טיפ מס’ 146: צרבת וכאבי בטן בחודשיים האחרונים – ניתוח מקרה

צרבת וכאבי בטן בחודשיים האחרונים – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה ב-18.4.2014

זהו תרגום של ניתוח מקרה נוסף שנכתב ע”י ד”ר אלווין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה.

באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה (אפריל 2014) 40 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון

………………………………………………………………………………………………………….

CASE STUDY #38

תאריך: דצמבר 2012

מטופל: אישה בת 58, ימנית (אחרי המנופאוזה).

תלונות סובייקטיביות: צרבת וכאבי בטן בחודשיים האחרונים. המטופלת מדווחת שהיא היתה רגילה לקבל סימפטומים של צרבות וכאבי בטן לפני כ-6 או 7 שנים, אך מאז לא היו לה כל סימפטומים עד לפני חודשיים. היא אומרת שבחודש וחצי האחרון יש לה כאב בטן באופן קבוע. כאב הבטן והצרבת הם עכשיו קבועים כל יום, אך משתנים במידת חומרתם. היא לא בטוחה אם יש קשר ישיר כלשהו למה שהיא אוכלת, כי לפעמים הכאב מורגש עוד יותר אחרי האוכל.

האיברים שנפגעו: העיקום הקטן של הקיבה.         

שכבת נבט: אקטודרם

מרכז שולט במוח: אונה רקתית ימנית

הסבר של ה-GNM: צרבת וכאבי בטן קשורים לקונפליקטים של כעסים טריטוריאליים או כל דבר מתסכל שקשור לתחום או הטריטוריה שלה (כי היא ימנית אחרי המנופאוזה). בתוכנית ביולוגית זו יש התכייבות של העיקום הקטן בקיבה בשלב הפעיל של הקונפליקט ומילוי ושיקום הרקמות בשלב הריפוי. המטופלת נמצאת כעת בשלב הפעיל של הקונפליקט (קונפליקט תלוי) שכולל סימפטומים של כאבים חדים או צרבת. צריך לזהות את הקונפליקט המקורי ולהביא זאת למודעות שלה כדי שתוכנית ה-SBS תושלם.

הבנה של ה-GNM: המטופלת זיהתה שהקונפליקט שלה חייב להיות בהקשר למשהו שקשור לבן-זוגה, אשר יש לו נטיה לפלרטט ולעשות רמיזות מיניות לנשים סביבו כשהוא שותה אלכוהול. היא מודה שהיא לא מופתעת מהתנהגות זו מאחר שהוא התנהג כך גם בעבר. אולם, לפני חודשיים, בזמן אחד מאירועי השתיה שלו, הוא פלירטט עם ונתן הערות לחברה טובה שלה. היא מודה שבעוד שהיתה מוטרדת מבן-זוגה, היא הרגישה למעשה יותר כעס והלם מכך שחברתה פלירטטה איתו בחזרה בנוכחותה (זה ה-DHS שלה). היא נזכרת עכשיו בהרגשה של פגיעה וחוסר כבוד מההתנהגות של חברתה. היא מצהירה שחברתה לא התנצלה כלל ולא חשבה שהיא עשתה משהו לא בסדר.

תוצאות: המטופלת הבינה את ההקשרים והודתה שהקיבה שלה החלה להרגיש יותר טוב תוך כדי שדיברנו. היא מציינת שהיא תתקשר לחברה שלה כדי לסגור את העניין בהקדם האפשרי.

שיחת טלפון שבועיים לאחר מכן גילתה שלא היו לה יותר צרבות או כאבי בטן כלשהם. היא אומרת שהיא דיברה עם חברתה מייד לאחר שיחתנו ושהיא גם דיברה עם בן-זוגה על התנהגותו. היא מודה שהדברים עכשיו הם טובים גם ביחסים עם בן-זוגה וגם ביחסים עם חברתה.

אנחנו ממשיכים לדבר באופן קבוע על ה-GNM ותוכניות ביולוגיות אחרות, אך המטופלת לא דיווחה על צרבת או כאב בטן כלשהו כבר יותר משנה.

  ………………………………………………………………………………………………………….

הערות של עידן:

  1. הרקמה בעיקום הקטן של הקיבה מגיבה מבחינת הרגישות לפי “תבנית רירית הושט” – כלומר, יש כאבים ורגישות יתר בשלב הפעיל של הקונפליקט, ותת-רגישות בשלב הריפוי (הסברים יש בטיפ מס’ 38 – “תבניות רגישות”).
     
  2. התקף של כאב בטן עלול להופיע גם במשבר הריפוי. במקרה זה לא דווח על התקף כזה, מה שאומר שכנראה אותה אישה חוותה את משבר הריפוי בצורה קלה ולא משמעותית, או שהיא בחרה שלא להתייחס לכאב חד-פעמי שהופיע ולא חזר.

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן