לחצו לחיפוש מאמרים ומידע על מצבי חולי, לפי קטגוריה או מילות מפתחלחצו כדי לעיין ברשימת הקונפליקטים ברפואה החדשה, עם איברים ומצבי חולי רלוונטייםהכניסו מילה או מחרוזת טקסט לחיפוש בכל התוכן של האתר. כדי לחפש רק מתוך מצבי החולי, עדיף לגשת לאינדקס המחלות, בכותרת העליונה של האתר. (או בתוך תפריט בטלפון)
מקרה מס’ 6 – כאב גרון ושיעול

מקרה מס’ 6 – כאב גרון ושיעול

CASE STUDY #6

תאריך: אפריל 2010

מטופל: אישה בת 20, שמאלית

תלונות סובייקטיביות: רגישות/כאב בגרון, שיעול מזה מספר ימים, וחום. היא ציינה שהסימפטומים החלו ביום ששי, לפני 4 ימים. היא דיווחה שזה החל ככאב גרון שהתקדם לאחר מכן לשיעול עם חום ותשישות כללית.

התבוננות: המטופלת הגיעה עם חום קל, תשישות ושיעול בלתי פוסק.

האיברים שנפגעו: רירית הסימפונות ו-2/3 העליונים של הושט.

שכבת נבט: אקטודרם

מרכז שליטה במוח: הקורטקס הסנסורי

הסבר של ה-GNM:

שיעול מתמשך קשור לקונפליקט של בהלה-אימה. בשלב ההילינג משוקמים הכיבים שנוצרו בציפוי הפנימי של הסימפונות, ואופייני שזה מלווה בשיעול, תשישות וחום. גרון כואב קשור לקונפליקט של אי-רצון לבלוע / לקבל “משהו” (מצב או אירוע). בשלב ההילינג משוקמים הכיבים שנוצרו בחלק העליון של הושט וזה גורם לגרון כואב/רגיש ולנפיחות.

הבנות של ה-GNM:

לאחר ששוחחנו על הקונפליקטים המעורבים, המטופלת ציינה שהיא עבדה על תיק פרוייקט של בית-ספר, אשר היה אמור להיות מוכן עד יום ששי. היא ציינה שביום שלישי של אותו שבוע התקלקל המחשב שלה והיא חשבה שהיא איבדה את כל עבודתה (זה היה ה-DHS שלה). היא הצהירה שהיא החלה להיות בפאניקה שאולי היא לא תוכל למסור את העבודה בזמן.

אולם, כיומיים לאחר מכן היא הצליחה להעלות מחדש את עבודתה ולמסור את התיק בזמן.

זה היה ביום ששי, אחרי שהקונפליקט נפתר, כשהסימפטומים הראשונים הופיעו.

תוצאות: המטופלת יכלה לעשות את הקשר עם ההסבר של ה-GNM שלמעשה היא היתה כבר בשלב הריפוי של תוכנית ביולוגית מיוחדת (SBS) שהתעוררה כתוצאה מההלם הלא צפוי של פחד שהיא איבדה את עבודתה ושהעבודה לא תימסר בזמן (דבר שהיה “קשה לה לבלוע”). נאמר לה שהמודעות לקונפליקט והבנה אמיתית שהוא נפתר רק יעזרו למזער את הסימפטומים ועשויים לזרז את השלמת שלב הריפוי.

בפגישה נוספת עם המטופלת היא דיווחה שהסימפטומים נעלמו 3 ימים לאחר ביקורה הקודם.

Shopping סל
גלילה למעלה

הירשם/י לניוזלטר שלנו וקבל/י במתנה, ללא עלות, גישה לסרטונים של הסדרה “מחלה זה משהו אחר” :

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים (5BN) של הרפואה החדשה.

בתוך כשעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו, על שינויים באורגניזם (מחלות מכל הסוגים, שינויים תפקודיים וכדומה) כתגובה להלם.

הסדרה דנה, בנוסף, גם בבעיות הקשורות בגילוי חוקים אלו, אשר הכבידו עד כה על הפצתם.

הירשמו – קבלו – צפו – ותהנו!

** ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
דילוג לתוכן