קורונה – היכן האמת?

מאמר זה עוסק בהבנות שלי לגבי מגפת הקורונה ומה באמת קורה בעולם בהקשר זה.

מאז שהחלו הפרסומים הראשונים על הנגיף החדש אני קורא על זה, לומד, מתעדכן, חוקר ומנסה להבין מה קורה פה באמת. ולאורך כל הדרך אני נתקל בהסתרת מידע, שקרים, פרסומים של מידע מגמתי, מניפולציות סטטיסטיות והתנהלות כוחנית של הממשלות ורשויות הבריאות שאין לה כל ביסוס אמיתי מבחינה רפואית ומדעית.

אינני רופא ואינני מדען, אך אני קורא וצופה בהרבה דברים שנכתבים או נאמרים ע”י חוקרים ורופאים.

אנסה לסכם במאמר זה את עיקרי הדברים בנושא מגפת הקורונה כפי שאני מבין אותם כיום, כולל קישורים לחלק קטן מהמאמרים והמחקרים שעליהם אני מסתמך.

תמצית המאמר

חלק א’ – היעדר ביסוס מדעי

 • עד כמה שזה נשמע בלתי נתפס – עד היום לא הצליחו להוכיח בצורה מדעית טהורה את קיומו של הוירוס SARS-COV-2 שנחשב כמחולל מחלת הקורונה קוביד-19 ושבגללו (כביכול) השתנו סדרי עולם.

 • עד היום לא הצליחו להוכיח שהוירוס SARS-COV-2 (אם הוא אכן קיים) הוא זה שגורם למחלה קוביד-19 המיוחסת אליו.

 • בדיקות ה-PCR עליהן מסתמכים בניהול ה”מגפה” אינן מיועדות לאבחן אם אדם נדבק בוירוס כלשהו ותוצאות בדיקות אלה הן חסרות משמעות.

 • במרבית (או כל) מדינות העולם אין תמותת יתר ברמה כזאת שניתן להגדירה כמגפה. במילים פשוטות – יש תחלואה אך אין באמת מגפת קורונה.

 • החיסונים אינם באמת מחסנים ולעומת זאת הם גורמים לתופעות לוואי רבות כולל תמותת יתר.

חלק ב’ – דברים שאפשר לעשות

 • ישנן תרופות זולות ויעילות לטיפול בסימפטומים המיוחסים למחלת הקורונה, אך הרשויות עושות מאמצים למנוע מהרופאים ומהחולים להשתמש בתרופות אלה.

 • ישנו הסבר חליפי לתיאוריית הוירוסים, אשר מראה ואף יכול להוכיח מהם הגורמים לסימפטומים השונים של המחלה.

 • הולכות ומתגלות יותר ויותר דרכים טבעיות שיכולות לעזור למחוסנים להתנקות מהמרכיבים המסוכנים שבחיסון.

הקדמה

כל מהלכי הממשלות ורשויות הבריאות במלחמה כנגד הקורונה מנומקות או מוסברות על בסיס הדברים האלה:

 1. גילויו של וירוס חדש.
 2. הוירוס החדש גורם למחלות, הוא עובר בקלות מאדם לאדם וגורם למגפה.
 3. ניתן לבדוק אם אדם נדבק בוירוס או לא ע”י בדיקת PCR,
 4. רמת התחלואה והתמותה מהוירוס גבוהה ועלולה להגיע למימדים הרסניים.
 5. האמצעי הכי טוב למיגור המגפה הוא חיסון כלל האזרחים.

מהחומרים שנחשפתי אליהם עד כה, לא מצאתי ביסוס מדעי ורפואי רציני לאף אחד מהדברים הנ”ל ואנסה לפרט זאת להלן.


חלק א’ – היעדר ביסוס מדעי

1. גילוי של וירוס חדש

עד היום, סוף אוגוסט 2021, לא הצליחו (ונראה שגם לא מנסים) לבודד בצורה מדעית טהורה את הוירוס שנקרא SARS-COV-2 מגופו של אדם חולה, מה שאומר שלמעשה לא הוכח קיומו של הוירוס בצורה העומדת בקריטריונים המדעיים הדרושים.

מידע על כך ניתן למצוא בין היתר בחומרים שלהלן:

המאמר הזה, שפורסם ב-3.2.2021 מדבר על מאמציה של כריסטין מאסיי מקנדה ועוזריה לקבל הוכחות לקיומו של הוירוס SARS-COV-2.

מסתבר שהם פנו ל-46 מוסדות, מכונים ופוליטיקאים ברחבי העולם ולאף אחד לא היו מחקרים המוכיחים בצורה מדעית טהורה את קיומו של הוירוס.

זה כולל את משרדי הבריאות של אנגליה, אירלנד וקנדה ואפילו מכון קוך בגרמניה הודה שאין לו את ההוכחות הנדרשות. משרד הבריאות בגרמניה התעלם מהבקשה שהופנתה אליו לפי חוק חופש המידע.

להלן מאמרים בנושא זה:

German Investigative Journalist Still Searching for Proof that Sars-CoV-2 Exist

 הקישור שכאן הוא לפרסום המידע הנ”ל באתר הקנדי של כריסטין מאסיי: 

Freedom of Information reveals Public Health Agency of Canada has no record of “SARS-COV-2” isolation performed by anyone, anywhere, ever

בבלוג היומי שלו מתאריך 26.1.2021 מביא העיתונאי החוקר Jon Rappoport תשובה שנמסרה מרשויות הבריאות בקנדה לשאלה שהופנתה לרשויות הבריאות ע”י כריסטין מאסיי לפי חוק חופש המידע לגבי הוכחת קיומו של הוירוס SARS-COV-2. בתשובה נאמר שאין לרשויות הבריאות מסמכים המעידים על כך שהוירוס בודד בצורה מלאה כנדרש:
SARS-CoV-2 has not been proven to exist: the shocking research of Christine Massey

בבלוג של Jon Rappoport מתאריך 6.10.2021 יש ראיון עם כריסטין מאסיי ובו מידע מעודכן בנושא זה. עד מועד הראיון הספיקה כריסטין מאסיי עם עמיתיה להשיג תגובות מ-104 מוסדות, ארגונים, אוניברסיטאות ומעבדות שונות ביותר מ-20 מדינות בעולם. כל התגובות מראות שלאף אחד אין הוכחות לבידוד ואבחון מלא של הוירוס לפי הקריטריוניים המדעיים הנדרשים:
The non-existent virus; an explosive interview with Christine Massey

ב-16.9.2023 עדכנה כריסטין מאסיי שכבר קיבלה תשובות מ-218 מוסדות רפואיים ומדעיים מ-40 מדינות וכולם הודו שאין בידיהם הוכחות כנדרש לקיומו של הוירוס:
137 health/science institutions globally all failed to cite even 1 record of “SARS-COV-2” purification, by anyone, anywhere, ever

הקישור הזה הוא לדף אקסל ובו רשימת כל המוסדות שהגיבו לכריסטין מאסיי עד יוני 2023

המאמר שכאן פורסם ב-8.2.2021 והוא מחזק מאד את הטענה שעד היום לא הצליחו להוכיח בצורה מדעית מלאה וטהורה את קיומו של הוירוס SARS-COV-2:
The Scam has been confirmed: PCR does not detect SARS-CoV-2, but endogenous gene sequences

המאמר שכאן פורסם ב-24.1.2020 ב-The New-England Journal of Medicine והוא מתאר בצורה מפורטת מאד כיצד אובחן ובודד וירוס קורונה החדש.

כותבי המאמר מודים שהדרך בה בודד ואובחן הוירוס לא עומדת באופן מלא בקריטריונים שנוסחו בזמנו ע”י ד”ר קוך, אך הם חושבים שלמרות זאת, ניתן להתייחס לאבחון זה כמספיק אמין:

A Novel Coronavirus from Patients with Pneumonia in China, 2019

כאן יש מסמך של 3 אנשי מקצוע מארה”ב המצהירים בצורה חד-משמעית שעד מועד ההצהרה בפברואר 2021 הוירוס SARS-COV-2 לא בודד ולא טוהר בדרכים העומדות בקריטריונים המדעיים הנדרשים ולכן למעשה לא הוכח קיומו של הוירוס:
הצהרה על בידוד וירוס

להלן ההסבר מתוך המסמך הנ”ל לגבי הצעדים הנדרשים מבחינה מדעית כדי לבודד וירוס בצורה מלאה וטהורה:

” במונחים תמציתיים ככל האפשר, הנה הדרך הנכונה לבודד, לאפיין ולהדגים וירוס חדש. ראשית, לוקחים דגימות (דם, כיח, הפרשות) מאנשים רבים (למשל 500) עם תסמינים שהם ייחודיים וספציפיים מספיק כדי לאפיין מחלה. מבלי לערבב דגימות אלה עם כל רקמה או מוצרים המכילים גם חומר גנטי, הוירולוג ממסמס, מסנן ומעביר את הדגימה בצנטריפוגה, כלומר מטהר את הדגימה. טכניקה וירולוגית נפוצה זו, שנעשתה במשך עשרות שנים על מנת לבודד בקטריופאגים (1) ונגיפי ענק כביכול בכל מעבדה וירולוגית, מאפשרת לוירולוג להדגים במיקרוסקופ אלקטרוני אלפי חלקיקים בגודל זהה. חלקיקים אלה הם הנגיף המבודד והמטוהר.

חלקיקים זהים אלה נבדקים לגבי אחידותם על ידי טכניקות פיזיקליות ו/או מיקרוסקופיות. לאחר קביעת הטוהר, ניתן להמשיך ולאפיין את החלקיקים. זה יכלול בחינה של המבנה, המורפולוגיה וההרכב הכימי של החלקיקים.

לאחר מכן, המבנה הגנטי שלהם מאופיין ע”י מיצוי החומר הגנטי ישירות מהחלקיקים המטוהרים ובאמצעות טכניקות של רצף גנטי, כמו רצף סנגר, שקיימות גם כן זה עשרות שנים. אז עושים אנליזה כדי לאשר שחלקיקים אחידים אלה מקורם אקסוגני (מבחוץ) כפי שמבינים את המושג נגיף, ולא תוצרי הפירוק הרגילים של רקמות מתות וגוועות (2). (נכון למאי 2020, אנו יודעים שלוירולוגים אין דרך לקבוע אם החלקיקים שהם רואים הם וירוסים או סתם תוצרי פירוק רגילים של רקמות מתות וגוועות).(3).”

בכתבה זו שפורסמה ב-1.9.2021 מציג העיתונאי ג’ון רפופורט מסמך של ה-FDA המגלה שבזמן שה-CDC ביקשו מה-FDA את האישור לחיסון ניסיוני לחירום כנגד הוירוס SARS-COV-2, לא היה בידי ה-CDC דוגמא של וירוס שבודד באופן מלא שלפיו ניתן היה לתכנת כראוי את בדיקות ה-PCR, ושלמעשה הבדיקות שנעשו אח”כ למיליוני אנשים ברחבי העולם נעשו על בסיס של וירוס מפוברק:They confess: they had no virus when they concocted the test for the virus; they “contrived” a model by pretending to find what they wanted to find; it’s called a self-fulfilling prophecy


מידע מרתק המצביע על האפשרות שמה שנחשב כוירוסים הם למעשה אקסוזומים ניתן לראות בקישורים שלהלן:

מצגת באנגלית של ד”ר אנדרו קאופמן עם הסברים בהירים ומרתקים: Anatomy of COVID-19 by Dr. Andrew Kaufman

ראיון מאוחר יותר עם ד”ר קאופמן מסוף אפריל 2020 ניתן לראות כאן: (London Real: Brian Rose / Dr. Andrew Kaufman Full Interview (April 29 2020  

גם בקישור הזה יש הסבר בהיר (באנגלית) לגבי ההבדלים בין תאוריית הוירוסים לתאוריית האקסוזומים בהקשר למגיפת הקורונה:  VIRUS vs EXOSOME THEORY – COVID19 TESTING

30.7.2020 – דל ביגטרי מראיין את ד”ר קאופמן לגבי השאלה אם נעשה אבחון אמין ןמדוייק של וירוס הקורונה: DEL BIGTREE INTERVIEWS DR. ANDREW KAUFMAN ON WHETHER OR NOT AN ACCURATE TEST EXISTS FOR COVID

בראיון מה-28.11.2021 מסביר ד”ר קאופמן מהו וריאנט אומיקרון (מתוך יותר מ-5.5 מיליון וריאנטים שהתגלו עד כה (כביכול) לוירוס הקורונה ועד כמה אין מאחורי זה כל ביסוס מדעי אמיתי:
וריאנט אומיקרון – עובדה או בדיה? (עם כתוביות בעברית)

כאן יש סרטון ןידאו מה-19.1.2022 בו מסביר ד”ר קאופמן את הטעויות בטיעונים של אלה אשר מצהירים בתוקף שכן הצליחו לבודד את הוירוס SARS-COV-2 ולהוכיח כביכול את קיומו:
VIRUS-ISOLATION IS IT REAL? ANDREW KAUFMAN MD RESPONDS TO JEREMY HAMMOND

במאמר שכאן (בתרגום לעברית) מסביר הוירולוג הגרמני ד”ר סטפן לנקה מדוע כל תיאוריית הוירוסים כגורמי מחלות היא שגוייה מיסודה ומדוע היא הצליחה לשרוד עד כה:
פירוק תיאוריית הוירוסים

כאן יש מאמר נוסף, ארוך ומפורט, של הוירולוג ד”ר סטפן לנקה, בו הוא מסביר (באנגלית) מדוע לא הצליחו להוכיח עד כה (וכנראה שגם לא יצליחו) את קיומם של וירוסים שנחשבים כמחוללי מחלות: VIROLOGISTS

גם בקישור שכאן מסביר ד”ר לנקה בצורה מפורטת מאד מהם הצעדים הדרושים להוכיח שוירוס אינו קיים:
7 ways to prove viruses don’t exist

ד”ר לנקה לא הסתפק בהפרכת תיאוריית הוירוסים מבחינה אקדמית.
באפריל 2021 הוא עשה את הניסוי המתבקש אשר בו הוא הוכיח בפועל שהדרך המקובלת להוכיח כביכול את קיומו של הוירוס היא חסרת תוקף ולא מהווה הוכחה לכלום.
פרטים על הניסוי יש בסרטון בקישור שכאן עם דיבוב בעברית:
הטעות הגדולה של הוירולוגיה

לפי דבריו של ד”ר לנקה עשו ניסוי כזה כבר בשנות ה-50 של המאה שעברה, אך תוצאות הניסוי לא הסתדרו לחוקרים עם התיאוריה ומכיוון שלא היה להם הסבר חליפי הם החליטו להתעלם מתוצאות הניסוי…

23.10.2021 – זהו ראיון וידאו בו מפרט ד”ר לנקה את החלק השני של הניסוי עם קבוצת ביקורת שעשה לגבי הוירוסים ומראה שאת המבנה הגנטי של וירוס הקורונה כפי שפרסמו חוקרים שונים ניתן למצוא גם בתאים של אדם בריא לחלוטין וכל הפרסומים הם למעשה של מבנים גנטיים מפוברקים על בסיס של חישובים שונים, ללא בידוד אמיתי של הוירוס:
The results of the 2nd phase of control experiments

הטיעונים של ד”ר לנקה ותוצאות הניסוי שלו הם כה משמעותיים ובסיסיים שהם אמורים היו לעורר רעש עצום בעולם הביולוגיה, הוירולוגיה, הרפואה והתקשורת.
השקט וההשתקה לגבי טענותיו וממצאיו של ד”ר לנקה זועקים לשמיים.

כאן יש תרגום לעברית למאמר של ד”ר לנקה שפורסם בסוף 2020 בו הוא מסביר בצורה מפורטת מדוע אין בסיס מדעי אמיתי לכל מדע הוירולוגיה כפי שהוא מוכר לציבור ומדוע לא הצליחו להוכיח עד כה את קיומו של אף אחד מאותם וירוסים שנחשבים כגורמי מחלות כולל (ובמיוחד) וירוס החצבת ווירוס הקורונה SARS-COV-2:
וירולוגיה: מדע, או מדע בכאילו ?


בתחילת שנת 2021 פרסם אתר גרמני פרס בסך 1.5 מיליון אירו לוירולוג שיביא מחקר אשר מוכיח בצורה מדעית מלאה, לפי כל הקריטריונים הנדרשים, את קיומו של הוירוס SARS-COV-2.

את הפרטים ניתן לראות כאן (כתוב גם באנגלית וגם בגרמנית): Isolate truth fund

עד תאריך עדכון זה – 17.9.2021 – אף וירולוג לא תבע את הפרס…

מוקדם יותר. במרץ 2020, הכריז הגרמני האנס טולצין על פרס בסך 100,000 אירו למי שיצליח להוכיח את קיומו של הוירוס. הפרסום לפרס זה עדיין נמצא באינטרנט וגם לגבי קבלת פרס זה לא היתה עד כה שום פניה רצינית: “פרס בסך 100,000 אירו

אם אכן יסתבר שבאמת אין הוכחה מדעית טהורה לקיומו של הוירוס, כל “משטר הקורונה” יתמוטט כמו מגדל קלפים.

אך מכיוון שמרבית תושבי העולם מאמינים עדיין בתיאוריית הוירוסים, אין לנו ברירה אלא לבחון גם את שאר המרכיבים של תופעת הקורונה (אולי נכון יותר לקרוא לה “היסטריית הקורונה” או אשליית הקורונה”).

2. האם הוכח שהוירוס גורם למחלה?

גם אם הוירוס SARS-COV-2 אכן קיים, יש עדיין את הצורך להוכיח שהוא באמת הגורם למחלה קוביד-19 המיוחסת אליו.

במסמך הצהרה על בידוד וירוס אשר כבר הוזכר למעלה, יש הסבר קצר ובהיר לצעדים הנדרשים כדי להוכיח מבחינה מדעית טהורה שהוירוס הוא אכן זה שגורם למחלה המיוחסת אליו:

“אם הגענו עד כאן אז בודדנו באופן מלא, אפיינו וריצפנו גנטית חלקיק נגיף אקסוגני. עם זאת, אנחנו עדיין צריכים להראות שזה קשור לסיבתיות למחלה. זה מתבצע על ידי חשיפת קבוצה של נבדקים בריאים (בדרך כלל משתמשים בבעלי חיים) לנגיף מבודד ומטוהר זה בדרך בה המחלה אמורה לעבור. אם בעלי החיים נדבקים באותה מחלה, כפי שמאשרים זאת ממצאים קליניים וניתוחיים, זה מראה כי הנגיף אכן גורם למחלה. זה מדגים זיהומיות והעברה של גורם זיהומי.

אף אחד מהצעדים הללו אפילו לא נוסה עם נגיף הSARS-CoV-2-, ויותר מכך: כל השלבים הללו לא בוצעו בהצלחה עבור כל מה שמכונה נגיף פתוגני. מחקרינו מצביעים על כך שלא קיים בספרות הרפואית אפילו מחקר אחד המראה צעדים אלה.”

3. האם ניתן להסתמך על בדיקות PCR ?

אם, לצורך הדיון, נתעלם מכך שלא הוכח קיומו של וירוס הקורונה ולא הוכח שהוירוס הוא הגורם למחלה קוביד-19 וננסה “לזרום” עם האמונה המקובלת בקיומו של הוירוס, נגלה שגם בדיקות ה-PCR המשמשות לאבחון “נדבקים” בקורונה, הן כאלה שלא באמת ניתן להסתמך עליהן.

להלן פירוט חלק מהבעיות הקשורות לבדיקת ה-PCR:

 • בדיקה זו יכולה לבדוק אם קיים בחומר הנבדק רצף של מקטעי ה-DNA או RNA שאותו תכנתו את המכשיר לחפש.
  הוירוס המבודד אמור להוות את התבנית לפיה בודק המכשיר אם יש וירוסים בגופו של הנבדק. אך מאחר שלא הצליחו לבודד את הוירוס בצורה מדעית טהורה, לא ניתן לדעת בוודאות שהתבנית הגנטית לפיה תכנתו את מכשירי ה-PCR היא באמת של הוירוס שמחפשים (אם בכלל קיים וירוס כזה).

  בדיקת ה-PCR פותחה ע”י הכימאי ד”ר קארי מוליס מארה”ב שאף זכה בפרס נובל עבור פיתוחה של שיטת בדיקה זו.
  ד”ר מוליס עצמו הכריז שבדיקת ה-PCR אינה יכולה להוכיח את קיומו של וירוס כלשהו!
  המאמר “Viral Load and the PCR” שפורסם ב-2001 עוסק באבחון וירוס HIV ומפרט מדוע בדיקת PCR אינה יכולה לאבחן את קיומו של הוירוס. המאמר מציין שגם ד”ר מוליס עצמו לא האמין שבדיקת ה-PCR יכולה לגלות את הוירוס.
  כל מה שכתוב במאמר המפורט הנ”ל רלוונטי מאד כיום גם לגבי וירוס הקורונה.

 • דיווחים שונים מצביעים על כך שאחוז הטעויות של הבדיקה בגילוי הידבקות בוירוס יכול לנוע בין 30% ל-80% טעות. הטעות יכולה להיות “חיובי כוזב” (False positive) או “שלילי כוזב” (False negative). כלומר, שאם בודקים 100 אנשים בריאים לחלוטין, הבדיקה עלולה להראות כאילו 80-30 מהם נדבקו.
  יכולה להיות גם טעות הפוכה, לפיה הבדיקה מראה שהאדם לא נדבק, אך למעשה הוא כן נדבק.
  וכאמור, מכיוון שמלכתחילה לא זוהה בוודאת הרצף הגנטי של הוירוס, לא ניתן לדעת בוודאות מה בעצם בודקים.

  בנושא זה עשה נשיא טנזניה ניסוי מעניין. הוא הורה לאנשיו לקחת דוגמיות לבדיקת קורונה בצורה הרגילה מאנשים, אך בנוסף גם לקחת דוגמיות לבדיקה מבעלי חיים ומפירות. הדגימות מבעלי החיים והפירות נרשמו כאילו הן נלקחו מבני אדם ונמסרו למעבדה לבדיקה יחד עם הדגימות האחרות של בני אדם, מבלי שאנשי המעבדה ידעו שחלק מהדוגמיות הם מבעלי-חיים ומפירות.
  התוצאות הראו שהעזים שנבדקו ופרי הפפאיה היו נגועים בקורונה…

 • תוך כדי שכפול המקטעים הגנטיים אותם רוצים לשכפל, עלולה המערכת לשכפל גם דברים אחרים שיש בנוזל הבדיקה. כל טעות קטנה במדידה הראשונית עלולה להפוך עם השכפולים לטעות ענקית.
  מקובל בין המדענים שמעל כ-32 שכפולים תוצאת הבדיקה כבר לא אמינה. בחלק מהמדינות הגבילו את מספר השכפולים ל-30 ובחלק ל-35. בישראל לא פרסמו באופן רשמי כמה שכפולים עושים בבדיקות. בערוץ 12 פורסם ע”י ניר ערד שמספר השכפולים הנהוג בישראל הוא 37. מספר שכפולים כזה נחשב בפירוש ככזה שנותן תוצאות לא אמינות, בעיקר הרבה תוצאות של חיובי כוזב (False Positive).

 • מסתבר שאם עושים בדיקת PCR של דגימה מסויימת במעבדות שונות, מתקבלות במקרים רבים תוצאות שונות.
  A strategy for defeating the COVID narrative
 • אחת הבעיות במשבר הקורונה הנוכחי היא, שאין עדיין סטנדרט עולמי אחיד למספר השכפולים הנדרש וכל מדינה קובעת כמה פעמים לשכפל את מקטעי ה-DNA שמצאו כדי לקבוע אם האדם נדבק בוירוס או לא.
  אחד המאמרים שהופיעו באינטרנט דיווח שמספר השכפולים שנקבע באיטליה גבוה בהרבה ממספר השכפולים שנקבע בדרום-קוריאה.

 • בגלל הפחד העצום שיצרו רשויות הבריאות בעולם מפני מגיפת הקורונה, בדקו אצל האנשים רק אם נמצא שם וירוס הקורונה ולא בדקו אפשרויות אחרות כגון וירוס שפעת או וירוסים אחרים.

להלן קישורים למספר מאמרים (מתוך רבים) המתייחסים לחוסר האמינות של בדיקות ה-PCR:

הרצאה מקצועית ומפורטת של ד”ר חנה גבאי מה-21.7.2021

עובד במערכת הבריאות בארצות הברית טוען: בדיקות הקורונה לא מהימנות ולא ניתן לסמוך עליהן

Stability Issues of RT-PCR Testing of SARS-CoV-2 for Hospitalized Patients Clinically Diagnosed With COVID-19

מסמך הפאניקה ובדיקות ה-PCR

הייתי הראשון שהשתמש באוניברסיטת בן-גוריון בנגב במכשיר PCR לצורכי מחקר” / ד”ר תומר שגן


בדיקת pcr: האם היא באמת מאבחנת חולי קורונה בצורה אמינה?


סוף עידן ה-PCR? המאמר שהוביל לבדיקות PCR כאמצעי לזיהוי COVID19 נמצא תחת אש מ-22 מדענים בכירים שקוראים לבטלו.  

זה הקישור למאמר המקורי באנגלית שפורסם ב-27.11.2020:
External peer review of the RTPCR test to detect SARS-CoV-2 reveals 10 major scientific flaws at the molecular and methodological level: consequences for false positive results.

 

כאן יש מאמר (באנגלית) מפורט מאד של הוירולוג ד”ר סטפן לנקה בו הוא מראה עד כמה לבדיקה לאבחון קורונה שפיתח פרופ’ דרוסטן מגרמניה ונפוצה בכל העולם, אין כל ביסוס מדעי אמיתי:
The Virus Misconception – Part II

 

4. האם יש באמת מגפת קורונה?

הנתון היחידי שאותו קשה לזייף הוא מספר המתים בפועל.

מבחינה זאת, במרבית ארצות העולם, אין תמותת יתר ברמה משמעותית כזאת שניתן להתייחס אליה כאל מגפה.

באתר של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ניתן לראות את מספר המתים בישראל בכל חודש ב-20 שנה האחרונות  בדף הזה: לוחות ותרשימים רב-שנתיים.

הערה: לגבי השוואת מספר המתים עם שנים קודמות צריך תמיד לשקלל את המספרים עם גידול האוכלוסיה.

מלבד מספר המתים הכולל, כל הנתונים האחרים ניתנים למניפולציות וקל לראות שהדיווחים בד”כ מוטים בהתאם לאינטרסים של הרשויות. לדוגמא:

 • ככל שעושים יותר בדיקות PCR מגלים יותר אנשים שנדבקו כביכול בקורונה.
  המדינה משנה כל הזמן את מספר הבדיקות ביום לפי האינטרסים שלה, שחלקם עדיין לא ברורים.
 • ככל שעושים בכל בדיקה יותר שכפולים, תתקבלנה יותר תוצאות חיוביות שברובן הגדול הן תוצאות של חיובי כוזב.
  מספר השכפולים בכל בדיקה לא מפורסם ואין לנו מידע אם מספר השכפולים הוא קבוע מאז תחילת הבדיקות או שגם בו נעשים שינויים מגמתיים.
 • את מכשירי ה-PCR מתכנתים לפי הרצף הגנטי שכביכול הוא זה של וירוס ה-SARS-COV-2. זה גרם לכך שמחלת השפעת חלפה כאילו מהעולם.
  אם את אותם אנשים היו בודקים לגילוי וירוס השפעת, סביר מאד שרבים מהנבדקים היו מאובחנים ככאלה שנדבקו בשפעת.
  אין הסבר של הרשויות מדוע לא עושים בדיקות גם לוירוסים אחרים, כגון שפעת.
 • במקרים רבים בתי החולים וקופות החולים רשמו (ורושמים) חולים ונפטרים ככאלה שנדבקו בקורונה, גם במקרים בהם הם לא נבדקו לקורונה או שנבדקו ונמצא שליליים.
  מדוע? האם הבטיחו להם יותר כסף על כל חולה או נפטר כזה? נשאיר זאת כשאלות פתוחות.
 • במקרים רבים היו דיווחים בתקשורת על בתי החולים שקורסים, בעוד שבאותם זמנים הסתבר שבחלק מבתי החולים מחלקות הקורונה היו כמעט ריקות.
 • מסיבות שלא ידועות לנו, התקשורת הקפידה ומקפידה לדווח רק נתונים אשר תואמים את הקו של הרשויות.
  דיווחים רבים מספור על תופעות לוואי, כולל מוות, כתוצאה מהחיסונים, מושתקים ומצונזרים. נעשית תעמולה חסרת תקדים לשכנע את האנשים להתחסן ויש דיווחים, פרסומות והפצת מידע בכל דרך אפשרית להראות עד כמה החיסונים יעילים, למרות שבמציאות התמונה כנראה שונה לגמרי.
 • מבחינה מספרית טהורה מראים הגרפים קפיצות חדות בשיעור התמותה כל פעם אחרי גל חדש של חיסונים.
 • להלן דוגמא של אחד מניתוחי המספרים: המספרים שלא יראו לכם בחדשות .
  זהו ניתוח מאד זהיר ולמרות זאת הוא מגיע למסקנות שונות מאד מאלה שהשלטונות מנסים לשדר לנו.
 • ועוד

כדאי גם לצפות בדבריו (באנגלית) של המשפטן הבינלאומי ד”ר ריינר פולמיך, עו”ד גרמני שחי בארה”ב עם ניסיון רב בתביעות נגד רמאויות של תאגידי ענק כמו פולקסוואגן ודויטשה בנק הטוען שתופעת הקורונה היא ההונאה הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית:

 Dr. Reiner Fuellmich: scientific evidence that covid is crime against humanity


5. האם החיסונים הם באמת הפתרון?

מעקב אחרי מהלך פיתוח החיסונים, דרך אישורם ע”י הרשויות בעולם ובארץ, הסתרת סעיפים בחוזה עם פייזר, הסתרת המידע האמיתי לגבי תופעות הלוואי (כולל מוות) מהחיסונים וכן מניעת שיתופם של מומחים בעלי שיעור קומה בדיוני קבינט הקורונה בארץ – כל אלה מראים שמההתחלה יש כאן משהו לא תקין, משהו לא נקי, משהו שיש בו הרבה פחדים, לחצים, אינטרסים ודברים נסתרים אחרים, שלא בהכרח קשורים לבריאותו וטובתו של הציבור.

הרעיון של “חיסונים” בעזרת חומר גנטי אינו חדש. אך ניסויים שנעשו בעבר על בעלי חיים גרמו לכך שכל בעלי החיים שחוסנו מתו תוך זמן קצר.

לכן, יצרני חיסוני ה-mRNA ניצלו את המצב הזה של יצירת אווירת מגפה עולמית והצליחו להשיג אישורים לשימוש בחירום בחיסונים החדשים מבלי שעשו ניסויים על בעלי חיים. כלומר שלמעשה זהו ניסוי ענק בבני אדם בלי שאף אחד יודע בוודאות מהן השלכותיו לטווח הקצר ולטווח הארוך.

בפועל, אם מתוך שפע האינפורמציה והדיס-אינפורמציה מצליחים לסנן לפחות חלק מהאמת, למרות מסך דיווחי התעמולה והמחקרים המגמתיים, מתקבלת תמונה בעייתית ביותר לגבי החיסונים האלה, שלמעשה הם אינם חיסונים אלא טיפולים גנטיים, אשר נעשים בבני אדם בלי להסביר למטופלים את מלוא משמעות הטיפול:

א. החיסונים אינם מחסנים.
המציאות מראה שחלק לא מבוטל מהחולים אשר מאובחנים כחולי קורנה הם אנשים שקיבלו את החיסונים. פרסומים שונים בנושא זה מביאים מספרים שונים ואין עדיין נתונים ברורים, אך ברור לגמרי שיש לא מעט מחוסנים שאובחנו כחולים בקורונה לאחר שחוסנו.

מהנתונים שהוצגו באתר משרד הבריאות בתאריך 29.8.2021 ניתן היה למצוא את המספרים האלה:

בחודש האחרון נפטרו קרוב ל-400 חולי קורונה.

מהם בין 16 ל-25 אחרי חיסון שלישי! רובם בגיל 70-90.

עוד נפטרו יותר מ-200 אחרי חיסון שני ועוד כ-15 אחרי חיסון ראשון.

מספר הלא מחוסנים שנפטרו: כ-120.

כרגע יש לחץ להתחסן בחיסון שלישי אחרי כחצי שנה וכבר ישנן הערכות שיצטרכו להמשיך להתחסן כל מספר חודשים.

הקישור שכאן הוא לכתבה על מחקר ישראלי שפורסם ב-24.8.2021 ומראה על חוסר היעילות של החיסונים לעומת החסינות הטבעית שנוצרת אצל מחלימים:
“המחקר הישראלי החשוב בהיסטוריה”: רעידת אדמה מדעית – “למחוסנים פי 13 סיכוי לחלות בדלתא מאשר לבעלי חסינות טבעית”

בקטע הוידאו שכאן מה-19.8.2021טוענת הביולוגית ד”ר כריסטינה פארקס במסגרת עדות עבור הצעת חוק במישיגן, ארה”ב, שהחיסונים נגד קורונה מעולם לא תוכננו למנוע את הפצת המחלה

ב. החיסונים אינם בטוחים.
הולכים ומצטברים דיווחים בכמויות חריגות ומפחידות על תופעות לוואי בעקבות החיסונים, כולל מוות.
רשויות הבריאות בארץ, בעזרתם האדיבה של אמצעי התקשורת, עושות מאמצים בלתי מובנים להסתיר מעיני הציבור את תופעות הלוואי או לטשטש את חומרתן. בישראל גם לא נעשה מעקב ורישום מסודר של תופעות הלוואי ע”י משרד הבריאות וקופות החולים ולכן קמו ביוזמות פרטיות אתרים שונים אשר מאפשרים לאזרחים לדווח בהם על תופעות הלוואי. סביר להניח שאם הרשויות היו מעודדות את ציבור המתחסנים לדווח על תופעות לוואי, היינו מקבלים כמות של דיווחים הגדולה בהרבה מזו שמופיעה בסה”כ האתרים השונים.

להלן קישורים למספר אתרים כאלה:

תמצית מאגר המידע של ועדת החקירה האזרחית על תופעות הלוואי הקשורות לחיסון הקורונה בישראל מעודכן ליום 6 ביולי 2021

מערכת שהקימו עורכי דין לדיווח על תופעות לוואי מהחיסונים

נקים ישראל – פורום נפגעים מחיסון הקורונה

עדויות של נפגעי חיסון הקורונה

עדכונים על תופעות לוואי אשר דווחו לאחר החיסון לקורונה

נפגעי חיסונים – גם לנו זה קרה (לא רק מחיסוני הקורונה)

נפגעי חיסונים

להלן מספר קישורים (מתוך רבים) בהם מסבירים מומחים מדוע החיסונים מסוכנים:

המאמר שכאן הוא חובה לכל מי שרוצה לדעת את האמת על החיסון הניסיוני של פייזר.
יש כאן הרבה מידע המראה שבהחלט יש מה לחשוש מחיסון זה.
המאמר נכתב על ידי רופא ישראלי בכיר שהוא גם וירולוג, אשר נחשף למידע פנימי של חברת פייזר לגבי החיסון:
מחקר פייזר חיסון דאטה פנימית

עדות נאמנה – ד”ר ג’יין רובי

חלבוני הספייק רעילים וגורמים לקרישי דם אצל מחוסנים / ד”ר צ’ארלס הוף

דוקטור רוברט מאלון, מפתח טכנולוגיית הmRNA

ראיון חזק ביותר עם מדענית עובדת פייזר לשעבר

הוכח סוף-סוף מדעית, שהחיסון רעיל

עדות נאמנה / ד”ר מייק יידון

כך שבמידה רבה ביותר זהו החומר הקטלני, הרעיל ביותר ביולוגית שהוזרק אי פעם לגוף אדם בהיסטוריה האמריקנית” / ד”ר פיטר מקולה, סגן מנהל בי”ח בארה”ב

זריקת ה-mRNA והסכנות לטווח הארוך / שרי טנפני ואלכס ג’ונס

“חיסוני הקורונה” הם שמייצרים את התחלואה, ועשויים לגרום למגיפה שלא נוכל לשלוט בה / פרופ’ דלורס קהיל

החיסון לקורונה הוא זה שיוצר מוטציות / פרופ’ לוק מונטנייה

לעצור באופן מיידי את ייצור והפצת החיסונים לקורונה / ד”ר ג’נסי צ’ון לינדזי

אסון חיסוני – קטסטרופה עולמית / דל ביגטרי / ד”ר גירט וואנדן בוש

החיסון אשם בתופעות הלוואי והמוות עד שיוכח אחרת / ד”ר ריאן קול

המדע אומר לא! / ד”ר אמיר שחר

צוות של מדענים אמריקאיים בראשותו של ד”ר רוברט יאנג מקליפורניה מאשרים את הימצאותו של גרפן אוקסיד וחומרים בעייתיים נוספים בחיסונים נגד קורונה

12.9.2021 – שריל אטקיסון, עיתונאית חוקרת עצמאית ידועה שזוכה להערכה רבה, מביאה כאן פירוט רב של תופעות הלוואי והסכנות שיש בזריקות כנגד הקורונה:
Exclusive Summary: Covid-19 Vaccine Concerns


הקישור כאן הוא לדו”ח (באנגלית) שחובר ע”י דיוויד סורנסן וד”ר ולידימיר זלנקו ומראה את אחוזי התמותה הגבוהים וכמויות תופעות הלוואי הקשות שיש מהחיסונים: THE VACCINE DEATH REPORT
כאן יש את הדו”ח הנ”ל מתורגם לעברית: דו”ח המוות של “החיסון”


 

חלק ב’ – דברים שאפשר לעשות

6. ישנם טיפולים יעילים וזולים לטיפול בחולי קורונה

כבר בחודשים הראשונים להופעת הקורונה בארה”ב מצאו רופאים דרכים שונות ויעילות לטיפול בחולים בעזרת תרופות קיימות זולות וזמינות. להלן מספר התייחסויות:

עדות נאמנה / ד”ר ולדימיר זלנקו

פרוטוקול זלנקו

להלן  מהמרכז לרפואה הוליסטית במישיגן, ארה”ב, למי שמרגיש סימנים ראשונים של המחלה, לקחת במשך 4 ימים את התוספים האלה:

ויטמין A (לא בטא-קרוטן): 
למבוגרים: 100,000 יבל”א ביום (לא לנשים הרות או מיניקות)
לילדים במשקל 25-12 ק”ג: 100,000 יבל”א ביום
ויטמין D – לקחת 50,000 יבל”א ביום
ויטמין C – לקחת 10,000-5,000 מ”ג ביום
יוד

לנשים בהריון אסור לקחת מינונים גבוהים של ויטמין A ו-D.

הערות של כותב מאמר זה:

 • המספרים הנ”ל אינם מייצגים בהכרח את דעתו של כותב מאמר זה.
 • מומלץ להיזהר עם כמויות גדולו מדי של ויטמין D ושל יוד.
 • יחד עם ויטמין D מומלץ גם לקחת ויטמין K2.
 • יש כאלה שממליצים לקחת גם אבץ + מגנזיום ונחושת

המאמר שכאן אשר פורסם ב-10.7.2020 מראה הצלחה של 100% בריפוי 107 חולי קורונה ע”י ד”ר בראונשטיין בטיפולים אלטרנטיביים בין החודשים פברואר-מאי 2020:

Censored Medical Doctor Publishes Results: 100% SARS-CoV-2 Cure Rate with No Drugs or Vaccines

28.7.2020 – הקישור שכאן הוא למסיבת עיתונאים בה מצהירים רופאים בארה”ב שאין מה לפחוד מהוירוס ושיש להם הצלחות של 100% בטיפול בחולי קורונה בעזרת שילוב של הידרוקסיכלורוקווין זיטרומקס ואבץ: 

WE HAVE BEEN LIED TO – AMERICAN DOCTORS ADDRESS COVID-19 MISINFORMATION AT SCOTUS PRESS CONFERENCE

זהו דף באנגלית שעודכן ב-22.8.2020 ומביא מספר המלצות טיפוליות שהוכיחו את עצמן:

On the treatment of Covid-19 

קטע הוידאו שכאן הוא מה-13.3.2020 ובו מדבר ד”ר נאדר בוטו על הקורונה, שמביא נתונים חשובים וגם המלצות מעשיות.

כאן יש פרוטוקול לשימוש בויטמין C במינון גבוה כפי שמופיע באתרתדרים מרפאים  של גדעון כינר.

דרך הקישור הזה ניתן לקבל אונליין ללא תשלום חוברת הדרכה עם המלצות שונות לטיפול ביתי במחלת הקורונה: “חליתם בקורונה? יש מה לעשות!

מחקר ישראלי מראה שהתרופה איברמקטין יעילה מאד לטיפול בחולי קורונה

נמצא ששימוש בכלור דו-חמצני (Chlorid-Dioxid) מעכב או מונע את היקשרות חלבוני הספייק לקולטני ACE2 של תאי האדם ובכך מונע את התפתחות המחלה או עוזר להחלמה מהירה יותר. כלור דו חמצני מופיע במוצרים כגון MMS ו”חמצן מופעל” (“חמצן מיוצב”):


הקישור שכאן הוא לדף (באנגלית) עם המלצות של רופאים שונים שטיפלו בהצלחה בחולי קורונה רבים:
CURES FOR COVID-19 – Revealed By World Leading Medical Experts


7. אם לא וירוס גורם למחלה, אז מה כן?

ההסברים הטובים ביותר שאני מכיר הם אלה של הרפואה הגרמנית החדשה (GNM) אשר מצאה דרך לגלות מהו הגורם לכל סוג של מחלה וגם מצאה דרך להוכיח זאת.

מידע על כך ניתן למצוא בקישורים האלה:

המודל המדעי של הרפואה החדשה

החוק הביולוגי הרביעי של הרפואה החדשה

מהם הקונפליקטים שגורמים לסימפטומים השונים האופייניים לקורונה 

מגיפות – חלק א’

מגיפות – חלק ב’


8. טיפולים אשר עשויים להפחית את נזקי ה”חיסונים”

א. שימוש בסוראמין (SURAMIN)

יש תרופת נגד לנפגעי חיסונים

בראיון שנערך לאחרונה, ד”ר ג’ודי מיקוביץ פרסמה מידע על תרופה נגד הפגיעה מהתכשיר הניסיוני. מדובר בתרופה בת 100 שנה המכונה “סוראמין”.

סוראמין היא תרופה הנחשבת בטוחה מאוד. המרכיב הפעיל בתרופה הוא חומצה שיקימית, זהו אותו החומר המשמש כנוגד שפעת בתרופה הידועה טמיפלו.

חומצה שיקימית היא נוגדת חימצון עוצמתית, מעשירה את הגוף בחמצן, מעודדת ניקוי והפרשת פסולת ורעלים מהתאים ומהגוף. אנטי וירלית, אנטי סרטנית ואנטי דלקתית.

ניתן להפיק חומצה שיקימית מחליטת מחטי אורן.

את אותם מחטי אורן אתה גוזר לתוך בלנדר חזק. חתיכות באורך של כסנטימטר. לסחוט פנימה מיץ מלימון שלם, להוסיף כף דבש ומים מינרלים בכמות שתספיק לשייק.

לטחון ממש ממש ממש טוב. 3 דקות.

לשתות את המיץ. בדרך הזו הריכוז של הסוראמין והויטמינים הוא הגבוה ביותר.

אם לא תחתוך את המחטים לפני הפעלה של הבלנדר תקבל עיסה שהיא מאד סיבית. קשה יותר לבליעה. החיתוך נועד לצורך טחינה טובה של המחטים כך שהשייק הוא הרבה פחות סיבי ויותר קל לבליעה.

חליטת מחטי אורן עלולה להיות מסוכנת לנשים בהריון.
לנשים בהריון ניתן להשתמש בחליטות צמחים אחרות המכילות חומצה שיקימית.                                          https://www.bitchute.com/video/UyhTH0KMOUR4

וזה הסבר כללי על שימוש באורנים שבארץ ישראל. הסוגים בארץ הם כנראה לא רעילים:
https://fb.watch/60zX_2066C

נ. ברומליין כנראה עוזר גם-כן:

Is Pineapple Enzyme Bromelain a Remedy for COVID-19 Vaccine injuries?

ג. טיפול נגד תחמוצת גרפן:

לפי חוקרים ספרדיים החיסון מכיל כמות גדולה של תחמוצת גרפן.
טיפול שעוזר לסלק את תחמוצת הגרפן מהגוף:

 1. בעיקר – N אצטיל ציסטאין (שממנו נוצר בגוף גלוטתיון) או לקחת ישירות תוסף של גלוטתיון
 2. חומצה אלפא ליפואית (ALA) – 600 מ”ג
 3. ויטמין E עם טוקופרולים – 400 IU

לאכול הרבה ירקות ופירות.

מידע על גרפן אוקסיד וקורונה יש בקישורים האלה:

הודעה דחופה

ראיון עם ריקרדו דלגדו

ראיון עם עובדת פייזר לשעבר

 

ד. הפורמולה של ד”ר מקקולו (התפרסם באוגוסט 2023)

חלבוני הספייק שנכנסו לגוף בעקבות הקורונה וזריקות הקורונה אינם טבעיים לגוף ולכן אין לגוף דרך לפרקם ולהתנקות מהם.

לפי ד”ר פיטר מקקולו (Peter A. McCullough) המרכיבים העיקריים שמאפשרים לגוף להיפטר מחלבוני הספייק הם אלה:

 1. נאטוקינאז – לקחת 100 מ”ג פעמיים ביום בלי אוכל
 2. ברומליין – לקחת 500 מ”ג פעם ביום, בלי אוכל
 3. כורכומין – לקחת 500 מ”ג פעמיים ביום (ננו, ליפוזומאלי או עם תוספי פיפרין)

מידע מפורט באנגלית יש בקישור הזה: Spike Detox Protocolה. שימושים באלוורה:

כוח הטבע: איך אלוורה עשויה לעזור לנפגעי התרכיב הניסיוני

פוסט של אלה נווה


ו. שימוש בביו-מגנטים טיפוליים קטנים וחזקים:

המגנטים יעילים מאד במניעת היווצרות של קרישי דם.
שמים זוג מגנטים מסוג “שבבי עוצמה” באזור עצם החזה בשעות העירות כשהקוטב השלילי (הצד הירוק של המגנט) מופנה כלפי הגוף.
מגנטים אלה הם בעוצמה של כ-2100 גאוס על פני השטח של המגנט.

שבבי עוצמהמבחינת תזונה, לאנשים שכבר קיבלו את זריקות ה-mRNA מומלץ להימנע לחלוטין מאכילת סוכר ומוצרי חיטה.
מוצרים אלה לא מומלצים באופן כללי לאף אחד, אך באופן ספציפי למי שקיבל את הזריקות האלה שנקראות בטעות חיסונים.

 

פורסם לראשונה ב-31.8.2021
מדי פעם יתווספו עדכונים למאמר זה.
עידן סער


……………………………………………………………………………………………………..

כותב מאמר זה אינו רופא MD, והמידע שכאן אינו מהווה המלצות או התוויות רפואיות.
בכל מקרה יש לפנות לרופא מוסמך.

…………………………………………………………………………………………………….

עגלת קניות
מצב יום/לילה
Scroll to Top

הירשמו לניוזלטר* שלנו וקבלו במתנה, ללא עלות,
את סדרת הסרטונים:

 

מחלה זה משהו אחר

סדרת 8 הסרטונים הקצרים הללו, מציגה את חמשת החוקים הביולוגיים הטבעיים של הרפואה החדשה(GHk/GNM). במהלך צפייה בת שעה תוכלו לקבל מושג כללי ראשוני על נקודת מבט חדשה זו המסבירה בריאות וחולי בדרך חדשנית ומראה כי מחלות מכל הסוגים מתחילות כתגובה להלם המהווה קונפליקט ומתנהלות בדרך ברורה והגיונית המאפשרת החלמה כפי שהתכוון הטבע.

הירשמו – קבלו – צפו – והשכילו!

* ניתן להסיר עצמך מתפוצת הניוזלטר בכל שלב בהמשך.
×
דילוג לתוכן