img-0
טיפ מס’ 229: ורטיגו – ניתוח מקרה

ורטיגו – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה ב-9.6.2017

זהו תרגום של ניתוח מקרה נוסף שנכתב ע”י ד”ר אלווין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה.

באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה (יוני 2017) 52 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון:

………………………………………………………………………………………………………….

CASE STUDY #50

תאריך: אוגוסט 2016

מטופלת: אישה בת 42, שמאלית (זוהי לא מטופלת אלא התבוננות על הסימפטומים שהופיעו אצל אשתי, אנהמריה, אשר מדגימים את נקודת המבט של ה-GNM על ורטיגו).

תלונות סובייקטיביות: סחרחורות, אובדן שיווי משקל (סימפטומים כמו של ורטיגו).
קיבלתי שיחת טלפון מאנהמריה שהיא לא מרגישה טוב. היא התלוננה על סחרחורות ואובדן שיווי משקל. היא היתה עדיין בקליניקה שלה, שם היא עובדת ככירופרקטית, ותכננה בדיוק לסגור את היום. אך היא חששה שלא תוכל לנהוג הביתה בגלל הסימפטומים שהיו לה. היא ביקשה שאגיע להסיע אותה הביתה. שאלתי אותה אם היא גילתה מה היה הקונפליקט (DHS) שלה שיכול היה לגרום לסימפטומים שהיו לה. היא דיווחה שהיא לא בטוחה, כי לא קרה שום דבר משמעותי בעבודה באותו יום. 

התבוננות: כשהגעתי לקליניקה הבחנתי מייד שהיא סובלת מסימפטומים של ורטיגו. היא התנדנדה לכיוון הרכב, באיטיות נשענת ומתנדנדת לצידה השמאלי, כשהיא נזקקת לתמיכה כדי להגיע ולהיכנס לרכב. הבחנה נוספת היתה ששתי ידיה היו קרות למגע. היינו צריכים עכשיו לחפש את הקונפליקט שקשור לורטיגו.

האיברים שנפגעו: ענף שיווי המשקל של עצב שיווי המשקל והשמיעה באוזן הפנימית.

שכבת נבט: המזודרם החדש

המרכז השולט במוח: הקורטקס הפוסט-סנסורי

הסבר של ה-GNM: איבר שיווי המשקל באוזן הפנימית: קונפליקט של “נפילה”, נחווה כשמיעה שמישהו נפל או התמוטט. בהיותה שמאלית, הנטיה שלה להתנדנד או ליפול שמאלה מצביעה על קונפליקט של נפילה הקשור ל”פרטנר”. התוכנית הביולוגית המיוחדת (SBS) גורמת לאובדן תפקודי של ענף שיווי המשקל בעצב שיווי המשקל והשמיעה, וזה גורם לאובדן שיווי המשקל בשלב הפעיל של הקונפליקטבשלב הריפוי תפקוד עצב שיווי המשקל והשמיעה חוזר והסחרחורות ואובדן שיווי המשקל פוחתים. היא נמצאת עדיין בשלב הפעיל של הקונפליקט. מוכרחים לזהות את הקונפליקט המקורי ולהביאו למודעות שלה כדי שהיא תוכל להשלים את הריפוי.

הבנה של ה-GNM: אנהמריה נזכרה במהירות בקונפליקט ברגע שציינתי שזה היה “קונפליקט של נפילה”. היא נזכרה שכשהיתה בחדר הטיפולים עם מטופל היא שמעה קול עמום וחזק של חבטה שהגיע מחדר טיפולים אחר. היא רצה מייד לשם עם המחשבה שמטופל אחר נפל ממיטת הטיפולים הכירופרקטית (זה היה ה-DHS שלה). כשנכנסה לחדר, יחד עם מטפלים אחרים שגם הם נבהלו מהרעש החזק, הם הבינו שזה היה מדף שנפל מהקיר. הם כולם בדקו שהמטופלת בחדר בסדר, ניקו את המדף וחזרו לטיפוליהם. היא נכנסה למצב בו קצת אחרי האירוע היא התחילה להרגיש סחרחורת וחוסר שיווי משקל. ביקשתי ממנה להתחבר לאירוע עם הסימפטומים של הורטיגו שהיו לה ולהכיר בעובדה שאף אחד לא נפל ושהכל פתור עכשיו.

תוצאות: עד שהגענו הביתה מהקלניקה שלה הסחרחורת וחוסר שיווי המשקל שלה פחתו בהרבה. למעשה, היא היתה מסוגלת ללכת בעצמה, ללא עזרה, ולהעביר את שאר היום במנוחה. הידיים שלה התחילו לאט לאט להתחמם, ובבוקר שלמחרת לא היו יותר סימפטומים של ורטיגו. הידע וההבנה של תוכנית ביולוגית מיוחדת זו הוא משמעותי, מאחר והאירוע יכול היה להוביל לכך שעבודתה או הקליניקה יהפכו ל”טריגר” בשבילה, מה שיכול היה לגרום לסימפטומים כרוניים של ורטיגו כשהיא נמצאת בעבודה. מספיק לומר שלא היו לה שום סימפטומים של ורטיגו מאז אותו מקרה. 

……………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן