טיפ מס’ 61: גירודים בצד החיצוני של שתי הזרועות – ניתוח מקרה

גירודים בצד החיצוני של שתי הזרועות – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה בעברית ב-14.10.2011

זהו תרגום של ניתוח מקרה נוסף שנכתב ע”י ד”ר אלוין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה. באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה 20 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון.

………………………………………………………………………………………………………………

CASE STUDY #18

תאריך: 5.4.2011

מטופל: אישה בת 35, ימנית.

תלונות סובייקטיביות: גירודים בצד החיצוני של כל זרוע ובחלק הקדמי של כל רגל, אך רק לאחר מקלחת. היא מדווחת שהגירודים נמשכים כ-20 דקות, אך ללא פריחה נראית לעין. היא מדווחת שזה היה כל-כך גרוע, שלעתים היא היתה צריכה להשתמש בחומץ כדי להשיג הקלה. היא מציינת שהסימפטומים החלו לפני כ-9 שנים והם נמצאים שם בקביעות אחרי מקלחת, אפילו אם היא מתקלחת בבית של אימה או של אחותה. אולם, היא מדווחת על הקלה קטנה בלבד בסימפטומים כאשר היא נמצאת בחופשה. היא מצהירה שהיא החליפה את התחליבים והסבונים שלה ודאגה שהמים בבית יהיו מסוננים, אך הכל לשווא. היא מציינת גם שהרופא שלה אמר לה לקחת בנדריל לסימפטומים שלה.

התבוננות: במשך הביקור לא נראתה פריחה. מלבד זאת לא היו למטופלת תלונות על סימפטומים פיזיים אחרים כלשהם.

האיברים שנפגעו:

האפידרמיס (העור החיצוני):   שכבת נבט: אקטודרם    המרכז השולט במוח: הקורטקס הסנסורי.

הסבר של ה-GNM: אפידרמיס: קונפליקט פרידה; אובדן פתאומי, לא צפוי של מגע גופני או רצון להיפרד גורמים להתכייבות של העור בשלב הפעיל של הקונפליקט ולגירודים כאשר העור שהתכייב משוקם במשך חלק A של שלב הריפוי. החלק החיצוני של הזרועות והרגליים מצביעים על “רצון להיפרד” ממישהו. המטופלת נמצאת כעת ב “track (טריגר) של מקלחת” אשר מפעיל מחדש את הסימפטומים שלה וגורם למצב של ריפוי תלוי ב-9 השנים האחרונות. היא תצטרך לזהות את הקונפליקט המקורי (DHS) וכן כל טריגר הקשור אליו כדי להשלים את התוכנית הביולוגית המיוחדת (SBS).

הבנה של ה-GNM: המטופלת הבינה את ההסבר וזיהתה שהקונפליקט שלה היה קשור ל”רצון להיפרד” מבעלה הראשון אשר איתו היא היתה בתהליכי גירושים 9 שנים קודם לכן אחרי שהוא עזב את המשפחה ואז חשב שהוא יכול לחזור שוב לחייהם שנה מאוחר יותר (ה-DHS שלה). היא ציינה שהמקלחת היתה משמעותית כי בתהליך הפרידה, היא היתה לעתים קרובות מעמידה במשך היום פני אמיצה אל מול ילדיה הצעירים. אולם בערב, כשהילדים כבר ישנו, היא היתה במקרים רבים מתקלחת ורק במקלחת היא היתה מרגישה בטוחה מספיק לבטא באופן מלא את רגשותיה ולבכות. הומלץ לה לעשות את ההקשר המנטלי שהסיבה לגירודים שלה היא בגלל המצב בו היא נמצאת ב-track ביחס למקלחות והפרידה שלה מבעלה הראשון.

תוצאות: בביקור חוזר שבועיים לאחר מכן, המטופלת דיווחה שהיו לה 2 מקרים קלים של גירודים אחרי מקלחות ושהיה לה רק יום אחד רע באמת בו הגירודים היו כמו לפני כן. מלבד זאת לא היו לה סימפטומים נוספים של גירודים בשאר הימים. היא יכלה לייחס את היום הרע ליום בו בעלה לשעבר רצה לראות את הילדים אך היא אמרה לו שזהו לא יום טוב בשבילם. בביקור נוסף שבועיים לאחר מכן היא המשיכה לדווח על שיפור עם מקרים חריגים של הופעת גירודים אחרי מקלחת, אך לא מתקרב למה שהיה לפני תחילת הטיפול. הומלץ לה להמשיך לעקוב אחרי הטריגרים כאשר הסימפטומים מופיעים מחדש והיא גם התבקשה ליצור אסוציאציה חדשה עם המקלחת, שלא היתה יותר מקום בשבילה לבטא את רגשותיה לגבי הגירושים. הוזכר לה שדרושה גם אסוציאציה חדשה לגבי בעלה הראשון, מאחר שהוא ממשיך להיות חלק מחיי ילדיה. לכן, הומלץ למטופלת שלנו להיות סבלנית עם הסימפטומים שלה אשר עשויים להימשך עד שהיא תוכל לפתור לחלוטין את היחסים מהעבר ולנוע קדימה. בביקור השלישי, המטופלת דיווחה שרק מדי פעם יש לה גירודים קלים אחרי מקלחת ושהיא מרגישה כאילו שזו כבר לא בעיה. היא גם אמרה שהיא מקדישה תשומת לב לראות מתי מופיעים הסימפטומים ואיך לעתים קרובות זה מעורב ביצירת קשר עם בעלה לשעבר או משפחתו.

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן