סרטן שד – עדות

פורסם לראשונה בעברית ב-23.9.2011

מובאת כאן עדות של גבר המתאר כיצד התרפאה בת-זוגו מסרטן השד בעזרת הידע של הרפואה החדשה.

עדות זו פורסמה באנגלית באתר של ד”ר קרוליין מרקולין מקנדה, תלמידתו של ד”ר האמר.

………………………………………………………………………………………………………………

1.1.2009

“אנחנו מודים ל-GNM על חיים חדשים!”

שלום הלמוט,

זהו הסיפור של בת-זוגי הקודמת, אשר נרפאה מסרטן השד בעזרת ה-GNM. כדי לעשות זאת פשוט, אתייחס אליה במכתב זה כאל אשתי:

זה היה בחודש מאי, כשאשתי שמה לב לגוש בשד השמאלי שלה, כאשר עשתה בדיקת שד עצמית. אני כבר שמעתי על ה-GNM בנקודה זו , אך לא הייתי עדיין מספיק בקי כדי ליישם זאת באופן מלא.

אז קבענו פגישה בבית-החולים לראות את פרופ’ ד”ר W., האונקולוג האחראי. לאחר הבדיקה והביופסיה שבאה בעקבותיה, קיבלה אשתי את הדיאגנוזה: “סרטן שד ממאיר”. לשאלתי לגבי מה גרם לסרטן , ענה הדוקטור “הסביבה”, “היסטוריה משפחתית”, “סטרס”, “עישון”, וכו’… מלבד זאת, הוא אמר, שאנחנו לא צריכים לשאול כל-כך הרבה שאלות, אלא לקבוע מיד תור לניתוח, כי אחרת אשתי לא תשרוד מעבר לארבעת השבועות הקרובים.

חשבתי על ה-GNM. טילפנתי למקדם של סדנאות ה-GNM ב-X, שהוא גם מטפל. דבר ראשון הוא הרגיע אותנו. אחרי-כן הוא הזמין אותנו להצטרף לפגישה הבאה של קבוצת הלימוד של ה-GNM. שם, ביחד עם אחרים שהתעניינו ב-GNM, היינו במסגרת בה יכולנו לחקור ולדון בגורם לסרטן השד של אשתי. במהירות ראינו בצורה מבוססת שאשתי סבלה מ”קונפליקט של דאגה” לבן שלה. בדיקת מחיאת הכפיים הראתה בבירור שהיא ימנית, ולכן התפתח אצלה סרטן השד (של הבלוטות) בשד השמאלי.

לאשתי היה בן מנישואיה הקודמים, אשר נהג לשתות בצורה מופרזת. יום אחד, כשהוא היה בן 29, היא מצאה אותו מת במיטה. זה היה, כמובן, הלם עצום בשבילה. צילום CT של המוח שנעשה זמן קצר לאחר פגישה זו, אישר את הפגיעה של הלם הקונפליקט.

הלכנו לפי ההמלצות של ה-GNM עם ביטחון מלא. השבועות הבאים היו מוקדשים במלואם לאשתי, כדי שהיא תוכל להגיע להשלמה עם הקונפליקט.

תוך חצי שנה, בעזרת הידע של ה-GNM בלבד – ללא כל טיפול של הרפואה המקובלת – הפך בסופו של דבר גידול השד “הממאיר” לגידול קטן חסר משמעות ועטוף בקרום (encapsulated).

אנחנו מודים ל-GNM על חיים חדשים.

מטעמי ביטחון, יהיה אולי טוב יותר שלא לפרסם את שמי המלא.

עם איחולי הטובים ביותר,

B.

…………………………………………………………………………………………………………………

הערות של עידן:

  1. סרטן בבלוטות החלב בשד הוא הסוג הפחות נפוץ של סרטן השד והוא מופיע בכ-20% ממקרי סרטן השד.
  2. בסוג סרטן זה הגידול מתפתח בשלב הפעיל של הקונפליקט ומתפרק בשלב הריפוי ע”י חיידקי TB ו/או פטריות. במקרה שאין מספיק חיידקים או פטריות, נעטף הגידול בקרום כמו קפסולה ונשאר כגידול שפיר ולא מסוכן.
  3. הגורם לסוג סרטן זה הוא דאגות או ויכוחים בתוך מה שנחשב אצל האישה כ”קן” שלה.
  4. כאשר הגידול מופיע בשד השמאלי אצל אישה ימנית, הגורם למחלה קשור לאמא שלה או לאחד מילדיה. כאשר אצל אישה ימנית הגידול מופיע בשד הימני, הגורם למחלה קשור לבן-זוגה, אביה, שותף בעבודה או כל אדם אחר שהיה לה קשר איתו ונחשב אצלה כחלק מה”קן” שלה. אצל אישה שמאלית זה בדיוק הפוך.
  5. למידע נוסף מומלץ לקרוא את טיפ מס’ 3 וכן את המאמר “סרטן השד – לפי התגליות המפתיעות של הרפואה החדשה“.

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן