טיפ מס’ 64: בעיות עיכול וצרבת – ניתוח מקרה

בעיות עיכול וצרבת – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה בעברית ב-4.11.2011

זהו תרגום של ניתוח מקרה נוסף שנכתב ע”י ד”ר אלוין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה. באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה 20 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון.

………………………………………………………………………………………………………………

CASE STUDY #19

תאריך: ינואר 2011

מטופל: גבר בן 31, שמאלי.

תלונות סובייקטיביות: המטופל סובל מבעיות עיכול כרוניות וצרבת ב-5 השנים האחרונות. הוא דיווח שהוא לא בטוח איזה מזונות מעוררים את הסימפטומים אך הוא היה צריך לקחת תרופות מספר פעמים ביום כל יום ב-5 שנים האחרונות כדי להרגיש הקלה. הוא הודה שנראה שהסימפטומים מחמירים במשך היום כשהוא בעבודה.

התבוננות: המטופל נמצא עם טווח תנועה מלא באזורי הצוואר, החזה וגב תחתון עם שרירים הדוקים באזורי הצוואר, גב תחתון וגב עליון.

האיברים שנפגעו: רירית הקיבה: שכבת נבט: אקטודרם

מרכז שליטה במוח: הקורטקס הפוסט-סנסורי

הסבר של ה-GNM:

רירית הקיבה: קונפליקט של כעס טריטוריאלי עם התכייבות בשלב הפעיל של הקונפליקט שגורמת לכאב. המטופל נמצא כרגע במצב של קונפליקט תלוי והמצאותו בעבודה מהווה את אחד הטריגרים שלו. הוא יהיה צריך לזהות את הקונפליקט המקורי (DHS) כדי לעבור לשלב הריפוי של התוכנית הביולוגית המיוחדת (SBS).

הבנה של ה-GNM: המטופל הבין את ההסבר וזיהה שהקונפליקט שלו החל כאשר הוא התחיל לעבוד בחברה הנוכחית לפני 5 שנים. הוא מצהיר ש”הכעס הטריטוריאלי” בעבודה היה באופן ספציפי ביחס לבוס שלו. הוא מדווח שלמרות שהוא לא קיבל ביקורת ישירה מהבוס שלו, הוא נכח במספר מקרים בהם הבוס שלו לא פעל במקצועיות כאשר יצר קשר עם כמה מעמיתיו האחרים לעבודה. המטופל הרגיש שהבוס שלו לא התייחס למועסקים שלו בצורה מכובדת ושזה יצר סביבה של תרעומת וכעס. המטופל נעשה מודע לקשר שבין בעיות העיכול/צרבת שלו לכעס בעבודה, באופן ספציפי להתנהגות של הבוס שלו, ולחוסר הקשר בין הסימפטומים לבין מזונות מסויימים או קפה. לצורך הקלה בוצע טיפול של כוונון מלא של עמוד השדרה, עבודה על השרירים ואיזון כללי של הגוף. הוא גם התבקש להזכיר לעצמו לפני שהוא הולך לעבודה לוותר על כל כעס או תרעומת כלפי הבוס שלו, ולהגיד לעצמו שזה עכשיו “בטוח” בשבילו להיות שוב בעבודה.

תוצאות: המטופל דיווח שברגע שהוא ראה את ההקשר הרגשי לבוס שלו, הסימפטומים שלו פחתו באופן משמעותי. אולם, בנסיעה עסקית עם מנהלים אחרים בחברה כולל הבוס שלו, הסימפטומים חזרו לאורך כל חמשת הימים. אחרי הנסיעה הוא יכול היה להמשיך לעבוד על ויתור על הכעס בעבודה. אחרי ביקורו ה-8, המטופל דיווח שאין לו יותר בעיה כלשהי של הפרעה בעיכול או צרבת. הוא גם מודה שהוא לא לקח אף תרופה במשך חודשים. הוא מצהיר שהוא החליט לשנות את נקודת המבט שלו ביחס לעבודה ושמעתה והלאה הוא לא הולך להיפגע ע”י הבוס שלו ועמיתיו לעבודה.

  …………………………………………………………………………………………..

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן