים לאורך מספיק שנים לגבי מרבית או כל החיסונים, זה אומר שנעשים פה למעשה ניסויים בבני-אדם.
   
 2. המדינות בהן מחייבים את האזרחים להתחסן גם בניגוד להסכמתם, מפרות למעשה את הקוד עליו הוסכם בהסכמי נירנברג לאחר מלחמת העולם השניה, לפיו אסור בשום אופן לעשות ניסויים רפואיים על בני-אדם ללא הסכמתם המפורשת. מבחינה אתית נוהגות מדינות אלה כמו המשטר הנאצי, גם אם זה נעשה כביכול לטובת הציבור.
  הטענה הנ”ל מתחזקת על רקע החקירה המצולמת שנעשתה לאחרונה לד”ר פלוטקין ונחשפה רק לאחרונה.

קטע קצר מחקירה זו עם כיתוביות בעברית יש כאן: ד”ר סטנלי פלוטקין – ניסויים בבני אדם

בקישור שכאן יש את השעה הראשונה של הראיון המלא (וניתן למצוא בדף זה את הקישורים להמשך הראיון): 

Stanley Plotkin, Godfather of vaccines, UNDER OATH! – Part 1/9

המאמר הנ”ל טוען גם שלפי ההערכות ההולכות ומצטברות, מספרי מקרי המוות והנזקים הבריאותיים שנגרמים בגלל החיסונים, עולה על כל הנפגעים בכל מלחמה, ואולי אף על כל הנפגעים בכל המלחמות שהיו בהיסטוריה האנושית.

הקישור שכאן הוא לנאום מצולם שנשאה באו”ם באפריל 2016 המשפטנית האמריקאית מרי הולנד ובו התייחסה לקוד נירנברג ולאספקטים משפטיים ומוסריים שונים בנושא של חובת החיסונים מול זכויות הפרט:

מרי הולנד באו”ם – אפריל 2016 

מבחינת המדע יש כאן מאבק אמיתי בין המדע הטהור, הנקי, שמחפש את האמת והוא גלוי לכולם, לבין עשיית מחקרים מדעיים מגמתיים ומוטים שנועדו לשמש בעלי אינטרסים, הסתרת מידע שפוגע באינטרסים שלהם ופרסום רק של אותם ממצאים מדעיים שתומכים באינטרסים שלהם.

מבחינת הרופאים ושאר עובדי הרפואה הקשורים לחיסונים, זהו מאבק על היושרה של כל אחד, על הזכות לגבש באופן אישי דיעה מקצועית מבוססת ולנקוט עמדה עצמאית, גם אם היא מנוגדת למדיניות משרד הבריאות, בית החולים או קופות החולים.

בהקשר לצוותי הרפואה, מעניין לקרוא את הדיווחים על כך ש.

אחוז המתחסנים כנגד שפעת בין הרופאים והאחיות בישראל הוא נמוך למדי

בגלל המשמעויות וההשלכות הקשות שנובעות ממאמצי הרשויות לכפות את החיסונים על כולם, המאבק בנושא החיסונים יהיה חייב להגיע לנקודת הכרעה כלשהי, כאשר מבחינה עקרונית יש שני קצוות (וביניהם מבחר של פשרות אפשריות):

 1. שתהיה שקיפות מלאה לגבי המחקרים והמידע על החיסונים ותינתן להורים הזכות המלאה להחליט אם לחסן את ילדיהם או לא, ללא כל לחץ מרשויות הבריאות.
 2. שהמדינה תחייב לחסן את כל התינוקות והילדים, ללא יוצאים מן הכלל.

האם נקודת ההכרעה תהיה בשנת 2020 או לאחריה? קשה לדעת.

הערה: להערכתי האישית, תשלום פיצויים הוגן למשפחות נפגעי החיסונים מכל הסוגים ב-30 השנים האחרונות, לא רק שיחסל את תקציב משרד הבריאות כולו, אלא עלול למוטט את כלכלת ישראל (וכנ”ל גם במרבית שאר מדינות העולם), וזהו אחד ההסברים לכך שהמלחמה בנושא זה היא כל-כך קשה.

אפשר לפתור בעיה זו בקלות יחסית אם המדינה תאפשר לכל נפגע חיסונים לתבוע ישירות את כל מי שעלול להיות קשור לאותה פגיעה, כולל יצרני החיסונים, המשווקים, קופות החולים,  משרד הבריאות והרופא או האחות שהזריקו את החיסון.במקרה כזה לא תהיה ברירה ליצרנים אלא לייצר חיסונים שלא גורמים נזקים וכל שאר הגורמים הקשורים למערך החיסונים יצטרכו להתייחס לנושא בצורה הרבה יותר רצינית וזהירה.

 

הבנות אזוטריות

כדור הארץ והאנושות נמצאים בעיצומם של תהליכי שינוי מואצים בכל התחומים. זה כבר ידוע ומקובל בקרב חוגים רבים של מדענים, מנהיגים, פוליטיקאים ועוד. אך למדע המקובל אין עדיין כלים להבין מדוע זה קורה ולאן זה מוביל.

ידע אזוטרי מאפשר לראות ולהבין שהתהליכים והאירועים המקומיים הם חלק מתמונה הרבה יותר גדולה.

האם ההבנות שמובאות כאן הן נכונות ומדוייקות או לא? אני מעריך שלפחות לגבי חלק מהדברים נקבל תשובות מהמציאות שתתגלה לנו בעתיד הקרוב.

ובכן,

פלנטות, שמשות, כוכבים, גלקסיות ואף היקומים השונים, נמצאים כל הזמן בתנועה ובתהליכי התפתחות, כחלק מתהליך התפתחותה של הבריאה כולה.

כדור הארץ באופן ספציפי אמור לעבור שינוי משמעותי, כחלק משינויים שיקרו במערכת השמש ואולי אף בגלקסיה כולה.

גם בני האדם צפויים לעבור שינוי משמעותי, שמהותו היא בעיקר קפיצת מדרגה בתודעה וביכולות מנטליות ואנרגטיות שונות.

המשמעות הפיזיולוגית של זה צפויה לכלול בין היתר שינויים משמעותיים במוח, כולל אפשרות לגדילה משמעותית של המוח, מה שיחייב גם שינויים משמעותיים במבנה הגולגולת.

חדירה לפלנטה של השפעות זרות, שכנראה לא היו מתוכננות במקור, גרמה לשיבושים שונים שפגעו באנושות לאורך ההיסטוריה וגם הרבה קודם (סדר גודל של לפחות כמה עשרות אלפי שנים), למלחמות, שנאה, ניצול, שקרים, הונאה, חוסר אכפתיות ועוד ועוד, ובאופן כללי להתדרדרות ממשית ברמת ההתפתחות הרוחנית של בני האדם.

ישנם שינויים משמעותיים במהלך חייו של כל יצור חי, אשר קורים בד”כ בתזמון מסויים בהתאם לתיכנות לפיו תוכנת אותו יצור חי ב-DNA שלו.

למשל: לידה אצל בני אדם קורית כ-9 חודשים אחרי תחילת ההריון, ובסופו של דבר העובר חייב לצאת. 

זחל של פרפר חייב בשלב מסויים להפוך לגולם ולאחר זמן שתוכנת מראש חייב יהיה לצאת מהגולם פרפר.

אותו עיקרון נכון גם גם ברמה של גרמי שמים שנמצאים בתהליכי התפתחות.

לפי מקורות ידע שונים, פלנטה ארץ נמצאת בשלב בו היא חייבת לעבור שינוי, שהוא מבחינתה בעיקר קפיצת מדרגה התפתחותית, אך גם עם הרבה משמעויות גיאופיזיות, אקלימיות, אנרגטיות ועוד.


מכיוון שהשינוי בפלנטה יקרה בין אם בני האדם יהיו מוכנים לכך או לא, נעשים מאמצים עצומים של כוחות שונים בבריאה להכין ולקדם כמה שיותר בני האדם, כך שהבריאה לא תפסיד את השקעתה במיליארדי הנשמות שחיות כיום בגופם של בני אדם על הפלנטה, נשמות שאמורות להמשיך תהליכי התפתחות ושירות במקומות שונים ברחבי הבריאה.

התהליך כבר התחיל, אך כשהוא יגיע לשיאו, זה צפוי כנראה להשפיע על בני האדם בצורה דרמטית.

חלק ממשמעות השינוי שכבר קורה, הוא עליה הדרגתית בעוצמת האנרגיות האינטליגנטיות שמגיעות לכדור הארץ מרחבי הבריאה, תהליך שהואץ כנראה לאחר סיום מלחמת העולם השניה.

העליה בעוצמות האנרגיות האינטליגנטיות שמגיעות לכדור-הארץ היא כנראה אחד הגורמים העיקריים (ואולי העיקרי) להאצה העצומה שאנחנו רואים סביבנו בכל תחומי החיים.

העובדה שהולך להיות שינוי משמעותי מאיימת על הכוחות ששלטו ועדיין שולטים במידה רבה על האנושות, והם נאבקים בכל הכלים שיש להם כדי לשמור על השפעתם בעולם.

מאבק זה, בין החדש לישן, גורם להקצנה בהרבה תחומים, וגם למידה רבה של פלגנות או בדלנות.

העליה המתמשכת בעוצמת האנרגיות שמגיעות מהבריאה, ביחד עם המאבק בין הישן לחדש, ביחד עם עם העליה המתמשכת בקרינות אלקטרומגנטיות תוצרת בני האדם וביחד עם העליה המתמשכת של מספר בני האדם החיים על הפלנטה – כל אלה ביחד יוצרים על בני האדם ובעלי החיים לחצים אנרגטיים בעוצמות שכנראה לא היו כדוגמתן מעולם על הפלנטה.

זה מחייב את המערכות האנרגטיות הפנימיות של כל אדם ואדם ליצור לחץ אנרגטי נגדי כדי להישרד.

חוסר האפשרות של אנשים רבים לייצר לחץ אנרגטי פנימי מספיק חזק מול הלחצים האנרגטיים החיצוניים המתגברים, היא כנראה אחד הגורמים העיקריים להתפתחותן והתגברותן של מחלות רבות ושונות.

 

מחשבות לסיכום ביניים

האם שיאם של תהליכי השינוי יגיע בשנה הקרובה, בעוד 10 שנים או בעוד 100 שנים?

נראה שלאף אחד אין עדיין תשובה.

המאבקים לשמירה על ניקיון כדור-הארץ, על כבוד האדם וחרותו, על זכותו של האדם להיות אחראי לבריאותו ובריאותם של ילדיו, ומאבקים רבים אחרים, הם חשובים מאד ליכולת הישרדותה של האנושות על הפלנטה.

אך ברמה האישית, נראה שהדבר החשוב ביותר שעשוי לאפשר לכל אדם לעבור בהצלחה תהליך שינוי זה של קפיצת מדרגה התפתחותית, הוא להיות מחובר ככל האפשר לטבעו האמיתי, להמשיך ללא הרף בתהליכים פנימיים של התפתחות אישית והתפתחות רוחנית ולדאוג ליצור לחץ אנרגטי פנימי מספיק חזק שיעמוד מול העליה בלחצים האנרגטיים החיצוניים.

המלצה זו טובה לשנת 2020 וכנראה שגם לכל השנים שיבואו אחריה בטווח הנראה לעין.

 

פורסם לראשונה ב-20.12.2019
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן