סרטן שד – עדות

מאת ב.

1.1.2009

“אנחנו מודים ל-GNM על חיים חדשים!”

שלום הלמוט,

זהו הסיפור של בת-זוגי הקודמת, אשר נרפאה מסרטן השד בעזרת ה-GNM. כדי לעשות זאת פשוט, אתייחס אליה במכתב זה כאל אשתי:

זה היה בחודש מאי, כשאשתי שמה לב לגוש בשד השמאלי שלה, כאשר עשתה בדיקת שד עצמית. אני כבר שמעתי על ה-GNM בנקודה זו , אך לא הייתי עדיין מספיק בקי כדי ליישם זאת באופן מלא.

אז קבענו פגישה בבית-החולים לראות את פרופ’ ד”ר W., האונקולוג האחראי. לאחר הבדיקה והביופסיה שבאה בעקבותיה, קיבלה אשתי את הדיאגנוזה: “סרטן שד ממאיר”. לשאלתי לגבי מה גרם לסרטן , ענה הדוקטור “הסביבה”, “היסטוריה משפחתית”, “סטרס”, “עישון”, וכו’… מלבד זאת, הוא אמר, שאנחנו לא צריכים לשאול כל-כך הרבה שאלות, אלא לקבוע מיד תור לניתוח, כי אחרת אשתי לא תשרוד מעבר לארבעת השבועות הקרובים.

חשבתי על ה-GNM. טילפנתי למקדם של סדנאות ה-GNM ב-X, שהוא גם מטפל. דבר ראשון הוא הרגיע אותנו. אחרי-כן הוא הזמין אותנו להצטרף לפגישה הבאה של קבוצת הלימוד של ה-GNM. שם, ביחד עם אחרים שהתעניינו ב-GNM, היינו במסגרת בה יכולנו לחקור ולדון בגורם לסרטן השד של אשתי. במהירות ראינו בצורה מבוססת שאשתי סבלה מ”קונפליקט של דאגה” לבן שלה. בדיקת מחיאת הכפיים הראתה בבירור שהיא ימנית, ולכן התפתח אצלה סרטן השד (של הבלוטות) בשד השמאלי.

לאשתי היה בן מנישואיה הקודמים, אשר נהג לשתות בצורה מופרזת. יום אחד, כשהו היה בן 29, היא מצאה אותו מת במיטה. זה היה, כמובן, הלם עצום בשבילה. צילום CT של המוח שנעשה זמן קצר לאחר פגישה זו, אישר את הפגיעה של הלם הקונפליקט.

הלכנו לפי ההמלצות של ה-GNM עם ביטחון מלא. השבועות הבאים היו מוקדשים במלואם לאשתי, כדי שהיא תוכל להגיע להשלמה עם הקונפליקט.

תוך חצי שנה, בעזרת הידע של ה-GNM בלבד – ללא כל טיפול של הרפואה המקובלת – הפך בסופו של דבר גידול השד “הממאיר” לגידול קטן חסר משמעות ועטוף בקרום (encapsulated).

אנחנו מודים ל-GNM על חיים חדשים.

מטעמי ביטחון, יהיה אולי טוב יותר שלא לפרסם את שמי המלא.

עם איחולי הטובים ביותר,

B.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן