img-0
טיפ מס’ 168: בהלת החצבת בארה”ב

בהלת החצבת בארה”ב

פורסם לראשונה ב-20.2.2015

ב-28 בדצמבר 2014 היתה בארה”ב התפרצות של מחלת החצבת אשר גרמה לבהלה ולפרסומים רבים בתקשורת האמריקאית.

לפי הדיווח באתר של המרכז לפיקוח ומניעת מחלות (CDC) בארה”ב מתאריך 29.1.2015, הם טוענים שהחולים הראשונים שהתגלו בהתפרצות זו היו אנשים  שביקרו במתחם דיסנילנד בקליפורניה בין התאריכים 17-20.12.2014.

להערכתם מקור המחלה הוא אדם שנדבק במחלה מחוץ לגבולות ארה”ב, בא לבילוי בדיסנילנד והדביק אזרחים אמריקאים שבילו באותו זמן באתר. הדיווח האחרון המעודכן באתר של CDC עד כתיבת טיפ זה הוא מתאריך 13.2.2015 ולפיו מספר הנדבקים במחלה בהתפרצות זו הגיע ל-125. אף אחד מהחולים האלה לא מת מהמחלה.

110 מהחולים הם תושבי קליפורניה. מתוכם 49 לא היו מחוסנים כלל, 5 היו מחוסנים במנת חיסון אחת, 7 היו מחוסנים ב-2 מנות חיסון, 1 היה מחוסן ב-3 מנות. לגבי 47 אין מסמכים או מידע אם קיבלו חיסון. אצל 1 התגלו נוגדנים שמצביעים על כך שקיבל חיסון או שחלה בעבר בחצבת.

מתוך ה-49 שלא חוסנו, 12 הם תינוקות מתחת גיל החיסון.

גיל החולים נע בין 6 שבועות ל-70 שנה. הגיל הממוצע – 22 שנה.

לפי רשויות הבריאות, יעילות החיסון של החצבת היא כ-98-97%. כלומר, מכל 100 ילדים שחוסנו, אצל 3-2 מהם החיסון לא יהיה יעיל. לפי הגישה המקובלת, זוהי רמת חיסון טובה מאד, שלא מאפשרת לוירוס להתפשט.

בשנים האחרונות יש טרנד בקהילות וזרמים שונים באוכלוסיה של הורים רבים המתנגדים לחסן את ילדיהם. הטענה של רשויות הבריאות היא שזה פוגע במה שנקרא “חסינות העדר” ומאפשר לוירוס להתפשט ולפגוע גם במי שקיבל חיסון.

טיפ זה מביא תרגום של מאמר שפורסם בארה”ב בעקבות בהלת החצבת האחרונה. המאמר הוא של שיין אליסון, ביו-כימאי אמריקאי שעבד בחברת תרופות גדולה, והחליט לעבור לצד השני ולפתח בעזרת הידע שרכש, תוספי מזון על טהרת צמחי המרפא.

המאמר טוען שישנן הוכחות מדעיות ברורות לחוסר יעילותו של החיסון נגד חצבת (אשר נחשב יעיל במיוחד).

לשיין אליסון אין כל קשר לרפואה החדשה, אך טענותיו מחזקות במידה רבה את הטיעונים של הרפואה החדשה בקשר לחיסונים.

להלן תרגום המאמר:

……………………………………………………………………………………………..

“המדיה התעלמה מעובדות מחרידות על זריקות החצבת”

המדיה מתעקשת שיורד גשם של חצבת וכל אחד חייב לקבל את זריקת החיסון MMR (נגד חצבת, חזרת ואדמת), המיוצרת ע”י חברת Merck, כדי להגן על עצמו.

אפילו אובמה הצהיר בפומבי, “אלה שלא מקבלים את הזריקות עלולים להוות סיכון לתינוקות ולאנשים אחרים שלא יכולים לקבל חיסונים”.

הוא הבטיח להורים שמדע החיסונים הוא “במידה רבה בלתי ניתן לערעור”.

על איזה מדע הוא הסתכל?

קודם כל, כאדם שלא קיבל חיסונים, יש לך יותר סיכוי למות מנשיכת נמלה מאשר מחצבת.

האם אתה מפחד מנמלים?

אז אתה לא צריך לפחד מחצבת או מאנשים לא מחוסנים.

למרות זאת, מיליוני הורים מעלים קצף בפיהם, זועמים על הורים שבחרו לא לחסן ולסכן כביכול את חסינות העדר. הקיצוניים שביניהם רוצים לתבוע למשפט את המשפחה שמסרבת לקבל את תעמולת התרופות ומטילה ספק בבטיחות ויעילות החיסון.

ובכן, אתם יכולים לנסות לתבוע אותי.

יש לי 3 ילדים לא מחוסנים (וכן ב.מ.וו מודל 1986 וטויוטה 4-Runner הרבה יותר חדשה, מ-1999, עם צמיגים ממש יפים – נכסים נפלאים לאוהבי התביעות).

שלא כמו בעבודה עם המדיה, לפחות אוכל להראות את כל העובדות בבית המשפט.

הייתי מתחיל בכך שחסינות העדר היא הנחה שגויה, ומוכיח שאסור היה להשתמש בה בשום אופן לפצל את ההורים או לבסס על ההיגיון שבה את השימוש העיוור בחיסונים.

למרבה המזל, חסינות העדר היא דבר שקל מאד לבדוק: מוצאים עדר מחוסן ומנטרים אותו לגבי זיהומים.

חוזרים על כך.

זה מדע: תצפית על תוצאות שניתנות לשיחזור.

בהתבוננות על העדר המחוסן ב-MMR, אנחנו מוצאים שהם חולים, לעתים קרובות.

ה- New England Journal of Medicine פרסם ש “התפרצות של חצבת אירעה אצל מתבגרים בקורפוס כריסטי, טקסס באביב של 1985, למרות שדרישות החיסונים כדי להתקבל לביה”ס הזה נאכפו במלואן”.

חקירה יסודית, כפי שצויין בספרי, Over-The-Counter Natural Cures, מראה איך אותו תסריט קורה בכל העולם, פעמים רבות. אפילו חסינות שנרכשת באופן טבעי נכשלת ב”הגנה על העדר!”.

כישלון זה של חסינות העדר הודגשה גם ע”י הז’ורנל הרפואי Clinical Infectious Diseases. באזהרה נגד שימוש בחיסונים להגנה, הם כתבו, “בעיות אחרות צצות כי חסינות העדר אינה זהה לחסינות ביולוגית (אימונולוגית); יחידים אשר מוגנים רק באופן בלתי ישיר ע”י השפעות העדר נשארים לחלוטין מועדים להיפגע מזיהומים, במידה ואי פעם הם יהיו חשופים”.

תרגום: “חסינות העדר אינה יכולה להגן עליך. רק המערכת החיסונית שלך יכולה”.

לרוע המזל, חיסון ה-MMR לא מחזק את המערכת החיסונית שלך. זהו כישלון מוחלט. מדע זה הוא בלתי ניתן לערעור והוא הוכח גם במעבדה וגם בבית המשפט.

ב-2012 הוגשה תביעה ייצוגית – ארה”ב נגד חברת Merck ו- Chatom Primary Care נגד חברת Merck – שני וירולוגים מ-Merck הוכיחו שענקית התרופות “זייפה בדיקות של התרופה והצהירה לממשל נתונים מטעים לגבי יעילות התרופה, כאילו רמת היעילות של התרופה היא 95%”.

במהלך המשפט התגלה ש “Merck כללה גם נוגדנים של בעלי חיים כדי לנפח באופן מלאכותי את התוצאות, אך גם זה נכשל להשיג את רמת היעילות המפוברקת של Merck. מעומתת ע”י שתי מתודולוגיות שנכשלו, Merck זייפה אז את הנתונים כדי להבטיח את התוצאות שרצתה. בהגיעה לתוצאות הרצויות, אף כי מזוייפות, של סף היעילות, הגישה Merck את התוצאות של הונאה זו לרשות המזון והתרופות (“FDA”) ולסוכנות התרופות האירופאית (“EMA”)”.

ה-CDC, ביחד עם אובמה והמדיה צריכים לבדוק טוב יותר את העובדות שלהם. אחרי הכל אנחנו מדברים כאן על חייו של ילד!

זה נעשה יותר גרוע.

התחקות על עקבות “המדע” של הממשלה מובילה אותך לחוקר של ה-CDC, פול תורסן. כתב אישום נגדו הוגש ע”י משרד המשפטים בעוון רמאות במחקר על חיסונים והלבנת כספים. הוא מופיע כעת ברשימת המבוקשים ביותר של משרד המפקח הכללי.

יש מעט מאד על מה להתווכח כאשר יש בידיך את העובדות.

להורים הלא-מחסנים יש חששות מוצדקים להימנע מהזריקות. אך להורים המחסנים יש אפילו יותר.

אב אמיץ אחד צעד לפנים להראות תמונה של בנו בן 15 חודש המשחק עם ארגז הכלים שלו וזוחל בכל הבית להשתמש בהם על רהיטים וצעצועים. מספר ימים לאחר מכן התינוק קיבל את החיסון המשולש MMR. כ-18 שנים מאוחר יותר, הוא עדיין עם טיטולים, מנסה ללמוד את המילים הראשונות שלו.

אני מוכן להסתכן בחצבת כל יום אל מול מדע הבולשיט של Merck.

כאשר חסינות העדר והחיסונים מוכחים ככישלון, אתה לא יכול להשתמש בהם כראיות לעידוד החיסונים או לתבוע משפחה המסרבת לקבל את הסטטוס-קוו הפגום שהונצח ע”י התרצות הפוליטיקאים והמדיה לתעשיית התרופות.

על הכותב:

שיין “הכימאי של האנשים” אליסון הוא בעל תואר מאסטר בכימיה אורגנית והוא המחבר של הספר Over-The-Counter Natural Cures. הוא מצוטט ב- USA Today, Shape, Woman’s World, US News and World Report, Women’s Health וכן הוא מופיע ב-FOX ו-NBC כמומחה לרפואה ובריאות.

……………………………………………………………………………………………..

הערות ותוספות של עידן:

1. בדברים רבים, חלקם מהותיים, התפיסה של שיין אליסון שונה לחלוטין מזו של הרפואה החדשה. אך חשוב ומעניין לשים לב לטיעוניו, מאחר והוא היה חלק מהממסד הרפואי והמדעי. ככימאי שעבד בחברת תרופות גדולה, הוא מכיר כיצד הדברים מתנהלים שם באמת, והוא לא חושש לחשוף אמת זו ולהראות היכן מכופפים את המדע לטובת האינטרסים.

בטמוקסיפן יש מאמר אחר של שיין אליסון החושף חלק מהאמת המכוערת שמאחורי התרופה טמוקסיפן הניתנת לנשים שחלו בסרטן השד.

2. מומלץ לקרוא את המאמר “יעילות החיסונים” המופיע באתר של עמותת חסון.

מאמר זה דן ביעילות החיסונים בכלל ובתיאוריה של “חסינות העדר” בפרט.

החיסון המרובע (MMRV) הניתן לתינוקות בישראל כנגד חצבת, חזרת, אדמת ואבעבועות רוח מיוצר ע”י חברת Merck. לטענת המאמר, החברה היצרנית עצמה מציינת ש  “יעילותו הקלינית של החיסון לא נבדקה באופן רשמי”.

עוד מוסיף המאמר את הקטע המדהים הזה:

למרות הדעה הרווחת כי יעילותו של חיסון נבדקת באופן מדעי נרחב לפני ואחרי אישור שיווקו לציבור, קיימים מעט מאד מחקרים איכותיים הבודקים יעילות חיסונים. בסקירת מחקרים שפורסמו עד שנת 2004 להערכת יעילות חיסון ה MMR , כשלושים שנה לאחר תחילת השימוש בחיסון זהלא מצאו החוקרים ולו מחקר איכותי אחד אשר בדק את יעילותו של חיסון זהלמרות היעדר מחקרים שכאלו, הסיקו החוקרים שיעילותו של החיסון הודגמה בעצם היעלמות המחלות הללו.

3.  לפי מחקריו של הביולוג ד”ר סטפן לנקה מגרמניה וחוקרים נוספים, מעולם לא הוכח בצורה מדעית טהורה קיומו של וירוס החצבת או וירוסים אחרים הנחשבים כגורמי מחלות..

4. כפי שכבר נכתב בחיסונים נגד פוליו – תגליות חדשות, לפי החוק הביולוגי הרביעי של הרפואה החדשה, אם מגלים וירוסים אצל אדם חולה, אלה הם תמיד וירוסים שהצטרפו לעזור בשלב הריפוי והם לא גורם המחלה. זה קורה רק במחלות ברקמות הקשורות לשכבת האקטודרם.

להבנה רחבה ומעמיקה יותר של התיחסות הרפואה החדשה לנושא הוירוסים מומלץ לצפות בהרצאה מצולמת של ד”ר קרוליין מרקולין. ההרצאה היא באנגלית ברורה, ללא תרגום:

Virus Mania – Part 1 (כ-1 שעה)

Virus Mania – Part 2 (כ-50 דקות)

הקטע הרלוונטי יותר בהקשר לוירוסים מתחיל בדקה 7:50 של חלק 2.

ההרצאה חושפת עובדות מהממות המראות עד כמה מוטעית תפיסת הרפואה המקובלת לגבי מה שנחשב כ”מחלות ויראליות”.

5. לפי התגליות של הרפואה החדשה, כל המחלות המתפתחות בשכבת האפידרמיס של העור נגרמות כתוצאה מקונפליקטים של פרידה. הסימפטומים המוכרים לנו של מחלות אלה מופיעים תמיד רק בשלב הריפוי. זה כולל את החצבת, אדמת, דרמטיטיס ועוד.

…………………………………………………………………………………………..

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים (5BN) של הרפואה החדשה. בתוך כשעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו, על שינויים באורגניזם (מחלות מכל הסוגים, שינויים תפקודיים וכדומה) כתגובה להלם. הסדרה דנה, בנוסף, גם בבעיות הקשורות בגילוי חוקים אלו, אשר הכבידו עד כה על הפצתם.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן