שלפוחית השתן 1

שלפוחית השתן 1 – עדות

נפיחות ברירית שלפוחית השתן

מאת ביל, 

22.12.2010,

“עכשיו הבנתי לחלוטין שלא היה לי ממה לפחוד”

התחלתי ללמוד על הרפואה החדשה (GNM) ב-2007 ולא ידעתי מתי אוכל להשתמש במידע מדהים זה לעזור לעצמי.

ובכן, עכשיו אני יודע.

ביולי 2010, אדם שטען שהוא קשור לקבלן הגגות שטיפל בבנין הדירות בו אני גר, ניסה להיכנס לדירתי בזמן שהייתי בה. לא נתתי לו להיכנס, אך נעשיתי מאד מודאג לגבי ביטחון הרכוש השלי. לאחר מכן, בנובמבר, ניסה גבר אחר להיכנס לדירתי כשהייתי בה. הוא ניסה מפתחות רבים, ללא הצלחה. האירוע השני גרם לי לפעול. הודעתי למשטרה בשני המקרים, אך הפעם עשיתי רשימה של דברי ערך, כולל פירוט הדגם והמספר הסידורי של כל דבר. כדי לשמור זאת במקום אחר, צילמתי את כל הדברים וצרבתי את התמונות בדיסק. וידאתי שהביטוח שלי בתוקף והתקנתי גם מערכת אזעקה בדלת הכניסה לדירתי.

ב-13.12.2010, לאחר מקלחת, שמתי לב לגוש גדול מעל צד ימין של איברי המין (אני שמאלי). נחרדתי לרגע, אך הייתי בטוח שאוכל להרגע מייד כשאבין בדיוק מה קורה לגופי. נעזרתי בספר אנטומיה וקבעתי שהנפיחות היא בשלפוחית השתן. הדבר הבא שעשיתי היה לבדוק בספרות של ה-GNM, שם מצאתי תאור של כיבים הנוצרים ברירית שלפוחית השתן, כאשר הנפיחות היא סימפטום אופייני לשלב הריפוי.

הקונפליקט הביולוגי שלי כאן היה פחד או אי יכולת לסמן בצורה מוצלחת את גבולות הטריטוריה או המגורים שלי. הכיבים ברירית השלפוחית נוצרו כל עוד הייתי תחת ההשפעה הפעילת של הקונפליקט, ומטרתם היתה להגביר את היכולת לסמן בצורה מוצלחת את הטריטוריה, כפי שכלב נוטה לעשות באופן טבעי ע”י השתנה. מייד לאחר מכן הבנתי שעשיתי כבר את מה שהיה צריך כדי לסמן ולהגן על הטריטוריה והרכוש שלי. עכשיו אני מבין לחלוטין שהנפיחות בצד ימין של שלפוחית השתן היתה סימפטום מובן וצפוי, מה שאמר לי שאני כבר בשלב הריפוי ושאין לי ממה לפחד. אם הייתי חווה גם סימפטומים אחרים כמו כאב, גרד או אדמומיות, אלה גם כן היו זמניים והיו חולפים בזמנם.

מאז שהתגלה אצלי לפני כ-10 שנים סרטן עור מסוג קרצינומה של תאי בסיס ** (basal cell carcinoma) באזור הלחי הימנית, הייתי מבקר באדיקות אצל רופא העור שלי כל שנה בינואר, לצורך בדיקות מקיפות. הפעם ביטלתי מייד את הבדיקה שהיתה מתוכננת לינואר 2011, ואין לי כוונה לחזור לשם בהמשך. אני יכול לדמיין מה היה אומר הדרמטולוג אם הוא היה רואה את הגוש!

הידע של ה-GNM הוא כה מחזק, מעודד ומהפכני!

אני ממליץ בחום לאחרים ללמוד זאת כל עוד יש להם הזדמנות פז לעשות זאת.

Bill Y.

** הערה של ד”ר קרוליין מרקולין:

לפי ד”ר האמר, סרטן של תאי בסיס מופיע בשכבת האפידרמיס של העור בשלב הריפוי מקונפליקט של פרידה.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן