טיפ מס’ 162: ציסטות בכליות – עדות

ציסטות בכליות – עדות

פורסם לראשונה ב-28.11.2014

בהמשך דף זה מצוטט מכתב שקיבלתי ב-21.11.2014 מבתה של מטופלת בת 74.

המטופלת הגיעה אלינו ב-21.8.14 עם כאבים בכליה ימין, אבחון של סרטן גרורתי בכליה והרבה מאד סימפטומים מסוגים שונים כולל יתר לחץ דם, תת פעילות בלוטת התריס, אי סדירות בקצב הלב (פרפור פרוזדורים), אוסטיאופורוזיס, דלקת מפרקים, כאבי ראש, בקע סרעפתי, הוציאו לה את כיס המרה לפני הרבה שנים, כאבים רבים נוספים, משקל יתר ועוד. היא סירבה לקבל טיפול כימי או ביולוגי שהציעו לה הרופאים.

את הכליה השמאלית הוציאו לה בשנת 2005. בגלל גידול שאובחן כסרטן בכליה.

היא לקחה במשך שנים הרבה תרופות.

המטופלת אינה דוברת עברית והבת משמשת בחלק הראשון של כל טיפול גם כמתורגמנית.

היא עברה אצלנו עד כה 5 טיפולים. בין היתר הפסיקה לקחת חלק מהתרופות.

הטיפול האחרון אצלנו היה ב-3.11.14.

זהו המכתב שקיבלתי מהבת ב-21.11.14, לאחר שהשמטנו ממנו מספר פרטים מזהים:

שלום לך עידן

לפני שבועיים אימא עשתה אולטרא סאונד בטן שגרתי.

הלכתי לקבל את התשובה ושם הרופאה שלה אומרת לי במילים אלה: את יודעת מה, באשפוז האחרון ( שבו נערכו ביופסיה והתגלו גרורות) טעו, סתם הפחידו אותכם, יכול להיות שנפלה טעות אבחנה, הצילום עכשיו נקי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

באבחנה קודמת היה גידול בגודל 2.5 CC בכליה הימנית היום הגידול הוא בגודל 1 CC!!!!!!!!

בכיס השתן היה גידול גדול בגודל 5 CC  בתוצאות הצילום כתוב כיס שתן דרכי שתן תקינים!!!!!!

באגן אין כלום ( היה גידול של 2.5), ובבלוטת התריס יש גידול של 1  מ”מ כפי שהיה קודם. יעני באמת טעו באבחנה הקודמת!!!!!

ביקשתי שתוציא תרשים לתפקודי כליה ( שהיא עושה וספק אם תטעה). התרשים הראה שהיתה ירידה בתפקוד בין מרץ- אוגוסט ומסוף אוגוסט עד לפני שבועיים יש שיפור משמעותי בתפקוד באופן עולה כל הזמן, עד לרמה קרובה לנורמה.

אז הרופאה התחילה להשתכנע שזו לא טעות באבחון, זו טעות בהמלצות הטיפול שלה, והגיע הזמן שהם ייפתחו קצת לטיפול הוליסטי מרפא, לא למהר לסמם ולחתוך.

אני הייתי בהלם, ליתר ביטחון לקחתי את הדיסקים לפני ואחרי כדי להראות למומחה, בינתיים אני מחכה, אך במבחן  התוצאה התוצאות טובות. אמא מאד שמחה, מרגישה טוב, כאבים חולפים אפסיים פה ושם, אך כולם רואים שהיא רק זוהרת, נראית ממש טוב, עם חיוניות, אנרגטית כמו שלא ראיתי אותה מזה שנה וכמו שלא ציפינו לפני 6 חודשים. היא גאה בעצמה, וממשיכה להכין את המתכונים הבריאים שלה, ממש שומרת. המצחיק בסיפור שהיא שואלת איזו תרופה, איזה כדור עזר לה ליבש את הציסטות??

לכן בפגישה הבאה אני מבקשת להכין פלסבו, מה שיעזור לה להתקדם יותר, ויעזור לך בפרסומת שהיא תעשה לכם.

המווווווווווווווווווווון המון תודה לך עידן ולעופר ושווה לקבוע עוד פגישה להמשך טיפול. להתראות,

……………………………………………………………………………………………………..

הסברים:

הסיבה העיקרית בגללה הגיעה אלינו המטופלת היתה ציסטות בכליות.

לפי הרפואה החדשה, ציסטות בכליות מתפתחות בשלב הריפוי מקונפליקט שקשור לנוזלים, כגון: 

  • בצורת
  • שתיה לא מספקת של מים
  • שיטפון
  • מבול
  • מקרה מבהיל של כמעט טביעה
  • תקלה בצנרת והצפת הדירה במים
  • דליפה חזקה מהגג
  • תאונות עם חומרים כימיים נוזליים
  • אלכוהול
  • לידה של תינוק שמת כתוצאה ממי שפיר שחדרו לכליותיו או ריאותיו

הסברנו זאת למטופלת במפגש הראשון, אך היא לא זכרה שום מקרה שמתאים לאחד הקונפליקטים הנ”ל. לאחר כשעה של חיפושים הבריק משהו לבת וכנראה שהסיפור שלהלן הוא ההסבר הנכון לסיבת בעיות הכליות של המטופלת:

למטופלת היה אח שהפך לאלכוהוליסט. בני המשפחה הם מוסלמים אדוקים ולכן ניתקו את הקשר עם אותו אח ולמטופלת אסור היה לה לבקר אותו. אך רגשית היא היתה קרובה אליו מאד והיתה מבקרת אותו בהסתר.

לפני כ-26 שנה התאבד האח וזו היתה טראומה קשה למטופלת. היא החזיקה בחדרה תמונה שלו, דבר ששימש כנראה כאחד הטריגרים שעוררו כל פעם מחדש את הקונפליקט ולא נתנו לגוף להשלים את תהליך הריפוי.

בדיעבד הסתבר לנו שלמעשה הבעיה בכליה לא היתה ציסטה אלא סרטן באבוביות הכליה. הבת של החולה חששה להבהיל את אמה ולכן דיברה כל הזמן על ציסטה במקום על סרטן, בהנחה שאנחנו מבינים… 

לאחר שהתבררה לנו האמת, הבנו שהגורם לסרטן היה בעיקר קונפליקט של סכנה קיומית, שנגרם בגלל לחץ כלכלי קשה אליו נקלעו האישה ובעלה. הקונפליקט נפתר בזכות עזרה מבני המשפחה.

דרך הטיפול:

את הטיפולים אני עושה יחד עם עופר שדה, שניחן ביכולת של ראיה אלקטרית (ראיית הילות), תקשור וכן הוא מרגיש הרבה מהסימפטומים שחש המטופל.

בחלק הראשון של כל מפגש טיפולי אנחנו מנסים להבין את גורמי הבעיה ע”י שילוב של תשאול לפי הידע של הרפואה החדשה וידע ממקורות נוספים, קינסיולוגיה במידת הצורך ובעזרת היכולות של עופר. לפי מה שאנחנו מוצאים אנחנו נותנים למטופל המלצות שונות לדברים שהוא יכול לעשות בעצמו בבית.

החלק השני של כל מפגש טיפולי הוא טיפול בהילינג. זהו טיפול אנרגטי שרובו ללא מגע, בו אנחנו יוצרים תנאים המאפשרים לכוחות ריפוי אנרגטיים לעזור למטופל. אני עושה את ההילינג בעזרת הידיים (והתכווננות מנטלית) ועופר מכוון אותי לפי מה שהוא רואה ומרגיש.

הגישה הטיפולית שלנו אומרת בצורה מאד ברורה, שהיחידי שיכול לרפא את החולה הוא החולה עצמו, ותפקידנו כמטפלים הוא לתת למטופל את מירב ומיטב הכלים שיוכלו לעזור לו לרפא את עצמו. הטיפול בהילינג הוא הטיפול היחידי אצלנו בו המטופל פסיבי, ואנחנו עושים זאת מתוך הבנה, ידיעה וניסיון שטיפול זה עוזר להביא את המטופל למצב טוב יותר, שממנו יהיה לו קל יותר ויעיל יותר להמשיך את הטיפול העצמי.

…………………………………………………………………………………………..

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן