טיפ מס’ 116: שפעת קיבה – ניתוח מקרה

שפעת קיבה – ניתוח מקרה

פורסם לראשונה ב-22.2.2013

זהו תרגום של ניתוח מקרה נוסף שנכתב ע”י ד”ר אלווין דה לאון, כירופרקט מקנדה, אשר משתמש בעבודתו בידע וההבנות של הרפואה החדשה. באתר של ד”ר קרוליין מרקולין פורסמו עד כה (פברואר 2013) 30 ניתוחי מקרים של ד”ר דה לאון.

………………………………………………………………………………………………………………

CASE STUDY #24

תאריך: נובמבר 2010

מטופלת: ילדה בת 11, ימנית.

תלונות סובייקטיביות: המטופלת הגיעה ללא תלונות בריאותיות בביקור זה, אך רצתה לדעת את ההסבר של ה-GNM לגבי התפרצות של שפעת קיבה בבית ספרה אחרי נשף ליל כל הקדושים (האלווין – Halloween). היא דיווחה שהיה לה שלשול, הקאות וחום לפני שבועיים ושגם ילדים נוספים בבית הספר שלה סבלו מסימפטומים דומים, כשהכל התחיל ביום שלמחרת נשף ההאלווין. היא מדווחת שנאמר להם שהיתה בביה”ס התפרצות של שפעת הקיבה, ויתכן שמקור השפעת היה בנשף. אולם, היא לא השתתפה בנשף ההאלווין ולמרות זאת חלתה והיתה עם הסימפטומים במשך כשבוע.

האיברים שנפגעו בזמן שפעת הקיבה שהיתה לה:                          

העיקום הקטן של הקיבה (הרירית):                          

שכבת נבט: אקטודרם                           

מרכז שליטה במוח: קליפת המוח (האונה הרקתית הימנית)                            

המעי הדק:                          

שכבת נבט: אנדודרם                           

מרכז שליטה במוח: גזע המוח

הסבר של ה-GNM:

רירית הקיבהקונפליקט של כעס טריטוריאלי;  בשלב הפעיל של הקונפליקט יש תהליך התכייבות של הרירית באזור העיקום הקטן של הקיבה, עם כאב; בשלב הריפוי יש תפקוד לקוי של הקיבה עם התקפי הקאות.

המעי הדק: קונפליקט של אי יכולת לעכל משהו. יש שגשוג של תאים בשלב הפעיל של הקונפליקט (אין כאב); עם פתרון הקונפליקט, התאים שנוספו מפורקים, וזה גורם לשלשול בשלב הריפוי.

הבנה של ה-GNM:

המטופלת הבינה את ההסבר וזיהתה ששני הקונפליקטים – כעס טריטוריאלי ו”משהו שלא ניתן לעיכול” – קשורים לטריטוריה של ביה”ס שלה ולמנהל החדש שלגביו היא טוענת “שאף אחד לא מחבב אותו כי הוא נבזה ויש לו יותר מדי חוקים חדשים”. היא מציינת שהועברו חוקים חדשים ביחס לנשף ההאלווין (זה ה-DHS) כולל שהנשף יהיה פתוח רק לתלמידי שביעית ושמינית. היא מדווחת שבעבר הנשף היה פתוח לכל בית הספר. היא גם הצהירה שמי שהשתתף בנשף צריך היה לשלם $2 עבור הכניסה, דבר שמעולם לא היה לפני כן, ושיושמו הגבלות רבות לגבי סוג התלבושות שהם הורשו ללבוש.

לכן זה ברור שאותם ילדים בביה”ס אשר נפגעו מ’החוקים החדשים’ לגבי נשף ההאלווין, היו בשלב הפעיל של הקונפליקט שנמשך עד לערב הנשף.

לאחר שהנשף הסתיים, נכנסו כולם לשלב הריפוי ומכאן הסימפטומים (“התפרצות שפעת”) שהופיעו בסוף השבוע שלאחר הנשף שהיה ביום ששי בלילה. היה חשוב למטופלת להבין את הקונפליקט שגרם לסימפטומים שלה כדי להימנע מטריגרים בהקשר למנהל החדש, שעלולים לגרום לה למצבים חוזרים ונשנים של שפעת הקיבה.

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן