הביולוגיה החדשה

הביולוגיה החדשה

ב-1953 פרסמו פרנסיס קירק וג’יימס ווטסון את ממצאיהם לגבי פיענוח מבנה מולקולות ה-DNA וב-1962 הם זכו על כך בפרס נובל לפיזיולוגיה ורפואה.

בעקבות ממצאים אלה הועלתה התיאוריה שה-DNA היא למעשה המוח של התא והיא השולטת על כל פעולות התא. תיאוריה זו לא הוכחה אף פעם, אך בהיעדר הסבר אחר היא הפכה לאבן יסוד בתפיסה המקובלת גם כיום לגבי הבנת התהליכים בגוף. על כמעט כל מחלה שגורמיה אינם מובנים לרפואה, יגידו הרופאים שבין גורמי המחלה יש מרכיב גנטי משמעותי.

תגליות חדשות יחסית בביולוגיה הביאו להבנות חדשות ומהפכניות בנושא זה והראו שייצור החלבונים הדרושים לגוף בכל רגע ורגע לא נקבע כלל ע”י ה-DNA אלא ע”י השפעות שהן חיצוניות לתא.

אחד הניסויים המעניינים הראה שאם מוציאים את ה-DNA מתא חי, התא הזה יכול להמשיך לתפקד ללא כל בעיה במשך כחודשיים ולמלא את כל תפקידיו. בסופו של דבר ימות התא בגלל חוסר האפשרות לשקם את החלבונים הדרושים לו, שייצורם תלוי גם ב-DNA.

משמעות התגליות החדשות בביולוגיה היא שהתהליכים הקורים בגופנו, בכל תא ותא, נקבעים בעיקר כתגובה לצרכים המשתנים, בהתאם לדברים השונים שמשפיעים עלינו בכל הרמות – פיזית, מנטלית, רגשית, רוחנית וכו’.

לכן גם נקראת הביולוגיה החדשה The Biology of Perception (הביולוגיה של תפישה)
או The Biology of Belief (הביולוגיה של אמונה)
או The Biology of Love (הביולוגיה של אהבה)

המחקרים של הביולוגיה החדשה אינם קשורים למחקרים של הרפואה החדשה של ד”ר האמר, אך הם מחזקים ומאשרים במידה רבה את התפישה של הרפואה החדשה.

למתעניינים מומלץ מאד לצפות בהרצאה מרתקת שנותן Dr. Bruce Lipton על הביולוגיה החדשה:

The Biology of Belief: An Interview with Dr. Bruce LiptonFrom : May/ June 2005 

ההרצאה היא באנגלית ומופיעה ב-youtube

התגליות המתוארות בהרצאה הנ”ל מחזקות מאד את הגישה ההוליסטית המדגישה את אחריותו של כל אדם על בריאותו ואת העובדה שאנחנו לא קורבן של הגנטיקה שלנו אלא להיפך: ה-DNA עומד לשרותנו, ואנחנו אף יכולים לשנות את הגנטיקה שלנו בהתאם לבחירות שלנו, אורח חיינו והאמונות שלנו.

עדכון מ-1.5.2014:

היום מתקיים באוניברסיטת ת”א אירוע גדול עם ד”ר ברוס ליפטון, אשר הגיע לארץ לכבוד השקת ספרו שתורגם לעברית “הביולוגיה של האמונה”.

בקישור שכאן יש ראיון מוקלט עם ד”ר ליפטון, שנעשה בארץ ב-28.4.2014:

ערן שטרן מארח את ד”ר ברוס ליפטון – הביולוגיה של האמונה 

עדכון מ-5.5.2014:

הקישור שכאן הוא לכתבה שהתפרסמה באתר YNET תחת הכותרת:

ביולוג: הכל בראש – רוב המחלות קשורות בתת מודע

מידע נוסף ניתן למצוא באתר של ד”ר ליפטון (באנגלית)

 

פורסם לראשונה ב-3.12.2010
עידן סער

…………………………………………………………………………………………..

הערה: כותב מאמר זה אינו רופא, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

עגלת קניות
GNM - ישראל

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן