טיפ מס’ 79: האם פטריות הן הגורם לסרטן?

האם פטריות הן הגורם לסרטן?

בעזרת התגליות וההבנות של הרפואה החדשה נתייחס הפעם לגישתו של האונקולוג האיטלקי ד”ר סימונצ’יני הטוען שכל סוגי הסרטן נגרמים בגלל פטריות קנדידה.

אתר באנגלית המפרט את גישתו של ד”ר סימונצ’יני נמצא בכתובת http://www.curenaturalicancro.com/en

באתר הנ”ל ניתן לראות גם סרטוני וידאו בנושא כגון בקישורים האלה:

http://www.curenaturalicancro.com/en/video-the-fungal-hypothesis

http://www.curenaturalicancro.com/en/36th-annual-cancer-convention-los-angeles

………………………………………………………………………………………………………………..

 

תמצית גישתו של ד”ר סימונצ’יני היא הטענה שכל גידול סרטני הוא ביטוי לניסיון של הגוף לחסום פלישה של פטריות קנדידה אשר החלו לפגוע ברקמת הגוף באותו אזור. הגוף מתגונן ע”י יצירת גידולים שתפקידם הוא לחסום את התפשטות הפטריות.

על בסיס טענה זו מטפל ד”ר סימונצ’יני בחולי סרטן בעזרת הזרקת תמיסה נוזלית של סודה לשתיה (סודה ביקרבונאט) לאזור הגידול הסרטני. לפי גישה זו, השמדת הפטריה מאפשרת לגוף להתנקות מהגידול ולהתרפא תוך זמן קצר יחסית.

התגליות של הרפואה החדשה מראות שאכן יש מעורבות של פטריות קנדידה בחלק מהגידולים הסרטניים, אך מעורבות זו שונה לחלוטין מזו המתוארת ע”י ד”ר סימונצ’יני.

לפי ד”ר סימונצ’יני, הקנדידה פולשת לרקמות שונות וגורמת להן נזק שעלול להיות משמעותי ואף הרסני לגוף.

הרפואה הפונקציונלית (גישה רפואית הוליסטית שהתפתחה בעיקר בארה”ב) מראה שלפטריית הקנדידה יש תפקיד חשוב במערכת העיכול שלנו. התפקיד העיקרי שלה הוא לעבד שאריות ריקבון שנוצרות במעיים.

הרפואה החדשה מראה שלפחות אחד מתפקידיה של הקנדידה הוא לפרק גידולים “סרטניים” שכבר אינם דרושים לגוף.

התגליות של הרפואה החדשה מראות, שבכל הקונפליקטים הגורמים לפגיעה ברקמות הקשורות לשכבת הנבט אנדודרם או למזודרם של המוח הישן, מתפתח גידול, אשר ממשיך לגדול כל עוד נמשכת השפעה פעילת של הקונפליקט (השלב הפעיל של הקונפליקט).

זה נכון במחלות כגון: סרטן בנאדיות הריאה, סרטן המעי הגס, סרטן קיבה, סרטן בכבד, סרטן באבוביות הכליה, סרטן הערמונית, סרטן ברחם, סרטן בבלוטות החלב בשד, סרטן בצדר (פליאורה – הקרום העוטף את הריאות), סרטן בפריטונאום (הקרום העוטף את האיברים הפנימיים בבטן) ועוד.

גידולים אלה גדלים תוך שליטה ובקרה מלאה של המוח ותפקידם לעזור לגוף להתמודד עם הקונפליקט הביולוגי שמשפיע על אותו אדם באותו זמן.

ברגע שנפתר הקונפליקט ומתחיל שלב הריפוי, הגוף לא זקוק יותר לגידול והוא שואף לפרקו. תהליך הפירוק נעשה ע”י חיידקי TB (חיידקי שחפת) ו/או פטריית קנדידה אשר מתרבים בשלב הפעיל של הקונפליקט. כדי שיהיו מספיק חיידקים ופטריות לצורך הפירוק, נותן המוח פקודה לחיידקים אלה ולפטריות הקנדידה להתרבות. קצב ריבוי החיידקים והפטריות מותאם לקצב גדילת הגידול, כך שבכל רגע נתון, יש בדיוק את מספר החיידקים ו/או הפטריות הדרוש כדי לפרק את הגידול.

בשלב זה, השלב הפעיל של הקונפליקט, מתרבים אמנם החיידקים והפטריות, אך הם אינם פעילים.

ברגע שנפתר הקונפליקט ומתחיל שלב הריפוי, מקבלים החיידקים והפטריות “פקודת הפעלה” מהמוח והם מתחילים לפרק את הגידול. זהו בד”כ השלב בו החולה מתחיל להרגיש סימפטומים שונים של המחלה, הולך לבדיקות ואז מגלים את הגידול. זהו גם השלב בו ניתן למצוא כמות גדולה של פטריות באזור הגידול.

אם החולה קיבל אנטיביוטיקה קצת לפני הופעת הקונפליקט, או בזמן השלב הפעיל של הקונפליקט, סביר להניח שבשלב הריפוי לא יהיו מספיק חיידקים או פטריות לפרק את הגידול, ויישאר בגוף גידול שפיר.

כדי להמחיש את טענתו למעורבות הפטריות בגידולים סרטניים, מציג ד”ר סימונצ’יני סרטון וידאו עם דוגמאות של מושבות קנדידה בסרטן המעי הגס, סרטן הפליאורה (צדר = קרום הריאה), סרטן ריאות וסרטן הקיבה. כל הסרטנים האלה הם כאמור מהסוגים שנשלטים ע”י המוח הישן (גזע המוח או המוחון), בהם הגידול גדל בשלב הפעיל של הקונפליקט ומפורק ע”י פטריות ו/או חיידקי TB בשלב הריפוי.

מאחר שהפטריות הן לטענתו של ד”ר סימונצ’יני הגורם להתפתחות הסרטן, הגישה הטיפולית שלו אומרת שכדי לרפא את החולה, יש צורך להשמיד את הפטריות. הדרך הטובה ביותר שהוא מצא לעשות זאת היא ע”י הזרקה של תמיסת סודה לשתיה ישירות לגידול או לכלי הדם המזינים אותו.

לפי הרפואה החדשה, השמדת הפטריות פוגעת בתהליך הריפוי ולא מאפשרת את השלמתו המלאה.

 

פורסם לראשונה ב-17.2.2012
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן