טיפ מס’ 225: האמת על חיסונים – חלק מס’ 1

האמת על חיסונים – חלק מס’ 1

פורסם לראשונה ב-28.4.2017

מרבית המידע בטיפ זה לקוח מתוך הסדרה הדוקומנטרית “The Truth About Vaccines” (“האמת על חיסונים”) ששודרה באינטרנט בין התאריכים 7-14.4.2017.

הסדרה הנ”ל אינה קשורה כלל לרפואה החדשה.

הסדרה שהופקה בארה”ב כללה 7 פרקים בהם הביאו קטעי ראיונות עם 54 מומחים בנושא החיסונים וכל יום שודר פרק אחד. כנראה שלא הופקה מעולם סדרה בהיקף כזה בנושא החיסונים, ואת המידע שנחשף שם ניתן לתאר על כל קשת הגוונים בין מהמם למרגיז, מקומם, מפחיד ובעיקר – חיוני לכל מי שמתלבט אם לחסן את ילדיו, נכדיו או את עצמו.

כל המרואיינים, או מרביתם, אינם מתנגדים עקרונית לחיסונים, אלא הם מראים את הנזקים שנגרמים משימוש לא נכון בחיסונים, ומשימוש בחיסונים שלא נבדקו כראוי מבחינה מדעית, וגורמים לנזקים חמורים עד כדי מוות.

העובדות והנתונים שמוצגים בסדרה זו הם כל-כך משמעותיים לבריאות הציבור, שחשבתי לנכון לפרט לפחות את חלקם, מתוך גישה האומרת שזכותו של כל אדם היא להחליט כיצד לשמור על בריאותו ועל בריאות ילדיו, וכדי לעשות זאת נכון ככל האפשר יש צורך במידע אמיתי, מפורט ומדוייק ככל האפשר.

במציאות היומיומית, הורים לפעוטות המתלבטים אם לחסן את ילדיהם או לא, נתקלים בד”כ בהתייחסות מאד לא נעימה מצד הרופאים ושאר עובדי הרפואה, התייחסות הכוללת זלזול ולחצים חזקים לבצע את החיסונים, לחצים הכוללים הפחדות לגבי המחלות שעלולות לפגוע בילדים, ועד כדי איומים שהילדים לא יוכלו להתקבל לפעוטונים, לגני הילדים ואולי אף לביה”ס.

מרבית הרופאים ושאר אנשי הרפואה עושים זאת מתוך כוונה אמיתית לטובת בריאותם של התינוקות ושאר בני המשפחה, אך למרבה הצער, מרבית הרופאים, האחיות ואנשי החינוך לא יודעים את העובדות המובאות כאן, ואני מקוה שחומר זה יחלחל גם אליהם ובסופו של דבר אולי גם אל קובעי המדיניות.

מכיוון שכמות המידע המובא בסדרה היא עצומה, יוקדש לכך יותר מטיפ אחד וזהו החלק הראשון מסדרה של 3 טיפים. אתם מוזמנים לשתף טיפ זה עם כל אדם או בכל פורום רלוונטי.

הסדרה מבוססת על ראיונות עם מומחים שונים בנושא החיסונים, תוך ניסיון לשמור על מכסימום אובייקטיביות ודיוק.

הנתונים בטיפ זה מובאים בצורה נאמנה ככל האפשר לדברי המומחים כפי שהם נאמרים בסדרה, ואם נאמרו בסדרה נתונים שאינם מדוייקים, איננו יכולים לערוב לכך.

למעוניינים לבדוק את אמינות הנתונים בצורה מדוייקת, ניתן לרכוש מהמפיקים את הדיסקים של הסדרה כולה, כולל תמלול לטקסט כתוב, כולל רפרנסים עליהם מתבססים המרואיינים.

לאחר תום הסדרה נשאל היזם והמפיק Ty Bollinger מדוע אין בין המרואיינים נציגים של הממסד הרפואי ושל יצרניות החיסונים, שיציגו את הצד התומך בתוכנית החיסונים המומלצת ע”י הרשויות בארה”ב. תשובתו היתה שהם פנו לאישים כאלה, אך אף אחד מהם לא הסכים להתראיין לסדרה זו.

להלן חלק מס’ 1 מהנתונים והעובדות שהוצגו בסדרה “האמת על חיסונים”

(הנתונים מתייחסים לארה”ב):

 1. תוכנית החיסונים לתינוקות בארה”ב כוללת כיום 69 מנות חיסון ל-16 מחלות.
  בשנות ה-50 וה-60 קיבלו התינוקות חיסונים כנגד 4-2 מחלות. בשנות ה-70 חוסנו התינוקות כנגד 7 מחלות.
  האם מצבם הבריאותי של הילדים כיום טוב יותר? בדיוק להיפך:
  1 מכל 6 ילדים סובל מהפרעות קשב וריכוז,
  1 מכל 9 ילדים סובל מאסטמה,
  1 מכל 50 ילדים סובל מאוטיזם (במקום אחר נאמר 1 מכל 150),
  1 מכל 400 ילדים סובל מסוכרת
  ומיליונים נוספים סובלים ממחלות של מעי דלקתי, דלקות מפרקים, אפילפסיה.
  כ-30% מהבוגרים הצעירים סובלים מהפרעות מנטליות כמו חרדות, בי-פולריות, סכיזופרניה.
   
 2. מרבית הרופאים לא יודעים מהם המרכיבים בכל אחד מהחיסונים.
   
 3. בבתי הספר לרפואה כמעט ולא לומדים על חיסונים.
   
 4. ה-CDC (המרכז לבקרת מחלות ומניעתן) נמצא למעשה במצב של ניגוד עניינים: מצד אחד תפקידו לפקח על בטיחות החיסונים, אך מצד שני הוא אחראי לכך שיימכרו בארה”ב כמה שיותר חיסונים.
   
 5. בכירים ב-CDC קיבלו משרות בכירות בחברות התרופות.
   
 6. ידוע על אנשי מקצוע ב-CDC אשר מתוקף תפקידם מול הקהל הרחב הם משבחים את החיסונים ואת חשיבותם, אך בתוך משפחתם הם דואגים שילדיהם לא יקבלו את החיסונים לפי ההנחיות של ה-CDC, כי הם מכירים את הנתונים.
   
 7. הרבה מאד רופאים לא מחסנים את ילדיהם לפי הנחיות ה-CDC אלא בונים להם תוכנית חיסונים יותר בטוחה, על בסיס הנתונים שהם מכירים.
   
 8. מעולם לא נעשו מחקרים לבדוק את בטיחות השילוב של 8 סוגי חיסונים בזריקה אחת, אותה נותנים כיום לתינוקות בארה”ב. גם לא נבדקו ההשפעות ההדדיות של החומרים השונים שיש בחיסונים השונים שניתנים בבת אחת.
   
 9. כדי להצדיק את מתן החיסונים, הרבה רופאים טוענים שלא נעשו מחקרים המראים שיש בעייתיות כלשהי עם החיסונים. האמת היא שפורסמו מאות אם לא אלפי מחקרים, במגזינים מובילים, המראים שבהרבה מהחיסונים יש בעיות של בטיחות ובעיות של יעילות.
   
 10. לא מלמדים את הרופאים מהן תופעות הלוואי האופייניות לכל סוג של חיסון.
   
 11. בשנות ה-80 פנו יצרניות החיסונים לקונגרס ואמרו שהן יפסיקו לפתח ולייצר חיסונים אם לא תהיה להן הגנה כנגד תביעות מצד האזרחים. לאור זאת יצא חוק שלא ניתן לתבוע את יצרניות החיסונים. משמעות הדבר היא – שהיצרניות אינן אחראיות על תופעות הלוואי והנזקים שגורמים החיסונים!
   
 12. מבחינה חוקית ניתן היה לתבוע את חברות התרופות אם ניתן היה להוכיח שהיצרנית היתה יכולה לייצר חיסון בטוח. במשפט שהיה ב-2011 כנגד חברת תרופות שוכנע בית המשפט העליון בארה”ב ע”י חברות התרופות וקבע ש”חיסונים הם לא בטוחים באופן בלתי נמנע” (“Vaccines are unavoidably unsafe”) (או בעברית יותר פשוטה: “לא ניתן לייצר חיסונים בטוחים”), ולכן לא ניתן לתבוע את יצרני החיסונים ולא אף אחד אחר, כולל אלה שאישרו את החיסון, אלה שמוכרים אותו או אלה שמזריקים אותו.
   
 13. הממשל בארה”ב ייסד קרן שתפקידה לתת פיצוי לנפגעים מחיסונים. על כל מנת חיסון שניתנת לילד או מבוגר, 0.75$ הולכים לקרן הזאת. כאשר בזריקת חיסון אחת יש 3 או 5 מנות של חיסונים שונים, מקבלת הקרן את ה-0.75$ על כל אחת מהמנות.
  חבר קונגרס שמעורב בנושא שאל: “אם אתם אומרים שהחיסונים בטוחים ב-100%, אז לשם מה צריך את קרן הפיצויים?” ולא קיבל תשובות ברורות. עד 1.1.2017 שילמה הקרן 3.56 מיליארד דולר פיצויים לנפגעי חיסונים!
   
 14. סטטיסטית, יותר ילדים נפגעו מתופעות הלוואי של החיסונים מאשר הם היו נפגעים ללא החיסונים מאותן מחלות שהחיסונים אמורים למנוע.
   
 15. לגבי כל תהליך רפואי או תרופה יש את המשוואה של סיכון מול תועלת וכל אדם יכול להיעזר בנתונים אלה כדי להחליט לגבי עצמו. לגבי חיסונים, הנתונים מראים סיכון הרבה יותר גבוה מהתועלת, אך תעשיית התרופות והרשויות מנסות להעלים נתונים אלה מהציבור הרחב.
   
 16. בניסויים הקליניים לבדיקת בטיחותם של החיסונים משתמשות היצרניות או ה-CDC בהרבה טריקים ומניפולציות סטטיסטיות כדי לקבל את אישור ה-FDA. טריקים ומניפולציות אלה אינם עומדים במקרים רבים בקריטריונים המדעיים הטהורים הדרושים להבטיח שהחיסונים אכן לא גורמים נזק.
   
 17. ב-2005 הופיע פרסום של ה-FDA בו נאמר שב-FDA יודעים שבחיסונים יש חלקיקים של DNA זר, ושאין להם מושג אם חלקיקים אלה יכולים לגרום לאירועים כלשהם אצל המתחסנים (אירועים כגון: השתלטות על ה-DNA של המחוסן, סרטן, מוות של תאים, דלקת וכו’).
   
 18. אחד החומרים שנמצא בהרבה חיסונים, כולל נגד שפעת, הוא TRITON X-100. זהו דטרגנט שמשתמשים בו במעבדות מחקר, בתעשיה ובחומרי ניקוי שונים. הוא נחשב גם כחומר מסרטן.
   
 19. בהרבה מהחיסונים יש גם פורמלדהיד, שידוע כחומר מסרטן ויכול לגרום לבעיות בריאות נוספות. לפי האגודה האמריקאית לסרטן, סוגי הסרטן האופייניים לילדים, כגון לוקמיה, הם אלה שהכי מקשרים אותם לפורמלדהיד.
   
 20. בחלק מהחיסונים התחילו להכניס גם מונוסודיום גלוטמט (MSG), שידוע כרעלן ומעורר עצבי, שיכול לפגוע בתאי עצב.
   
 21. חומר הריסוס גלייפוסט (ראונדאפ) שמשמש להשמדת עשבים, נחשב לרעיל ביותר. מסתבר שבגלל הריסוסים מצליח חומר זה להגיע גם לחומרים מהם מכינים את החיסונים. אחת התכונות של חומר זה היא שהוא יכול לעבור את המחסום דם-מוח ולגרום לפגיעה מוחית.
   
 22. ברור שמשהו קורה במוחם של תינוקות לאחר קבלת חלק מהחיסונים. אחרת לא ניתן להסביר מקרים שקורים לילדים לאחר קבלת אותם חיסונים כגון: טונוס נמוך, חולשת שרירים, חוסר קואורדינציה, ישיבה לא יציבה, חוסר מיקוד, חוסר תשומת לב.
   
 23. חומר נוסף שהוכנס לכ-10 מסוגי החיסון ומאפשר לפרוץ את מחסום דם-מוח הוא Polysorbate-80. אלומינום בתצורה מיוחדת בה משתמשים בחיסונים הוא חומר שנצמד חזק לוירוסים וחיידקים. ה- Polysorbate-80 נצמד חזק לאלומיניום עם החיידקים או הוירוסים וכך נוצרת אמולסיה שעוברת בקלות את מחסום דם-מוח ונכנסת ישירות למוח ללא הפרעה.
   
 24. אין מחקרים שבדקו את השאלה האם חומרי החיסון אמורים להיכנס למוח.
 25. – ל 1 מכל 6 ילדים – נכות בגלל בעיות התפתחות עצבית
  – אצל 1 מכל 50 – אוטיזם
  – אצל 1 מכל 10 – ADHD
  – אצל 1 מכל 20 (מתחת גיל 5) – התקפים פתאומיים (אפליפטיים ואחרים)
   
 26. ב-2011 פורסם מחקר שנערך על 91,000 ילדים והראה ש-54% מילדים אלה סבלו מלפחות מחלה כרונית אחת מתוך רשימה של 20 מחלות. 
   
 27. לפי מחקר שנעשה על בע”ח Polysorbate-80 יכול לגרום גם לבעיות פוריות, סרטן ושינויים גנטיים.
  חומר זה נמצא בזריקות הבאות:
  – DTaP
  – שפעת
  – מנגיקוק
  – פניאומוקוק
  – וירוס רוטה
   
 28. אלומיניום הוא אחד המרכיבים בחיסונים הבאים:
  – הפטיטיס A
  – הפטיטיס B
  – DTaP (דיפטריה, טטנוס ושעלת)
  – Tdap (טטנוס, דיפטריה ושעלת)
  – HIB (המופילוס אינפלואנזה B  – חיידק שנחשב כגורם לדלקת קרום המוח)
  – HPV (וירוס הפפילומה האנושי – נחשב כגורם לסרטן צוואר הרחם)
  – פניאומוקוק
   
 29. המטרה בהוספת האלומיניום היא להגביר את התגובה החיסונית של הגוף. אך האלומיניום יכול לגרום לבעיות רבות כגון:
  – רגישויות למזון
  – מחלות אוטואימוניות כגון זאבת, דלקת מפרקים שגרונית, MS, לצהיימר
  – פגיעה בהתפתחות הילד
  – בעיות עצביות
  – בעיות בעצמות
  – נזק מוחי
   
 30. האלומיניום בחיסונים מוכנס כננו-חלקיקים ישירות לדם, ובצורה כזאת לגוף אין הגנה מפניו. חלקיקי אלומיניום אלה נשארים בתאים לאורך שנים רבות.מסמך של ה-FDA קובע שאם נכנסת לגוף כמות של יותר מ-5 מק”ג אלומיניום ביום,לכל ק”ג ממשקל הגוף, זה יכול לגרום לבעיות עצביות, בעיות עצמות ועוד. בחיסון נגד הפטיטיס B שמקבל תינוק מיד לאחר לידתו, כמות האלומיניום שנכנסת לתינוק היא פי 22 מהכמות שנחשבת כבטוחה לפי ה-FDA.
  כמות האלומיניום בחיסונים שמקבל התינוק בגיל חודשיים גבוהה פי 50 מהכמות “הבטוחה”.
  לפי ה-FDA, הכמות המכסימלית של אלומיניום שמותר להכניס לגוף שלא דרך הפה היא 25 מק”ג ביום. כל כמות הגדולה מזו מחייבת תווית אזהרה. החיסונים פטורים מדרישה זו ומהדרישה לעמוד במינון המירבי המותר של 25 מק”ג ביום.
  להלן חישוב מתימטי לכמויות האלומיניום שמותר להכניס לתינוק/אדם ביום לפי ה-FDA:
  – לתינוק שמשקלו 3.6 ק”ג – מותר להכניס לדם מכסימום 18.6 מק”ג ביום
  – לתינוק שמשקלו 6.8 ק”ג – מותר להכניס לדם מכסימום 34.05 מק”ג ביום
  – לילד שמשקלו 13.6 ק”ג – מותר להכניס לדם מכסימום 68.1 מק”ג ביום
  – לילד שמשקלו 22.7 ק”ג – מותר להכניס לדם מכסימום 113 מק”ג ביום
  – לאדם שמשקלו 68.1 ק”ג – מותר להכניס לדם מכסימום 340.5 מק”ג ביום

  להלן כמויות האלומיניום שיש בחיסונים השונים:
  – HIB – יש במנת חיסון 225 מק”ג
  – הפטיטיס B – יש במנת חיסון 250 מק”ג
  – DTaP – יש במנת חיסון 625-170 מק”ג
  – פניאומוקוק – 125 מק”ג
  – הפטיטיס A – יש במנת חיסון 250 מק”ג
  – HPV – יש במנת חיסון 225 מק”ג
  – Pentacel (כולל – DTaP+HIB+Polio ) – יש במנת חיסון 330 מק”ג
  – Pediatrix (כולל – DTaP+Hep.B+Polio) יש במנת חיסון 850 מק”ג
  בארה”ב 99% מהתינוקות מקבלים חיסון להפטיטיס B מייד לאחר לידתם. כמות האלומיניום שנכנסת לגופם בחיסון יחיד זה היא בממוצע בערך פי 14 עד פי 22 מהכמות שנחשבת כבטוחה.עד גיל 6 חודשים הם מקבלים כ-8 זריקות עם כמות מצטברת של יותר מ-1000 מק”ג אלומיניום, כמות שעוברת בהרבה את הכמות שנחשבת בטוחה לאדם השוקל כ-160 ק”ג.
   
 31. רב הרופאים לא יודעים שיש בחיסונים אלומיניום, ואם הם יודעים זאת, הם לא יודעים מהי הכמות, ואם הם יודעים את הכמות הם לא יודעים מהי הכמות שנחשבת בטוחה. בבתי הספר לרפואה מלמדים שהוכח שהאלומיניום בזריקות הוא בטוח, וזאת למרות מאות מחקרים ומספר ספרים שמוכיחים את ההיפך.
   
 32.  עד לפני כ-10 שנים היתה בחלק מהחיסונים כמות גדולה של כספית, חומר הידוע כרעיל לעצבים. בעקבות לחץ על יצרניות החיסונים הורדה כמות הכספית בצורה משמעותית והיצרניות יצרו את הרושם שהכספית הוצאה לגמרי מהחיסונים. בפועל הוכנס לחיסונים חומר שנקרא תימרוסל שכ-50% ממנו זה כספית.
  במקביל התחילו היצרניות להכניס יותר אלומיניום, וכיום ידוע שהשילוב של אלומיניום וכספית יכול להביא למוות של תאי עצב הרבה יותר מאשר כל אחת ממתכות אלה בנפרד.
   
 33. מספר סוגים של חיסונים מכילים תימרוסל (כספית). למשל:- הפטיטיס A- הפטיטיס B- DTaP- חיסונים נגד שפעת
   
 34. בחלק מדפי המוצר יש כוכבית (*) ליד המילה תימרוסל. בז’ורנל של אגודת הרופאים האמריקאים מוסבר שהכוכבית מתייחסת לכך שיש שם רק שרידים של תימרוסל ויש להתייחס למוצר כחופשי מתימרוסל. ומייד בהמשך הפיסקה נאמר כך: חיסון זה עשוי להכיל שרידי כספית (כמות הקטנה מ-0.3 מק”ג) אך לכמות זו אין השפעה ביולוגית.
  חישוב מתימטי לא מסובך מראה שכמות “חסרת השפעה ביולוגית” זו יכולה להגיע ל-600 ppb (חלקים לביליון) של כספית בחיסון שנחשב חופשי מתימרוסל.
  להלן מספר נתונים כדי לשים את הדברים בפרופורציה:
  – לפי הסוכנות להגנת הסביבה (EPA) אסור שבמי שתיה יהיו יותר מ-2 ppb.
  – אם במים יש 200 ppb של כספית הם נחשבים כמסוכנים מבחינת רעילות.
  – מחקר מ-2005 מראה ש 1 ppb של תימרוסל הוא רעיל לתא עצב.
   
 35. במסיבות עיתונאים שקיימו רוברט קנדי ג’וניור ורוברט דה-נירו בוושינגטון בנושא זה, הם הציעו פרס של $100,000  לכל מי שיראה מחקר המוכיח שהתימרוסל הינו חומר בטוח.
   
 36. ישנם לפחות 240 מחקרים המראים שהתימרוסל הוא חומר מסוכן, שיכול לגרום לבעיות כגון:
  – תגובה אלרגית
  – עיוותים במבנה הגוף
  – מחלות אוטואימוניות
  – עיכוב התפתחותי
  – הפרעות בהתפתחות העצבית כולל טיקים, עיכוב בדיבור ובשפה ו-ADD
  – 81 מהמחקרים הנ”ל הצביעו על קשר לאוטיזם
   
 37. דוחות מעבדה לבדיקת בטיחות התימרוסל מראים שהוא מוטגני (משפיע על ה-DNA) וגורם נזק לכליות, כבד, טחול, מח העצמות ומערכת העצבים המרכזית. כמו כן, בהתבסס על מחקרים בבע”ח התימרוסל עלול לגרום לסרטן. יש לו גם השפעה שלילית על פוריות והוא גורם לפגמים בלידה.
   
 38. מבחינה סטטיסטית התקבלו תוצאות שהראו בבירור על כך שככל שמחסנים את התינוקות בחומרים עם כספית בגיל יותר צעיר, כך עולה אחוז הלוקים באוטיזם. למרות שכל הנוגעים בדבר ידעו זאת, ניתנה לפני מס’ שנים ע”י ה-CDC המלצה לחסן כנגד שפעת גם נשים בהריון, כשידוע לכולם שהחיסונים נגד שפעת מכילים תימרוסל (כספית).
  בדף המוצר של החיסון נגד שפעת כתוב “לעולם לא נבדק על נשים בהריון”.
   
 39. לפני 3-2 שנים נכנסה ההמלצה לתת לנשים בהריון גם את חיסוני ה-TDaP (נגד טטנוס, דיפטריה ושעלת), חיסון שמכיל כמות גדולה של אלומיניום. חיסון זה לא נוסה אף פעם על קבוצה מספיק גדולה של נשים בהריון ולאורך מספיק זמן.
   
 40. המחקרים שנעשו ב-CDC לגבי בטיחות החיסונים לנשים בהריון הם מועטים, נעשו על מספר קטן של נשים ואף פעם לא לטווח ארוך. באף אחד מהמחקרים האלה אין התייחסות לפגיעה עצבית כתוצאה מכניסת החומרים למוח.
   
 41. כמות הכספית שיש במנת חיסון מסוכנת לרקמת המוח בערך פי 50 מאשר כמות הכספית שיש בדגים שעליהם יש אזהרות מפני תכולת הכספית.
   
 42. מכל החומרים שבחיסונים, כספית היא החומר הרעיל ביותר.
   
 43. רוברט קנדי ג’וניור עם צוות של חוקרים, ערך את הספר Thimerosal שניסה לרכז את כל המחקרים על חומר מכיל כספית זה שנמצא בחלק לא מבוטל של החיסונים. עבודתם נמשכה כ-3 שנים עם השקעה של רבע מיליון דולר. הם מצאו מעל 400 מחקרים על התימרוסל, שכולם אומרים בערך אותו דבר: מהחומרים שאינם רדיו-פעילים, הכספית היא החומר הכי רעיל לאדם.
   
 44. בנושא התימרוסל, ה-CDC מסתמך על 6 מחקרים.
  לפי רוברט קנדי, 6 מחקרים אלה כל-כך לא אמינים, עד שה-IOM (ראשי תיבות של Institute of Medicine) ביקש מה-CDC לערוך מחקרים אלה מחדש. ה-CDC סירב ואף איים להפסיק את המימון שלו ל-IOM, אם ה-IOM ינסה לבחון מחדש מחקרים אלה.
  הכותב העיקרי של מאמרים אלה ב-CDC היה Poul Thorsen, שה-FBI והאינטרפול מחפשים אחריו לאחר שגנב מיליון דולר שניתנו לו כדי לבחון מחדש את המחקרים האלה. הוא פוטר בעבר ממשרתו באוניברסיטה בדנמרק ומתמחה בכתיבת מאמרי מרמה ובגניבה.
   
 45. מבחינת יצרניות החיסונים, ההוכחה המדעית ליעילות החיסונים היא בכך שרואים רמה גבוהה של נוגדנים בדמו של המחוסן לאחר החיסון. המציאות מוכיחה וכך גם מחקרים, שרמה גבוהה של נוגדנים אינה ערובה כלל לרמת החיסוניות ולכך שאותו מחוסן לא ילקה במחלה.

הרהור לסיומו של חלק זה:

רב העולם מצהיר שהוא נגד לוחמה כימית.

אנחנו מזועזעים כשמראים לנו את תמונות הרג הילדים בסוריה בהפצצה של נשק כימי.  

מה גורם לנו להרשות כל-כך בקלות, ללא שום בדיקה רצינית מצידנו, שיכניסו את הלוחמה הכימית ישירות לגופם ולדמם של ילדינו, נכדינו ואף לגופנו שלנו?

אין לנו עדיין את הכלים לחזות כיצד ייראה בעתיד דור זה של ילדים שקיבלו בינקותם כמויות כל-כך לא סבירות של חומרים מזיקים אשר חלקם הגיע ישירות למוחם.

למידע נוסף: מידע רב ומפורט בנושא החיסונים עם קישורים להרבה מקורות יש ב”חיסונים – בעד ונגד

  …………………………………………………………………………………………..

הערה: 

כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.

בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן