img-0
ריפוי ממחלות ריאות ושד

ריפוי ממחלות ריאות ועוד – עדות

ריפוי ממחלת ריאות ובעיות נוספות

 עדות של אישה על ריפוי ממחלת ריאות ובעיות נוספות

הרפואה החדשה והילינג – הכוח לשנות ולהשתנות (סיפור אמיתי)

24.5.2013, 

כולנו מכירות איך זה להיות אישה במאה העשרים ואחת. אנחנו קמות מוקדם בבוקר, מעירות את הילדים, מכינות סנדוויצ’ים, משכנעות, גוערות ומשדלות אותם כדי שיקומו. רוחצות ומלבישות…. רק בוקר וכבר בריצה… לגן, לבית הספר ולעבודה, כנגד הפקקים… המתח מתחיל והיום עדיין צעיר.

אני מגיעה למשרד ומטלות האתמול מחכות על השולחן, יש לא מעט פגישות , והראשונה הוקדמה. השעון מורה על עשר בבוקר והמתח גואה ומורגש בבירור. איכשהו היום עובר, כמעט ערב, ואני בדרך הביתה וכרגיל באיחור. עוזרת לילדים להכין את שיעורי הבית, להתכונן למבחנים ואפילו מספיקה להכין ארוחת ערב משפחתית. הבעל מגיע תשוש ואנחנו שולחים את כולם למקלחת, ומסדרים קצת את הבית כשהשעון אומר שכבר עשר.  כאב הראש שהתחיל בבוקר וליווה אותי לאורך כל היום מתחזק, התשישות מהיום נוספת לזו של אתמול ומתפשטת באיברים, ומחר מחכה יום חדש מלא בפעילות… 

כרוניקה של מתח ידוע מראש!

כולנו חשופות למתח, חווות מתח ומרגישות אותו ברמות שונות. מתח ברמה סבירה יכול להיות חיובי, למקד אותנו ולגרום לנו להיום יעילות ופרודוקטיביות. כאשר המתח נאגר ונחווה בצורה מתמשכת, הוא יכול לגרום לנזקים בריאותיים קשים ואף למוות. לא תמיד ניתן לזהות את הקשר המיידי שבין הבעיה הבריאותית למתח, אולם גופינו קולט את מוקדי המתח, ומגיב בהתאם. נוסיף לזה קונפליקטים וטראומות, שהם חלק מחיינו והגוף נכנס למצב של “הילחם או ברח”, תגובה מולדת שמטרתה לשמור על הישרדותנו בסביבה, ומכין אותנו למגננה הישרדותית. כל משאבי הגוף מופנים בעיקר למערכות ואיברים שיסייעו לנו להתגבר על המצב הקשה. מערכות שאינן חיוניות להישרדות אינן מקבלות אנרגיה. פעילות הלב מוגברת, פעולת העיכול נעצרת, לחץ הדם עולה והגוף נכנס למצב מגננה. חשיפה מתמשכת  תלווה בסימפטומים ותסמינים שונים, ולרוב תלווה בכאבי ראש, רגישות להתקררויות ומחלות ויראליות ודלקתיות, לחץ דם גבוה, כאבים באברים השונים, מחלות לב דיכאונות ואפילו סרטן.

למרות שבאופן אינטואיטיבי חשתי, שצריך לעשות משהו, קצת להרגיע, להוריד את הקצב ולנוח, נתתי למציאות הסובבת אותי להוביל, ונכנעתי ללחץ ולמצבי הדחק שפגעו בי באופן ישיר. דלקת ריאות פשוטה שלא היה לי, כמובן, זמן לאבחן ולטפל בה הפכה למחלת ריאות  קשה שהשביתה אותי. במשך מספר שבועות הייתי חלשה מכדי להיות מסוגלת להלחם כהרגלי, ונכנסתי לדיכאון עד שלא ראיתי עצמי מבריאה וויתרתי. הבדיקות הראו החמרה מתמדת, האנטיביוטיקות השונות לא עזרו אלא החלישו אותי עוד יותר, והרופאים החלו להשמיע השערות מבהילות. מבחינתם התשובה הייתה לקיחת סטרואידים למשך חצי שנה לפחות. כאן התעוררה המנהלת שבי ולאחר שלמדתי על נזקיהם האפשריים של הסטרואידים החלטתי לקחת אחריות על מחלתי ולהתחיל להלחם.

בעידוד משפחתי החלטתי לחכות קצת עם הטיפול הרפואי הרגיל ולנסות טיפול אלטרנטיבי עליו קיבלתי המלצות משתיים מחברותי.

ריפוי על פי עקרונות ה”רפואה החדשה” ובהילינג

הגעתי לטיפולים אצל דר’ עידן סער ועמיתו עופר שדה העוסקים בריפוי על פי עקרונות ה”רפואה החדשה” ובהילינג במרכז ובצפון. את עידן אני מכירה שנים רבות, סיפור חייו הסגנוני מרתק: מטייס קרבי בצה”ל עבר עידן, בעקבות בעיית בריאות אישית, ללמוד ולהתנסות בשדות רבים של הרפואה האלטרנטיבית כמו תזונה, תוספי תזונה, טיפול במגנטים ועוד, כבר בהיותו איש צעיר. במקביל עסק בחקר מעמיק, בהשפעות סביבתיות ובקרינות אלקטרו-מגנטיות על הבריאות. כד”ר לרפואה אלטרנטיבית, מרצה ומטפל ברפואה משלימה, הוא מטפל במגוון רחב של מחלות ובעיות בריאות ומתמחה בייעוץ וטיפול תומך לחולי סרטן ומחלות קשות אחרות, בגישה הוליסטית. האבחון המשלים שהוא עושה נעשה ע”י קינסיולוגיה, תרמוגרפיה (במיוחד לגילוי מוקדם של סרטן השד) ושאלונים וכן נעזר בכל הממצאים הרפואיים המקובלים. הטיפולים משלבים ידע מהרפואה הפונקציונאלית בארה”ב,  מגנטותרפיה לפי BioMagScience  ועוד. אך בעיקר את שיטת הרפואה החדשה אותה למד בקנדה והילינג. טיפוליו כוללים הסברים על הגורמים הרגשיים למחלה ועל דרכים טבעיות לריפוי, נתינת טכניקות לאיזון ויצירת דפוסים חדשים, ייעוץ בתזונה, תוספי תזונה, תהליכים לטיהור הגוף, ביו-מגנטים, צבעים והמלצות שונות המשלבות גוף ונפש והילינג .

מהי הרפואה החדשה?

 שיטת הרפואה החדשה פותחה ע”י דר’ האמר, רופא פנימאי, גרמני, שעבד עם חולי סרטן. בעקבות טרגדיה אישית משפחתית שגרמה לו לטראומה, התגלה אצלו סרטן והוא החל לחקור את הקשר שבין טראומות למחלות קשות והצליח לרפא את עצמו. מחקר רציני שכלל אלפי אנשים הוביל אותו לגילוי מספר תגליות מהפכניות:

  • שכל מחלה קשה נגרמת כתוצאה מטראומה או קונפליקט קשה.
  • הוא בנה דרך מדעית שמוכיחה זאת. החל בתשאול החולה על חייו, דרך ניתוח מקצועי, מעמיק של הסימפטומים והמחלה וצילום C.T. של המוח. אלפי הצילומים שערך לחולים גילו נקודת פגיעה ספציפית במוח, הקשורה למחלה, ושמיקומה נמצא תמיד בחלק של המוח ששולט על האיבר או המערכת בגוף בה הופיעה המחלה.
  • הוא בנה טבלה מפורטת שמחברת בין הטראומה והנסיבות שהובילו להתפתחות המחלה לבין המחלה הספציפית ובכך אפשר לרופאים ומרפאים נוספים לטפל ע”י שיטתו.
  • הוא גילה שלכל מחלה שני שלבים. הראשון נמשך כל עוד אנחנו תחת השפעה פעילת של הטראומה שחווינו ובמתח. השני מתחיל לאחר שהבנו את הטראומה או הקונפליקט שחווינו.  ברגע שהם חלפו או נפתרו מתחיל השלב השני – שלב הריפוי.
  • מרבית הסימפטומים של המחלות השונות שבגללם אנשים הולכים לרופא מופיעים דווקא בשלב הריפוי והם למעשה חלק מתהליך הריפוי. סימפטומים אלו כוללים את: כל סוגי הדלקות, חלק גדול מהכאבים, נזלות, שיעולים, כחצי מסוגי הגידולים ועוד.

מסקנתו הייתה שמחלות אינן תקלה של הטבע אלא דרכו של הגוף להתמודד ולהתגבר על הטראומה או הקונפליקט שהאדם חווה. מאז טיפל דר’ המר בהצלחה וריפא עשרות אלפי אנשים ממחלות קשות.

טיפול בהילינג  

לאחר תשאול מתאים והבנת הסיבות למחלתי התחלנו בסדרה של טיפולי הילינג אותם עורך עידן יחד עם עמיתו עופר שדה שהצטרף אליו  בתחילת 2012 והוסיף נדבך חשוב לטיפולי ההילינג. עופר שהיה איש עסקים מצליח למד, כל חייו, במקביל לעבודתו, והתמחה בנושאים רוחניים איזוטריים. לפני מספר שנים, נפתח פתח בתודעתו והוא החל לראות את השדה האלקטרו-מגנטי היוצא וסובב כל גוף חי. הוא למד הילינג ובזמן לימודיו החל לראות ולהבין שכשיש כאב או מחלה באיבר מסוים הסימנים  לו מופיעים ככתמים או הבהובים, רחוק יותר מהגוף, בתוך  השדה האלקטרי שלו, וכשמנקים ומסירים אותם החולה נרפא או חש שלווה, הקלה ורוגע והוא חוזר לעצמו כשם שהיה לפני שהבעיה צצה. מאז הוא רותם את ראייתו המיוחדת לריפוי וחוקר ומעמיק את הבנתו באשר לדרך פעילותו של השדה האלקטרו-מגנטי המקיף כל אדם.

וחזרה אלי…

לאחר כשמונה טיפולים אינטנסיביים שנמשכו רק שלושה שבועות, בהם ערך עידן את ההילינג עצמו, ניקה את השדה שלי והסיר נגעים בהדרכתו ובעזרתו של עופר, התחולל בי שינוי מדהים. חזר אלי חלק גדול מכוחי, הרבה מהסימפטומים שליוו את מחלתי נעלמו והבדיקות הרפואיות הראו כבר לאחר שבועיים שיפור מבלי שנטלתי כל תרופה. והדבר העיקרי, מאדם חסר כוח שויתר, חזרתי לעצמי ואני לוקחת איתי לחיי את הבנותי החדשות כיצד לנהל את המתח והעומס של חיי ולהקטין את הפגיעה שלהם בבריאותי. הרופא המטפל בי, איתו , כמובן, נשארתי בקשר כל תקופה זו, היה שבע רצון וקצת נדהם, שחרר אותי מהצורך שהיה בביופסיה בריאות ואמר לי לבוא לביקורת בעוד כחודשיים. המשכתי בטיפולים אלו, לעיתים רחוקות יותר, עד שארגיש חזקה לגמרי וכשלושה חודשים לאחר שהחלתי בהם הראו הבדיקות שריאותי נקיות לגמרי!

מפגשים וטיפולים אלו הצילו אותי ושינו את חיי ולכן החלטתי לספר עליהם בתקווה שיפתחו דלתות ויעזרו גם לאנשים אחרים.

ענת א.

(הפרטים האישיים המלאים של הכותבת שמורים אצל מנהל האתר)

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן