טיפ מס’ 301: הרהורים על הזמן החדש

הרהורים על הזמן החדש

 

הקדמה

טיפ זה אינו מייצג את הרפואה החדשה או כל גורם אחר. הוא משקף את מחשבותי, הבנותי, השערותי וחלק מהידע שלי ממקורות שונים, כולל ידע אזוטרי.

מטרתו העיקרית של הטיפ היא להפחית ככל האפשר את הפחד שהשתלט על רבים מתושבי הארץ והעולם מוירוס הקורונה, וזאת אנסה להשיג ע”י מסע קצר ברחבי הבריאה, שיאפשר פתיחת זוית הסתכלות ממנה ניתן לראות את הדברים בפרופורציות שונות מהמקובל, לפחות בחברה החילונית שאני חלק ממנה.

אין לי אפשרות להוכיח שההבנות, ההשערות והאמונות המוצגות כאן הן נכונות ומדוייקות  ואני מודע לכך שחלק מהדברים שכתבתי כאן עשויים להתקבל כהזויים לחלוטין או כמדע בדיוני לא רציני.

אך גם אם הדברים אינם נכונים ומדוייקים ואפילו אם הם שגויים לחלוטין, הם עדיין עשויים לעורר חשיבה חדשה ולאפשר הסתכלות על הדברים מזוית שונה מהרגיל.

 

פלא החיים

גם אם אתם גרים בעיר צפופה, נסו לעצור לרגע ולהסתכל על העשב שמצליח לגדול לצדי המדרכה, או על פרח שיש לכם באדנית או על עלה בודד של אחד העצים בשדרה.

התרגלנו להתייחס אליהם כאל משהו מובן מאליו, אך בואו ננסה לחשוב: איך זה קורה? מהיכן יש לעשב את הכוחות לפרוץ בתוך הסדקים שבמדרכה? איך נוצר הפרח בצורתו הייחודית עם הצבע האופייני לו? או כיצד מצליח העץ לגדול ולייצר מאות או אלפי עלים בעלי אותה צורה ואותן תכונות?

כל תא ותא בגופנו הוא פלא. היווצרות של עובר מזרע וביצית הוא פלא. גדילתו של העובר ואח”כ הלידה – הם פלא.

גם היכולת של הפלנטה לטהר לנו את האויר, לשמור על כמות מספקת של חמצן מים ומזון, למרות הזיהומים הקשים, לשמור עלינו מפני קרינות קוסמיות מזיקות ועוד ועוד, הם סוג של פלא, או הבנה שיש מאחורי כל אלה עוד משהו.

כדי ליצור עשב פשוט או אפילו רק תא בודד בעשב פשוט נדרשת אינטליגנציה וטכנולוגיה ברמה גבוהה בהרבה מזו שאליה הגיעו בני-האדם.

ככל שמעמיקים יותר בחקר החיים וחקר היקום ניתן לראות יותר בבהירות שיש בדברים סדר, חוקיות, היגיון ותכלית וכדי שהדברים יתנהלו כפי שהם מתנהלים ויתפתחו כפי שהם מתפתחים, חייבת להיות מאחורי כל אלה אינטליגנציה מדהימה בעלת כוחות אדירים ויכולות ביצוע כמעט אינסופיות.

 

מהו כוח אינטליגנטי זה שמניע את הדברים?

מספיק לצפות בלילה בהיר באינספור הכוכבים, שחלקם שומרים על מיקום כמעט קבוע כבר אלפי שנים, כדי להבין שאנחנו חלק ממשהו ענקי בקנה מידה אינסופי.

לשם נוחיות נקרא למשהו הזה – הבריאה.

מי יצר את הבריאה? הבורא/אלוהים.

מי יצר את אלוהים? לא יודע.

האם מישהו יודע מי יצר את אלוהים, או איך הוא נוצר, או איך הוא בכלל קיים? כנראה שלא.

לכן נשאיר שאלות אלה פתוחות ונרד בסולם הבריאה כלפי מטה.

כשנבראה הבריאה, בין אם במפץ הגדול או בדרך אחרת כלשהי, היא מצאה את עצמה נפעמת מול ההיקף האדיר של האפשרויות שניתנו בידיה, ועם דחף חזק שהוטבע בה – להתפתח, ליצור, להבין, לקבל יותר מודעות, להתעדן.

כמו תינוק שנולד עם פוטנציאל אדיר, אך חייב ללמוד ולהתנסות כדי להתפתח ולהיות מסוגל לבטא ולממש יותר ויותר את הפוטנציאל שטמון בו, כך גם הבריאה צריכה היתה להתנסות (ועדיין מתנסה) בכל המיגוון העצום של כוחות, תדרים ואיכויות מהם היא עשויה.

כמגרש המשחקים, העבודה, הלימוד והיצירה שלה היא יצרה מספר יקומים אשר כל אחד מהם מייצג תחום תדרים מסויים ובראש כל יקום כזה העמידה מנהל, שהוא סוג של אלהים עם אינטליגנציה וכוחות בהיקף בלתי נתפס.

בהדרגה נוצרו גלקסיות, כוכבים, שמשות, פלנטות וירחים, כשכל גרם שמימי או מערכת שמימית הם למעשה בית פיזי לישות אינטליגנטית חיה ומתפתחת, אשר יש לה תפקיד או משימה בתוך המערך הענק הזה של הבריאה.

 

וביום הששי הוא ברא את האדם בצלמו

בחלק מהפלנטות התפתחו חיים אורגניים ובחלקן נוצרו תנאים אשר אפשרו את הגעתם של בני אדם או יצורים תבוניים דומים.

גם התפתחות זו היא לא אקראית ולא סתמית אלא חלק משמעותי בתהליך ההתפתחות הכללית של אלוהים והבריאה.

מה לנו, בני האדם העסוקים בטרדות הקיום היומיומי, ולהתפתחותם של אלוהים הכמעט כל-יכול ושל הבריאה האדירה והאינטליגנטית?

למרות שקשה לנו לראות זאת, כנראה שבמקור נועדו לנו תפקידים חשובים.

למשל:

כמו שיש בגופנו מערכת עצבים אשר מאפשרת למוח לקבל מידע שוטף מכל חלקי הגוף, כך מהווים בני האדם מעין סנסורים הנמצאים בקצות העצבים של אותו אלוהים שפלנטה ארץ נמצאת תחת אחריותו. אם הסנסורים נפגמים מסיבה כלשהי, עלולים להגיע למעבד המרכזי נתונים שגויים.

אם נבראנו בצלמו זה אומר שיש בנו (או שלפחות במקור היו בנו) את המערכות שמאפשרות לתקשר עם כל הרמות שבבריאה. זה משמעותי, כי כל התנסות משמעותית או כל התפתחות שלנו כבני אדם, יכולה היתה להיות משודרת באופן מיידי כלפי מעלה ולהוסיף להתפתחות של המערכת כולה.

גם פלנטה ארץ היא ישות חיה ואינטליגנטית אשר אמורה להמשיך להתפתח במעלה סולם הבריאה.

המבנה המקורי של בני האדם איפשר להם להביא לפלנטה תדרים, אנרגיות ואיכויות שהיו חשובות לתפקודה ולהתפתחותה.

 

 ואז הופיע הנחש

בתחילה הדברים התנהלו כנראה לפי התוכנית המקורית. בני האדם שהגיעו לפלנטה מאי-שם היו יצורים מפותחים מאד, אינטליגנטים מאד, בעלי יכולות גבוהות, ערכיים מאד ונקיים מאד מבחינה אנרגטית.

זה היה גן העדן.

לא היו מלחמות, לא היו סכסוכים, מאבקי שליטה, ניצול, הונאות, פשע וכו’.

אך משהו השתבש בדרך.

מתי קרה השיבוש? יש הטוענים שזה קרה לפני 27,000 שנה, אחרים מדברים על לפני 100,000 או 150,000 שנה ויש הטוענים שזה קרה לפני 370,000 שנה או יותר.

כנראה שהיו מספר שיבושים ולא רק אחד.

אחת האפשרויות למה שיתכן שגרם לשיבוש היא, שהגיעו לכדור הארץ יצורים עוד יותר אינטליגנטיים וכוחניים שמסיבות שונות סטו מהדרך המקורית של הבריאה והחלו לפעול לחיזוק כוחם ושליטתם באחרים במקום לפעול בהרמוניה עם מטרות הבריאה.

בדרכים שונות ומתוחכמות הם הצליחו ליצור כאן מטריקס שונה לחלוטין מזה שהיה לפני כן, מטריקס ששירת את יוצריו ובו ניתן תפקיד חשוב להשפעות שליליות שלא היה להן מקום לפני כן כמו הפחדה, ניצול, כוחנות, הונאה, מאבקי כוח, יהירות, תככנות, רשע, פיתוי, זלזול, רצח, פשע, התעללות, פילוג ועוד ועוד, השפעות הקיימות כאן עד ימינו ופוגעות גם בבני האדם וגם בפלנטה.

השתלטות ההשפעות השליליות התאפשרה כנראה לנוכח העובדה שכדור הארץ הפך למעבדת ניסוי ייחודית בה ניתנה לבני האדם זכות הבחירה החופשית, כולל האפשרות לטעות ואפילו לעשות דברים המנוגדים לדרך הבריאה.

במשך ההיסטוריה נעשו ניסיונות שונים ע”י הבריאה לשנות את מצב האנושות, תוך שמירה על העיקרון של אי פגיעה בזכות הבחירה החופשית, כל עוד מעשי בני האדם לא מסכנים את הבריאה כולה.

ניסיונות העזרה היו בעיקר ע”י שליחים שהגיעו לכדור הארץ, כגון משה רבנו, וישנה, בודהה, ישו, מוחמד ועוד רבים אחרים, אך למרות עבודת הענק שכל אחד מהם עשה, ההצלחות היו זמניות ולא מספקות.

כבני אדם אנחנו יודעים שאפילו זיהום קטן בבוהן כף הרגל יכול לגרום לכאבי תופת כאלה שיאלצו אותנו להתעסק קודם כל בשיכוך הכאבים וניקוי הזיהום, גם אם זה בא על חשבון דברים אחרים שנראים לנו מאד חשובים.

הזיהום שנוצר באנושות ובפלנטה, בשוליים רחוקים אלה של הבריאה, החמיר כל-כך, שהוא הפך להיות בעיה מציקה ומטרידה לבריאה כולה.

מלחמת העולם השניה הביאה את פלנטה ארץ למצב של כמעט גסיסה והיא זעקה לעזרה.

הזעקה הגיעה עד לדרגים הגבוהים והעזרה החלה להגיע בהדרגה.

מאז סוף מלחמת העולם השניה נעשה מאמץ אדיר ע”י כוחות שונים בבריאה, לעזור לאנושות ולפלנטה לצאת מאותו מטריקס מזוהם שעצר את ההתפתחות האישית, הרוחנית, והתודעתית.

מאמצים אלה התגברו יותר ויותר ב-30-20 שנה האחרונות והם מאיימים במידה רבה על אותם גורמים אינטרסנטיים אשר שולטים במוקדי כוח שונים בכלכלה, בפוליטיקה, בדת, ברפואה, בצבא וכו’ וחוששים לאבד את כוחם והשפעתם. גורמים אלה מנסים בכל דרך אפשרית לשמור על כוחם ולכן אנחנו עדים בחלק מהמקומות להתגברות הכוחנות, ההונאה והשחיתות.

 

מהי אותה התפתחות עליה מדובר?

בני האדם יכולים ואמורים להגיע לרמה שתכלול ותאפשר דברים כגון:

 • איזון פנימי מלא
 • ניקיון פנימי
 • סינכרון הרמוני מלא עם מטרות הבריאה
 • יכולת תקשור חופשית עם רמות גבוהות בבריאה
 • שמירה על יושר, אמת, צדק, שקיפות
 • כבוד, תמיכה ואהבה לעצם קיומו של כל אדם אחר וכל יצור חי באשר הוא
 • אין מלחמות, אין פשיעה, אין ניצול, אין זלזול, אין שקרים
 • אין קנאה, אין שנאה, אין נקמה, אין תחרותיות
 • אין חובות כספיים לאף אחד, אין עוני, אין רעב, אין הומלסים
 • אין מחלות
 • אין זיהומים מכל סוג שהוא, פיזיים או אנרגטיים
 • יכולת טלפטית גבוהה
 • יכולת מלאה של ראייה אלקטרית (שכוללת גם ראיית הילות)
 • יכולות ריפוי
 • ועוד ועוד

 

מה נדרש כדי לאפשר קפיצת מדרגה התפתחותית

במצב הקשה אליו נקלעה האנושות אין לנו כבר את האפשרות לפרוץ בכוחות עצמנו את המטריקס הכובל אותנו ולהתפתח ללא עזרה חיצונית של כוחות אינטליגנטיים שונים בבריאה.

השאיפה של הבריאה היא לאפשר למכסימום בני אדם לעשות את קפיצת המדרגה ההתפתחותית, ולכן התהליך חייב להיות הדרגתי ולא כפי שקרה בתקופת המבול.

תהליך זה כולל בין היתר דברים כגון:

 • העלאה הדרגתית של הרמה האנרגטית בכדור הארץ באנרגיות בעלות השפעות ספציפיות המשודרות אל הפלנטה ממקורות שונים בבריאה.
  כל עליה כזו ברמת האנרגיה מחייבת את המערכות האנרגטיות בגוף האדם לווסת את עצמן בהתאם. תמיד יהיו אנשים שמערכותיהם האנרגטיות חלשות מדי או לא מספיק מסונכרנות ולכן העליה ברמת האנרגיה שמגיעה מחוץ לפלנטה עלולה לגרום למחלות אצל אותם אנשים.
   
 • העברה הולכת וגדלה של של ידע ומסרים לבני האדם דרך תקשורים ובחלומות.
   
 • הגעה לכדור הארץ של נשמות מפותחות ובעלות יכולות גבוהות אשר התנדבו להיוולד כאן כדי לעזור לאנושות ולפלנטה בתקופה קריטית זו.
  לכן יש חשיבות עצומה לטפח ככל האפשר את הדור החדש של ילדינו שרבים מהם הרבה יותר אינטליגנטיים מאתנו אך גם יותר רגישים ולפעמים גם יותר פגיעים. לאפשר להם להתפתח לפי טבעם, לא לקטלג אותם כסובלים מהפרעות קשב וריכוז, לא לתת להם ריטלין או סמים אחרים ורצוי מאד לא לחסן אותם בגילאים הצעירים בגלל הנזקים הרבים שגורמים להם החיסונים, כולל אוטיזם.
   
 • יתכן שיהיה צורך גם בהגעה פיזית של חוצנים שרוצים ויכולים לעזור לנו.
  כדי שזה יקרה, צריך שתהיה מסה מספיק גדולה של אנשים שפתוחים לאפשרות הזאת ומוכנים לה.
  במצב הנוכחי יש עדיין סכנה ממשית שחוצנים אשר ינסו לנחות בכדור הארץ כדי לעזור יושמדו ע”י הצבאות השונים מחשש שהם באו לפגוע באנושות.  

 

מבט אופטימי והתייחסות לקורונה

העובדה שהופעת הוירוס הלא באמת מסוכן הזה הצליחה להשפיע על כל העולם מחזקת אצלי את ההשערה או ההבנה שהגורם העיקרי למגיפה היא השפעה חוץ פלנטרית חזקה מהרגיל, שהגיעה במסגרת המאמצים של הבריאה לאפשר לאנושות ולפלנטה את קפיצת המדרגה ההתפתחותית.

כפי שנאמר קודם, כל עליה בעוצמת האנרגיות החדשות המגיעות מחוץ לפלנטה עלולה לגרום למחלות אצל חלק מהאנשים. נושא זה אף נחקר במידה מסויימת ביחס להשפעתן של סערות השמש אשר קורות כל כ-11 שנה.

אך חשוב לזכור שהסימפטומים של המחלה הם של שלב הריפוי. כלומר שהאנרגיות שהגיעו עזרו לאותם חולים לפתור קונפליקטים כלשהם שהשפיעו עליהם, בין אם היו מודעים לכך או לא.

העליה בעוצמת האנרגיות הפעם היא כנראה גדולה מהרגיל.

מזוית ההסתכלות המוצגת כאן ניתן לראות שתוך זמן קצר מאד השיגה מגיפת הקורונה מספר הישגים מרשימים, שחלקם הם חסרי תקדים, כגון:

 1. שינוי דרסטי בהרגלי החיים אצל מיליארדי אנשים בבת-אחת.
   
 2. עצירה, או האטה משמעותית, המאפשרת לאנשים לבחון מחדש את חייהם, את סדרי החשיבויות של דברים בחייהם, את הקשרים עם אנשים אחרים ועוד.
  להרבה אנשים זוהי הזדמנות ל”חישוב מסלול מחדש”.
   
 3. צורך לבחון מחדש את סדרי העדיפויות ברמה הלאומית והעולמית.
   
 4. הפחתה דרסטית, לפחות באופן זמני, בסכסוכים מזויינים בין מדינות או ארגונים.
   
 5. הגברת ההבנה שכולנו, כל בני-האדם בעולם, נמצאים בסירה אחת ולכן יש צורך בשיתוף פעולה והסרת המחיצות בין המגזרים השונים, הדתות השונות, העמים, המדינות, הלאומים, בין עשירים ועניים, בין שליטים ופשוטי העם.
   

עדיין לא ברור כיצד הדברים יתפתחו.

בין היתר זה תלוי מאד בהתייחסות של כל אחד ואחד מאתנו, במיוחד אם נדע ונבין שאין סיבה אמיתית לפחד ואם נצליח לכוון את עצמנו יותר ויותר לכיוון של התפתחות אישית ורוחנית.

יתכן מאד שהעצירה הגדולה שיצרה מגיפה זו נועדה לאפשר ליותר אנשים להיפתח להשפעות אנרגטיות גבוהות יותר ומעודנות יותר שמנסות להיכנס אלינו כבר זמן רב ולא הצליחו עד כה בגלל קצב החיים המהיר והשוחק.

 

לסיכום

חשוב להבין שהוירוס הזה לא באמת מסוכן, והוא לא יותר קטלני מהשפעת. כל ההפחדות והצעדים הדרסטיים של הגבלות תנועה והתקהלות נעשו רק בגלל סיבה אחת:

חשש שמערכת הבריאות תקרוס כי היא לא ערוכה לקלוט בבת אחת מעל מספר מסויים של חולים הזקוקים להנשמה.

חלק גדול מהתפתחות המגיפה נגרם בגלל הפחדים והבהלה שגרמו הרשויות ואמצעי התקשורות להמונים שאין להם מידע שונה מזה שמשודר נון-סטופ באמצעי התקשורת.

גלים נוספים של חולים מתווספים כנראה למעגל בגלל קונפליקטים חדשים שנוצרו כתוצאה מהמצב החדש שנוצר. קונפליקטים כגון:

 • פחדים בהקשר טריטוריאלי או פחד עם בהלה – מחלות בדרכי הנשימה או ברירית הגרון
 • סכנה קיומית, בידוד, גירוש, נידוי – מחלות בצינוריות האיסוף בכליות
 • כעסים טריטוריאליים או קונפליקט של זהות – מחלות בקיבה או בדרכי המרה או בצינורות הלבלב
 • כעסים או דברים אחרים שהיו קשים לעיכול – בעיות מעיים
 • סטרס שלילי חזק שהאדם לא יכול היה להכיל – מחלות בשריר הלב
 • אובדן טריטוריאלי – מחלות בעורקים הכליליים
 • ועוד

לכן יש חשיבות עצומה לשמור על שקט פנימי, איזון פנימי, רוגע והבנה שאנחנו בעיצומו של תהליך אדיר מימדים שנועד להקפיץ את האנושות למקום טוב יותר, מקום עליו דברו חוזים ונביאים רבים בעבר ואף מעבר לכך.

זוהי הזדמנות “לרכב על הגל” ולעשות יותר עבודה פנימית של התפתחות והתחברות לאיכויות מעודנות יותר, תוך כדי עירנות להשפעות השונות וזהירות מפני השפעות שליליות.

האם קפיצת המדרגה ההתפתחותית תקרה בימי חיינו או רק בדורות הבאים? לא ידוע לי.

כאופטימיסט כרוני אני מאמין שלפחות לחלק מהאנשים זה יקרה כבר בדורנו ולמיטב ידיעתי והבנתי ישנם אנשים שזה כבר קורה להם.

אנחנו חיים בתקופה מרתקת ומשמעותית ביותר לעתיד האנושות והפלנטה, תקופה הנותנת לכל אחד הזדמנות שלא היתה כמותה בעבר, הזדמנות להשתחרר מכל כבלי הקארמות למיניהן ולעשות בגלגול חיים אחד קפיצת מדרגה התפתחותית כזאת שבעבר היה כמעט בלתי ניתן להגיע אליה גם בגלגולים רבים.

 

פורסם לראשונה ב-1.4.2020
עידן סער

………………………………………………………………………………………………………….

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן