טיפ מס’ 100: רפואת העתיד

רפואת העתיד

גיליון ה-100 מוקדש למחשבות והרהורים על רפואת העתיד.

אלה הן מחשבותי שלי, והן אינן מייצגות את הרפואה החדשה או כל גישה טיפולית או מחשבתית אחרת.

לאחר 99 שבועות של כתיבת טיפים (מאמרים), אשר רובה היה מאד ראציונלי, מגובה בעובדות, מחקרים וניסיון, אני מקווה שתרשו לי הפעם להיסחף קצת על כנפי חלומותי והבנותי.

הטיפים הבאים לאחר טיפ זה יופיעו פעם בשבועיים במקום פעם בשבוע.

 

תהליכים נראים לעין

ההתפתחות הטכנולוגית המואצת מאפשרת יכולות גילוי ואבחון טובות ומדוייקות יותר ויכולות טיפול טובות יותר. יכולת ההתערבות של הרפואה בתהליכים פנימיים בגוף משתכללת ומאפשרת לרופאים להשתיל בגוף קוצבים, משאבות, אלקטרודות פנימיות, איברים מאנשים אחרים ועוד ועוד. במקביל למכשור ישנה התפתחות מרשימה ביישומים שונים בתחום הגנטיקה ומיקרוביולוגיה עם שאיפה להגיע ליכולת לשבט איברים, להשתיל תאי גזע שיאפשרו לגוף לשקם בעצמו איברים שנפגעו ועוד.

גם הרפואה ההוליסטית נהנית מההתפתחויות הטכנולוגיות בדמותם של מכשירי אבחון וטיפול מתוחכמים, יכולת להפיק ולייצר תוספי תזונה טובים ויעילים יותר ועוד.

לפי הערכות שונות, כמות המידע בעולם מוכפלת כל פחות משנתיים. בתחום הרפואה כמות המידע מוכפלת כל שנה או אף פחות מזה.

 

תהליכים פחות נראים לעין

השינויים המהירים שקורים בעשרות השנים האחרונות בכל תחומי החיים ובכל רחבי העולם, הם חלק מתהליך גדול הרבה יותר, בקנה מידה שאינו מוכר לנו, החורג בהרבה מתחומי כדור הארץ.

אנשים שיותר מודעים לתהליכים אלה או שהם יותר רגישים, יכולים להבחין בכך שעוצמת האנרגיות המגיעות לכדור-הארץ הולכת ומתגברת כל הזמן ורמות האינטליגנציה, הידע והיכולות שמגיעות עם אנרגיות אלה גם הן הולכות וגדלות כל הזמן. חלק מהסימנים הנראים לעין המעידים על כך הם למשל התאוצה ההולכת וגוברת בכל תחומי החיים, כמות שיטות הטיפול החדשניות שמתגלות כל הזמן, כמות האנשים שמתחילים פתאום לתקשר עם ישויות מעולמות אחרים ולהביא מידע חדש לעולם, כמות האנשים שמגלים פתאום שיש להם כוחות ריפוי, ועוד ועוד.

 

הסתגלות לאקולוגיה חדשה

כדי לשרוד חייב האדם להסתגל לסביבה בה הוא נמצא. כאשר אנחנו צוללים עמוק במים, הגוף חייב להעלות את הלחץ הפנימי כדי לא לקרוס מעומס הלחץ של המים סביבו. כאשר אנחנו טסים בגובה רב, הגוף חייב להפחית את הלחץ הפנימי כדי לא להתפוצץ אל הלחץ הנמוך של האוויר מסביב.

בדיוק אותו עיקרון פועל גם בסביבה האנרגטית. ככל שעוצמת הקרינות האלקטרומגנטיות סביבנו עולה, חייב הגוף (ובמקרה זה גם שאר המערכות האנרגטיות שקשורות אליו) להתחזק מספיק כדי לא להיפגע. זה נכון גם לגבי קרינות מעשה ידי אדם וגם לגבי קרינות מהטבע ומהיקום. חלק מהקרינות הקוסמיות הן הרסניות מבחינתנו, אך חלקן מכילות את הויטמינים האנרגטיים הדרושים להתפתחות שלנו.

כאשר עולה עוצמת האנרגיות המגיעות מהקוסמוס, זה יכול להתבטא גם בהשפעות על דפוסי החשיבה שלנו, על ההרגלים, הרגשות, העקרונות, הערכים ועוד ועוד. סתירות פנימיות מחלישות את האדם. צביעות מחלישה, שקרים מחלישים אותנו וכך כל דבר אחר בחיינו שאינו תואם את התכנות הבסיסי של האדם, תכנות שמטרתו חיים של התפתחות, עידון וגדילה.

ההתחזקות האנרגטית שקורית כיום היא כזאת שבאה לחזק תהליכי התפתחות וגדילה ולבער ככל האפשר השפעות העוצרות גדילה והתפתחות כגון שחיתות, ניצול, שיעבוד, הונאה, השפלה וכו’.

זהו תהליך ממושך, אך ככל שהוא יתגבר, כך יהיה יותר קשה לחיות לאותם אנשים אשר לא השקיעו בחיזוק המערכות הנחוצות לגדילה, עידון והתפתחות כמו יושר פנימי, אהבה, אכפתיות, נכונות לעזור, רצון להבין, רצון לדעת את האמת, אמונה, תקוה וכו’.

קשה עדיין לראות זאת, אך האקולוגיה האנרגטית שהולכת ונבנית בהדרגה היא כזאת, שלא תאפשר לשקרים להתקיים, או לצביעות, או לניצול, או שיעבוד או כל תכונה שלילית אחרת שעוצרת התפתחות או פוגעת בבני האדם או בטבע.

קיומן של מהויות שליליות אלה יגרום למחלות אצל המחזיקים בהן, והריפוי יחייב השתחררות ממהויות שליליות ואימוץ האיכויות הבונות.

 

רפואת העתיד

רפואת העתיד תהיה בעיקרה רפואה אנרגטית. תפקיד המרפאים יהיה בעיקר לנקות, לשקם, לאזן ולטעון את המערכות האנרגטיות של האדם, ולעזור לו במקרי הצורך להיפטר מתכונות שליליות ולבנות בתוכו איכויות חיוביות. הטיפול האנרגטי יפתור באופן מלא או כמעט מלא גם את הבעיות הפיזיות אם התפתחו כאלה.

הכלים העיקריים של הרופאים והמטפלים יהיו הראש, הלב, העיניים, הידיים, אקולוגיה מתאימה, צבעים, אבני מרפא, צמחי מרפא, מים ואולי מספר מתכות, ומעל הכל התפתחות אישית ורוחנית עם חיבורים מתאימים לכוחות הריפוי המחכים לכל הזדמנות לעזור לנו.

לא יהיה צורך במרבית (או בכל) סוגי המכשירים הקיימים כיום. חלק משיטות הטיפול המקובלות כיום, במיוחד בתחום הסרטן, ייראו מיושנות ואכזריות. לא מן הנמנע שכבר בעוד 20-10 שנה יסתכלו על הכימותרפיה וההקרנות של היום כפי שאנחנו מסתכלים כיום על תקופת האינקוויזיציה. זהו משפט קשה ואולי קיצוני מדי, אך אם הוא נכון או לא, נוכל לדעת בוודאות בעוד שנים לא רבות. ואני כותב זאת למרות שאני חושב שמרבית הרופאים הממליצים למטופליהם על טיפול כימותרפי מאמינים בלב שלם שזהו הדבר הטוב ביותר בשביל אותם מטופלים.

 

מתי יהיה אותו עתיד?

זוהי שאלת מיליון הדולר, וכנראה שלאף אחד אין עדיין את התשובה המדוייקת לכך. אנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי מהותי, אשר שיאו יכול להגיע אפילו בשנים הקרובות מאד. לאחר מכן צפויה תקופת מעבר שעשויה להימשך עשרות ואולי אף מאות שנים. ניצנים רבים של רפואת העתיד ניתן לראות כבר כיום, אך אותו חזון אחרית הימים בו “לא יישא רופא אל חולה חרב ולא ילחם בעזרת חומרים כימיים”, עלול להתעכב עוד קצת.

מה כל זה אומר

בעיקר – להיות קרוב ככל האפשר לעצמך, למי שאתה באמת. להיות שלם ככל האפשר עם מצפונך ולהקשיב לאינסטינקט הפנימי שמנסה להדריך אותך בתוך סבך ההשפעות והלחצים השונים.

מעבר לכך – לא להתקבע על שום תפיסה, להמשיך כל הזמן לחקור, לחפש, ללמוד, להתפתח, לנסות ולהתנסות, לחוש, להיות פתוח להשפעות החדשות ולבדוק בפועל מה עובד ומה לא. לשמור על פשטות ועל common sense, ולוודא ככל האפשר שאיננו פוגעים באחרים.

ואם לאחר קריאת דברים אלה תחשבו שהכותב הוזה בהקיץ ותחליטו לצאת מרשימת הדיוור, אוכל רק להגיד לכם תודה על שהתמדתם לקרוא טיפים אלה במשך כמעט שנתיים ואאחל לכם המשך הצלחה והתפתחות בכל דרך שתבחרו.

 

פורסם לראשונה ב-13.7.2012
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………………..

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן