אימות תקפותם של החוקים הביולוגיים שגילתה הרפואה החדשה

אימות תקפותם של החוקים הביולוגיים שגילתה הרפואה החדשה

קבוצות שונות של רופאים וחוקרים בדקו במשך השנים את תקפות חמשת החוקים הביולוגיים של הרפואה החדשה, וכל הבדיקות האלה הראו התאמה מלאה לממצאיו של ד”ר האמר.

להלן תאור קצר של חלק מהבדיקות שנעשו, כפי שפורסם באתר של ד”ר קרוליין מרקולין:

1984: ד”ר מנהיימר (מרפאה קרדיולוגית בוינה), פרופ’ פוקייזר ופרופ’ ד”ר אימהוף (שניהם רדיולוגים מאוניברסיטת וינה באוסטריה), בדקו 8 מטופלים בעזרת הממצאים של ד”ר האמר לגבי הקשר שבין התקף לב, קונפליקט טריטוריאלי וההופעה במוח של HH אותה ניתן לראות בצילומי CT של המוח. התוצאות: כל התקפי הלב אצל אותם מטופלים אירעו לאחר שהקונפליקטים הטריטוריאליים נפתרו.

1988: פרופ’ ד”ר בירקמאייר וד”ר רוזקידאל (שניהם מוינה, אוסטריה), בדקו על 7 מטופלים, תחת פיקוח של 5 רופאים, את החוק הביולוגי הראשון. התוצאות: 100% התאמה.

1989: בכנס רפואי שהתקיים במינכן (גרמניה), בדקו 17 רופאים את “חמשת החוקים הביולוגיים” על 27 מטופלים. התוצאות: 100% התאמה.

1990: 6 מטופלים נבדקו בנאמור (בלגיה) בפיקוח 17 רופאים. התוצאות: 100% התאמה.

1990: בכנס רפואי בינלאומי שנערך בבורגאו (אוסטריה) נבדקו 20 מטופלים, בפיקוח 30 רופאים. התוצאות: 100% התאמה.

1992: בגלסנקירשן (גרמניה) נבדקו חמשת החוקים הביולוגיים של הרפואה החדשה על 24 חולי סרטן ע”י פרופ’ סטמאן (ראש מרפאת הילדים בגלסנקירשן), ד”ר פפיצר (מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת דיסלדורף, גרמניה) וד”ר אלקה מולפפורט (מנירנברג). התוצאות: 100% התאמה.

1993: ד”ר וויליבאלד סטאנגל, נשיא ה-Medical Officer Association באוסטריה התחתית, בדק את הרפואה החדשה על 250 מקרים. התוצאות: 100% התאמה עם ממצאיו של ד”ר האמר.

1998: הפקולטה לרפואה באוניברסיטת טרנאבה (סלובקיה) בדקה 7 מטופלים עם 20 בעיות רפואיות ספציפיות, במכון האונקולוגי סנט אליזבט בברטיסלבה וביחידה האונקולוגית בביה”ח של טרנאבה. באישור הרשמי הוצהר כך: “המטרה היתה לוודא האם ניתן לאמת את שיטתו הרפואית של ד”ר האמר ע”י שימוש בשיטות מדעיות המראות שתוצאותיו ניתנות לחזרה. זה אכן היה המקרה”. (ראה כאן את )

2011הפרלמנט בניקרגואה אישר חוק המכיר בשיטות שונות של ריפוי טבעי, כולל ה-GNM.

הרפואה החדשה היא למעשה השיטה הרפואית היחידה כיום שמציגה מודל מדעי שלם המסביר את הגורמים למחלות וניתן לבדיקה מדעית.

אני מאמין שהרפואה הנכונה תהיה שילוב נבון של היתרונות שיש בכל אחת מהשיטות והגישות, כולל הרפואה החדשה, הרפואה המודרנית המקובלת, רפואה סינית, הומיאופטיה, רפואה אנרגטית (שיטות שונות של הילינג), רפואת תדרים, נטורופתיה, מגנטותרפיה, שיטות לשחרור רגשי, שיטות להתפתחות אישית ורוחנית וכל ייחוד מועיל אחר שיש בשאר השיטות. 

 

פורסם לראשונה בעברית ב-22.4.2011
עידן סער

  …………………………………………………………………………………………..

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן