img-0
טיפ מס’ 43: גידול בכליה – עדות

גידול בכליה – עדות

פורסם לראשונה ב-10.6.2011

העדות המובאת כאן תורגמה מאנגלית מהאתר של ד”ר קרוליין מרקולין מקנדה.

מידע נוסף (באנגלית) בנושא זה ניתן למצוא בקישור הזה: Kidney Parenchyma

…………………………………………………………………………………………………………………

27.7.1995

נכתב בעילום שם ע”י אישה מגרמניה

“בריחתי בת-המזל מהאונקולוגיה”

גברות ואדונים יקרים:

היה לי גידול בכליה (כזה שלא גרם לי בעיות כלשהן והתגלה רק במקרה).

ב-28.3.1992, יום לפני הניתוח המתוכנן, בעלי ואני פגשנו את ד”ר האמר בקלן.

לפי ד”ר האמר, הגידול בכליה היה לאחר שנפתר אצלי קונפליקט הקשור למים – שהתעורר כתוצאה מלידה של וולד מת עם מי-שפיר בריאות. בשלושת החודשים האחרונים של ההריון שלאחר מכן, לא עליתי במשקל ושכבתי ערה 3 שעות בלילה. אחרי שנולדה לי בת בריאה, ב-6.3.1991, לא עשיתי דבר מלבד לישון.

לפי דבריה של אחות, אותה אני מכירה היטב, הרופאים נתנו לי רק חצי שנה לחיות. מכתב של הרופא האחראי מוצג כאן למטה.

ב- 27.7.1995 אני עדיין חיה !

הגידול לא גדל !

אני מרגישה מעולה !

…………………………………………………………………………………………………………………….

להלן תרגום המכתב שכתב הרופא הבכיר למטופלת הנ”ל:

מרפאת אוגסבורג

מרפאה אורולוגית

פרופ’ ד”ר רולף הרצמן

1.4.1992

אל: גב’ X

העתק לשני רופאים עצמאיים

גב’ X יקרה,

מספר רופאים חושדים שיש לך גידול ממאיר בכליה. בתאריך xx/03/1992, הגעת למרפאה האורולוגית עם כוונה לקבל טיפול מתאים. הניתוח היה מתוכנן ל xx.03.1992.

כפי שנמסר לי, בסוף השבוע שלפני הניתוח, נכחת באירוע מסויים בו קיבלת מידע לגבי הנושא של סרטן בכליות והטיפול בו. התוצאה של זה היתה שהחלטת לבטל את הניתוח המתוכנן.

אני לא כותב כדי לשים אותך תחת לחץ כלשהו, אלא מכיון שאני מרגיש מחוייב ליידע אותך פעם נוספת לגבי הסכנות שעולות מעיצותיו של ד”ר האמר. מאחר שאת אמא לארבעה ילדים ועדיין צעירה מאד לסוג זה של גידול, אני מרגיש שזוהי חובתי להצביע על הסיכונים הכרוכים בנתיב שבחרת.

אני מכיר את ד”ר האמר מזמני בטובינגן. אני גם מכיר את פרסומיו, לפחות באופן חלקי. בהתבסס על ידיעותי הרפואיות המקצועיות, עלי להגיד לך שד”ר האמר נותן לך עיצות לא אחראיות, אשר תוצאתן היא שנשלל ממך הטיפול היחידי היעיל.

יש באמת רק ריפוי אמיתי אחד לגידול ממאיר בכליות, שהוא להסיר באופן מלא את הגידול. אם במשך הזמן יתפתחו גרורות מסרטן זה, לא תהיה אופציה אחרת לטיפול, מאחר והקרנות וכימותרפיה תהיינה אז בלתי יעילות לחלוטין. לכן, אם מישהו רוצה שיהיה לו סיכוי אמיתי לשרוד, עליו לעשות את הדבר היחיד שהוכיח את עצמו מאה אלף פעמים, כלומר להסיר בניתוח גידול ממאיר כזה. במקרה שלך, אנחנו במצב נוח בכך שאין עדיין עדויות לגרורות כלשהן.

אפילו אם נאמר לך אחרת, זוהי עדיין עובדה שגידול ממאיר בכליות מסוגל לעתים שכיחות לייצר גרורות שיפגעו לא רק בקשרי הלימפה הקרובים לכליות אלא גם בעצמות ובריאות. אם נאמר לך אחר, ע”י מי שזה לא יהיה, אזי כל זאת היא בורות מוחלטת וזוהי בוודאות חוסר אחריות להתייחס לחוסר ידע זה כאל בשורתו של ישו.

מכיון שאת אחראית למשפחה גדולה למדי, עלייך לשקול מחדש את החלטתך הנוכחית שהיא ללא ספק שגויה. את לא חייבת לבוא למרפאה האורולוגית של אוגסבורג, אך חשוב שתקבלי טיפול יעיל והולם. לקוות שהגידול יישאר רדום זוהי חוסר אחריות לעצמך ולאחרים.

אני זמין בכל עת לדיון מפורט בנושא זה, כולל הטיעונים של ד”ר האמר.

אני מקוה, שלמרות הספקות אשר נוצרו בך ע”י אחרים, יהיה לך את הכוח למצוא את הפתרון הנכון היחיד עבורך.

עם איחולי הטובים ביותר, ותקוה שאת יכולה להעריך מכתב זה באור הנכון.

חתימת הרופא.

נ.ב. אם תרצי, אוכל להפנותך למרפאה אורולוגית אחרת שם תוכלי להמשיך לבדוק את הנושא או לקבל טיפול.

…………………………………………………………………………………………………………………

הערות של עידן:

בכליות יש ייצוג של שלושת שכבות הנבט, כך שהגורמים העיקריים למחלות בכליות הם שלושה סוגים שונים של קונפליקטים, וכל סוג כזה בפני עצמו יכול להופיע בוריאציות שונות.

הבעיה המשמעותית ביותר בכליות היא זו שפוגעת באבוביות הכליה וגורמת לאצירת נוזלים בגוף. מידע מפורט על כך ניתן למצוא בטיפ מס’ 20 – “אצירת נוזלים בגוף”. אבוביות הכליות קשורות לשכבת האנדודרם בה הגידול גדל בשלב הפעיל של הקונפליקט ומפורק ע”י חיידקי TB ו/או פטריות בשלב הריפוי.

הגידול המתואר בטיפ זה, שנגרם ע”י קונפליקט הקשור למים או נוזלים אחרים, קורה בפקעיות הכליות, שקשורות לשכבת המזודרם של המוח החדש.

בשלב הפעיל של הקונפליקט יש אובדן של תאים בפקעיות בתהליך של נמק (ובמקביל יש עליה בלחץ הדם). בשלב הריפוי מתפתחת ציסטה במקום בו היה אובדן התאים, וציסטה זו מאובחנת במקרים רבים כגידול סרטני ממאיר, במיוחד בחודשים הראשונים להיווצרותה בהם היא גדלה, עד הגיעה לבשלות בתום 9 חודשים.

משלב הבשלות הופכת הציסטה להיות חלק תפקודי בכליה ומצטרפת באופן מלא ואורגני לעזור בתפקודי הכליה.

דוגמאות לקונפליקטים הקשורים למים או נוזלים אחרים:

  • שיטפון
  • מבול
  • מקרה מבהיל של כמעט טביעה
  • תקלה בצנרת והצפת הדירה במים
  • דליפה חזקה מהגג
  • בצורת
  • שתיה לא מספקת של מים
  • תאונות עם חומרים כימיים נוזליים
  • אלכוהול
  • לידה של תינוק שמת כתוצאה ממי שפיר שחדרו לאיברים פנימיים

המטרה של הטבע בתהליך מורכב זה של גידול ציסטות בשלב הריפוי היא כנראה לשפר את יכולת התפקוד של הכליות, כך שתהיינה מוכנות יותר למקרה חוזר של קונפליקט דומה.

הסוג השלישי של קונפליקטים שמשפיע על הכליות פוגע ברקמות של אגן הכליה, שהן קשורות לשכבת האקטודרם. על כך יפורט בהזדמנות אחרת.

כאשר מגיע לטיפול אדם שאובחן עם מחלת כליות כלשהי, חיוני לבקש ממנו שיבדוק אצל הרופאים באיזו רקמה של הכליה פגעה המחלה. אם יש לנו מידע זה, ואם אנחנו מכירים את הקונפליקטים הקשורים לכל אחד משלושת הסוגים העיקריים של מחלות הכליות ואם אנחנו יודעים לאבחן אם החולה נמצא בשלב הפעיל של המחלה או בשלב הריפוי, תהיה לנו הרבה יותר בהירות לגבי הדרכים בהן נוכל לעזור לאותו חולה להתרפא.

………………………………………………………………………………………………………………

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא מדיציני, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן