img-0
שלפוחית השתן 2

שלפוחית השתן 2 – עדות

זיהום בשלפוחית השתן

 מאת פול בראט האסט – אוסטרליה

11.7.2010

“!!GNM ROCKS

אשתי סבלה מזיהומים בשלפוחית השתן במשך כשנה וחצי, ולמעשה היו לה שני מקרים בהם היה צורך לטפל בעזרת אנטיביוטיקה. אחרי המקרה השני היא המשיכה לסבול לסירוגין, כלומר, שבוע אחד סובלת מהסימפטומים ושבוע לאחר מכן מרגישה בסדר, ושוב לאחר מספר שבועות יש התפרצות, ושוב יש הפוגה בסימפטומים, אך הבעיה היתה שם באופן קבוע.

זה היה מלחיץ אותה ומכיוון שהיא שונאת לקחת אנטיביוטיקה היא פשוט הפסיקה לעסוק בנושא. בביקור אצל רופא בנושא אחר סיפרנו לו על הבעיה והוא ביקש לעשות בדיקות שתן כדי לחקור יותר לעומק. עשינו זאת בכך ששלחנו דוגמאות שתן בכל פעם שהיתה התפרצות של הזיהום. התוצאות לא היו חד-משמעיות.

לאחר שבחנו מקרוב את הגורמים הרגשיים, ואנחנו עושים הרבה עבודה מסוג זה בכל מקרה, ואנחנו מרגישים מאד בנוח עם כל הגישה של ה-GNM, שמנו לב ל”קונפליקט של סימון טריטוריאלי”. נראה לנו מתאים יותר לקרוא לזה “הצבת גבולות”. בהקשר הראשון נראה שהנושא עולה סביב סקס.

רציתי לנסות פנטזיות מיניות שונות בחדר המיטות, לא משהו רדיקאלי מדי, סתם דברים של כיף של מבוגרים. למרות שאשתי הסכימה לכך, היו שם כמה חלקים שגרמו לה להרגיש שלא בנוח. וכאן נמצאת הבעיה. היא לא רצתה להגיד שום דבר כי היא אוהבת אותי בכל ליבה ולא רצתה לאכזב אותי או לדחות אותי או את הרעיונות שלי (נכון שהיא נפלאה?). זה גרם אצלה לקונפליקט פנימי עצום, והנה ההסבר מדוע:

לאחר שדיברנו על כך, גילינו מהר מאד (לאור התהליך שפיתחנו) שהיא אולצה ע”י בן-זוג קודם לעשות אקט מיני שהיווה פגיעה במרחב האישי שלה. היא לא הציבה גבולות אז, ולא הציבה גבולות עכשיו, בגלל אותו קונפליקט פנימי; היא לא רצתה לאכזב אף אחד. התוצאה היתה שהיא זאת שסבלה.

פתרנו את הסוגיה והסימפטומים שלה נעלמו מייד. עד כאן כל הסימפטומים נעלמו למשך 6 חודשים ואנחנו יכולים לדבר במיטה באופן חופשי. תקשורת היא דבר נפלא!

עכשיו גילינו שזה לא תמיד קשור לסקס. היתה לה התפרצות לפני שבוע. היא תירגלה סטודנטים בחברה של הוריה בזמן שאימה, אשר עמדה בחלק האחורי של החדר, לא חדלה להרים את ידה ולהפריע ע”י כך שהסבירה לסטודנטים איך להבין יותר טוב את מה שאשתי לימדה. אשתי היא מתרגלת מצויינת הנמצאת בתחום שלה מאז היותה בת 16, כיום היא בת 36, כך שאין צורך באף אחד שיעזור לה בתירגול שלה כי היא מספיק מוכשרת. אך זה בדיוק מה שעושה אימה וזה מאד לא הולם.

ביום שלמחרת היא הרגישה שהיא מקבלת את הסימפטומים של זיהום בשלפוחית. דנו בפלישה לטריטוריה שלה וכיצד גבולות הטריטוריה שלה נפרצו, מה שנקרא ב-GNM “קונפליקט של סימון טריטוריאלי”. לאחר תהליך קצר של התנקות בעזרת חמלה, הסימפטומים נעלמו תוך שעה ולא חזרו.

זהו רק חלק קטן מחיי היומיום שלנו בו משחקת ה-GNM תפקיד. עקרונות ה-GNM עובדים בטווח שלם של סימפטומים מכאב בזרוע ועד התקפי אסטמה. אנחנו משתמשים בזה על ילדינו ועל עצמנו וכל אחד אחר שמוכן להקשיב. אנחנו אוהבים את זה. GNM ROCKS!!!

תודה לכם, ואהבה לכל מי שמעורב בשיתוף ה-GNM.

Paul Barratt Hassett – Australia

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן