img-0
img-5

ריפוי מסרטן שד – עדות

פורסם לראשונה ב-22.6.2012

מובאת כאן עדות של אישה בשם סילביה הרציג מגרמניה, אשר אובחנה כחולה בסרטן שד ונרפאה ללא כל טיפול של הרפואה המקובלת. היא כתבה עדות זו בגרמנית במכתב אותו שלחה למר פילהאר המלמד את הרפואה החדשה באוסטריה וגרמניה. עדות זו פורסמה באנגלית באתר של ד”ר קרוליין מרקולין מקנדה, תלמידתו של ד”ר האמר. 

…………………………………………………………………………………………………………………

1 בפברואר, 2004

“אני שמחה ביותר להכיר את ה-GNM”

ברכות:

הפעם ראשונה ששמעתי על הרפואה החדשה של ד”ר האמר היתה מגיסתי מרטינה קלויבר, אשר השתתפה בסמינר שלך על ה-GNM בפוקינג (גרמניה). מאז נושא זה מרגש אותי מאד. זוהי תגלית מדהימה!!!

בהתחלה קצת התעצבנתי כשמרטינה סיפרה לי על זה. אך מאז שהיא תיארה בפני בצורה מאד אמינה, רצינית ו”משכנעת” מהי “הרפואה החדשה”, הסכמתי לניסוי, כלומר לאבחון לפי ה-GNM. בקיצור, ‘קברתי את עצמי’ באתר ה-GNM שלך, למדתי את החומר בבהילות מהירה בבת אחת… והתחלתי להבין כיצד גופי מתפקד…

אתאר בקצרה את ההיסטוריה של מחלתי:

בספטמבר 2003, תוך כדי ‘בדיקות למניעת סרטן’, התגלה גוש בשד הימני שלי. הרופא שלי קבע לי לעוד יומיים בדיקת ממוגרפיה ואמר לי שאני צריכה להתקדם מהר בבדיקות (זה קרה באותו יום בו דיברתי עם מרטינה על ה-GNM).

הממוגרפיה אישרה: סרטן שד!!!

בתחילה לא רציתי להאמין לזה.

באותו יום ממש הם רצו לעשות ביופסיה למצוא אם הגידול היה שפיר או ממאיר. סירבתי לביופסיה כי רציתי להמשיך עם ה-GNM. זה לא היה קל לשחרר את עצמי מ’מלתעות’ מקצוע הרפואה, אך הצלחתי.

עכשיו התחלתי את הריפוי ‘העצמי’ שלי!!! ראשית, הייתי צריכה לזהות את הקונפליקט…

  • אני ימנית
  • הגוש הוא בשד ימין שלי
  • אני לא לוקחת תרופות כלשהן (ואפילו לא את הגלולה)
  • יש לי כפות ידיים חמות
  • אני לא במנופאוזה (גיל, 42 שנה)

זה אומר שאני צריכה לחפש “קונפליקט של שותף”, אך בתחילה לא יכולתי לחשוב על אף אחד כזה. היחסים שלי התנהלו טוב וגם בעבודה הכל היה בסדר באותו זמן. היכן אני אמורה להתחיל לחפש? ומה אני אמורה לחפש?

סרקתי את חיי מלמעלה עד למטה, ואז פתאום מצאתי את זה. היומן שלי עזר לי להבין שבעבר היו לי בעיות עם בן-זוגי, אך למעשה לא איתו אלא בגללו.

בן-זוגי ואני עובדים באותו סניף בנק, מופרדים ע”י מספר חדרים. יום אחד, עמיתה חדשה הגיעה לסצינה, ו”היא” “בלונדינית יפהפיה” מאד!!!

מבחינה מקצועית היא תותחית אמיתית ולמחלקה שלנו זו ברכה אמיתית. בהתחלה הכל הלך בסדר. אך אז היו הסמינרים “המדהימים” בהם בן-זוגי ואותה בלונדינית היו צריכים להשתתף. אני הייתי באותו זמן בתפקיד של כוננות במשרד, כך שלא יכולתי להשתתף עם בן-זוגי בסמינרים. אך כשהוא חזר מהסמינרים הוא תאר בהתלהבות כמה נהדר היה הכל. אני רק לא ידעתי למה הוא מתכוון במילה “נהדר”. לא ידעתי למה – למעשה, באמת לא היתה לי כל סיבה להיות חשדנית. אך היתה לי את ההרגשה הזרה הזאת.

ידעתי שהייתי צריכה איכשהו להגיע לבהירות במצב זה. למרות העובדה שנתתי אמון בבן-זוגי, חשבתי שאולי הוא לא היה מסוגל לעמוד בפני הקסם של אותה אישה. דיברתי איתו מספר פעמים על המצב ונתתי לו להבין שאני מפחדת לאבד אותו. אך הוא תמיד הרגיע אותי והבטיח שהכל בסדר. הבלונדינית לא ידעה אף פעם על פחדי. כל זה נמשך חמישה חודשים ואז:

היא התקדמה והלכה! היא הועברה לעיר אחרת וסיפרה לנו במסיבת הפרידה שהיא עומדת להתחתן בקרוב. זה הסיר מעלי מטען כבד והייתי מאושרת ביותר.

הקונפליקט נפתר ועכשיו אני מזהה את הטריגר שלי.

בשנים מוקדמות יותר, נזרקתי ע”י החבר הקודם שלי בגלל אישה בלונדינית. אני חושדת שמאז, אני תמיד חווה קונפליקט עם או בגלל נשים בלונדיניות.

בחזרה להיסטוריה של מחלתי:

הייתי בשלב הפעיל של הקונפליקט במשך 5 חודשים (“האישה האחרת” היתה אתנו מינואר 2003 עד אמצע אוגוסט 2003).

בספטמבר 2003 קיבלתי את האבחנה של סרטן השד (לפי הרפואה המקובלת).

בספטמבר 2003 התוודעתי לרפואה החדשה.

בינואר 2004 היתה לי בדיקה נוספת לסרטן השד שלי. התוצאה: אין סרטן!!!

מר פילהאר, אני ספקנית בטבעי. אך חוויתי לעצמי שלרפואה החדשה לא מגיעה ספקנות – רק כבוד והערכה רבה!

אני מקווה שעם המצגות שלך תוכל לפתוח את עיניהם של אנשים רבים בעולם זה ותעשה את הרפואה החדשה כל-כך ברורה להם שהם יוכלו להימלט מחוסר השפיות של הרפואה הקונבנציונלית.

אני מאושרת ביותר להכיר את ה-GNM.

בהכרת תודה ומיטב האיחולים,

סילביה הרציג.

נ.ב. מה היה קורה עם גופי אם הייתי מסכימה להיכנע לרפואה המקובלת!?

אני יכולה להגיד רק דבר אחד: יחי ה-GNM!!!

 ……………………………………………………………………………………………………………….

הסברים של עידן:

סילביה זיהתה שהיא נמצאת בשלב הריפוי לפי כפות ידיה שהיו חמות. סביר להניח שהיא לקחה בחשבון גם את הסימנים האחרים כמו שינה טובה, תיאבון טוב ותחושה כללית שהיא לא בסטרס מיוחד (מלבד הסטרס הראשוני שנגרם מההודעה על גילוי המחלה).

גידול בשד אשר מופיע בשלב הריפוי אופייני לסרטן בצינורות החלב.

כ-80% ממקרי סרטן השד הם בצינורות החלב והגורם למחלה הוא ‘קונפליקט של פרידה’. במקרה המתואר כאן נראה שהקונפליקט היה ‘פחד מפרידה’.

אצל אישה ימנית בגיל הפריון, שמצבה ההורמונלי תקין, אם המחלה מופיעה בשד הימני, זה מצביע על כך שהקונפליקט קשור לאדם הקרוב אליה, שאינו אמא שלה או ילדיה.

מכיוון שסילביה נעשתה מודעת היטב לקונפליקט שגרם למחלה והבינה את התהליכים הטבעיים של המחלה, ומכיוון שלא היו טריגרים שהפריעו לתהליך הריפוי, הגוף השלים את תהליך הריפוי הטבעי ללא בעיות.

להבנה טובה יותר של הנושא, מומלץ לקרוא את המאמר
סרטן השד – לפי התגליות המפתיעות של הרפואה החדשה

  

…………………………………………………………………………………………..

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן