כאבי ברכיים

כאבי ברכיים – עדות

עדות מאת דירק

6 בנובמבר, 2008

“עדויות של ה-GNM (הרפואה החדשה) היא הדרך הטובה ביותר ללמוד את ה-GNM

הי הלמוט,

עדויות של ה-GNM היא הדרך הטובה ביותר ללמוד את ה-GNM. זוהי הסיבה שבגינה הייתי רוצה לתרום בסיפור המקרה הפרטי שלי:

זה היה ב-1996. בקושי יכולתי ללכת בגלל כאבים חריפים בשתי הברכיים. הכאבים היו כה קשים שמדי פעם אפילו נאלצתי לשבת. וכל זה בגיל 26! עד אז הייתי פעיל מאד מבחינה גופנית. שיחקתי טניס ועשיתי פעילות אירובית עד 6 פעמים בשבוע.

הרופא הראשון שראיתי אמר לי שכמעט לא נשארו לי סחוסים בברכיים והוא נתן לי מרשם למשככי כאבים, אשר לא עזרו כלל. אז הוא הזריק לי סחוס לתוך הברכיים והמליץ לי לקחת תוספים של סחוס. גם זה לא עבד. בקיצור, אף אחד מהרופאים לא יכול היה לעשות משהו למעני.

בשנה שלאחר מכן הכאבים נעלמו ללא כל טיפול.

כעת אני מכיר את ה-GNM מזה 3 שנים. בעזרת ה-Scientific Chart of GNM  כרפרנס, יכולתי במהירות לזהות את ה- “קונפליקט של ירידת ערך עצמי”, או עדיף לקרוא לו כאן “קונפליקט של ביצועים פיזיים”, אשר פגע בברכיים שלי.

כפי שכבר הזכרתי, נהגתי לשחק טניס, גם להנאה וגם תחרותי.

ב-1995 פגשתי את אשתי והטניס הפסיק לעניין אותי. כתוצאה מכך הפסדתי בכל משחק, בין אם היה זה משחק יחידים או זוגות. זה היה מביך. בכל אופן שותפי לצוות התעקשו שאמשיך עד סוף העונה, אך אני המשכתי להפסיד בכל המשחקים, עד שלבסוף ויתרתי. מה שהיה מביך עוד יותר אפילו זה, שבגלל הפסדי הקשים, איבדתי את הדירוג שלי. כאשר אני חושב על כך כעת, לפני תקופת ההפסדים שלי אף אחד לא העז למעשה לשחק נגדי. עכשיו, השחקנים הצעירים שלפני כן הייתי “אוכל אותם לארוחת הבוקר” נעשו פתאום מוסמכים לשחק נגדי.

אשתי והורי הגיעו לכל התחרויות בהן שיחקתי. זה מוכיח את הנקודה של “קונפליקט אם/ילד” ו “קונפליקט עם שותף” (האחרון כולל גם את חברי לצוות אשר היו להם ציפיות כה גבוהות ממני) ומסביר מדוע שתי ברכי נפגעו.

מספר חודשים לאחר שפרשתי מהטניס התחילו הכאבים בברכיים. באותו זמן תהיתי מדוע יש לי את הכאבים דוקא לאחר שהפסקתי לשחק. בעזרת ה-GNM אנחנו יודעים שבתוכניות הביולוגיות (SBS) הקשורות לעצמות והסחוסים, הכאבים מופיעים בשלב הריפוי.

אני מחשיב את עצמי כבר-מזל שהמקרה שלי היה מקרה קל של “קונפליקט ירידת ערך עצמי” ושזה התבטא רק בדרך הנ”ל. אם זה היה חמור יותר, הייתי יכול לסיים עם אבחון של סרטן עצמות וקטיעת הרגליים שלי! וכל זאת רק בגלל הפסדים בתחרויות טניס.

מבהיל!

תודה לך הלמוט על כל עבודתך, ויותר מכל, תודה לך גירד.

בכנות,דירק

קישור לאתר באנגלית: “עדויות של ה-GNM (הרפואה החדשה) היא הדרך הטובה ביותר ללמוד את ה-GNM”

מידע נוסף בעברית על דלקות מפרקים כתוצאה מקונפליקטים של ירידת ערך עצמי ניתן למצוא במאמר הזה:

דלקת מפרקים – לפי ההבנות של הרפואה החדשה

מידע נוסף באנגלית ניתן למצוא בקישור הזה: Bones & Joints

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן